Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super....
    A kog to centra spominju? I da li za to ima sanse?
    Navodno drugi pik al nzm koje godine samo...?
    EDIT: U pitanju je Srbin zar ne...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • 1992


      Potpisuje na 1+1.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • O kome vas dvojica pricate?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Alonzo Mourning naravno
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • A, pa da, treba nam jedan takav, fali nam iskustva, moze ostati kao trener posle, ili u Upravnom odboru, jeste parajlija. Zli Zo

            Nego, evo male analize naseg najverovatnijeg pojacanja na trojci, ja sam ohrabren...

            Moram da priznam da sam ocekivao Morisona kada je procurelo da je bas poznat igrac, sa NBA iskustvom, belac i ubitacan suter
            Imao sam prilike da ispratim njegovu poslednju sezonu na Gonzagi i tada je bio impresivan. Pre svega se fantasticno kretao bez lopte, a sut mu je bio neverovatan-brz i laserski precizan. Sa loptom je uvek delovao sporo, tromo, ali bi uz finte i pivotiranje stvarao dovoljno prostora da uputi sut. A nikada mu nije trebalo puno prostora, jer je visok, ima veoma duge ruke i visok izbacaj. Sutirao je sa rukom na licu, preko dvojice igraca, iz naskoka, fadeaway... Bukvalno sa svake pozicije, na razlicite nacine. Protiv nizih igraca je cesto igrao ledjima i sutirao iz okreta. Za 3 poena je postao ubitacan u poslednjoj sezoni na Gonzagi (43% iz preko 5 pokusaja po mecu), a u prve dve sezone nije imao taj range. Sa poludistance je bio podjednako opasan, a specijalitet mu je bio floater, koji je bas usavrsio. Odlicno je koristio sut od table. Oko kosa je lose finisirao jer mu je uvek falio atleticizam. I kada bi dao poen ispod obruca to bi bilo iz nekog odbitka, ofanzivnog skoka, back door utrcavanja... Reklo bi se slucajno. U tranziciji je delovao smesno, ali nije bio toliko los. Jeste izuzetno cudno trcao, ali nije bio spor. Ja se secam da je znao da uhvati defanzivni skok i povuce kontru, ali bi to najcesce zavrsavao dodavanjem saigracu, zbog manjka eksplozivnosti, pa samim tim i mogucnosti da finisira. Znao je da baci neke odlicne asistencije, ali je generalno bio poprilicno sebican i sutirao je iz nemogucih pozicija (ali dosta cesto i pogadjao). Sto bi rekao Edin: "Ne, ne, ne... Bravo!" Veoma cesto je isao na liniju za slobodna bacanja, znao je gestikulacijom i pokretima da "natera" sudiju da svira. U skoku je bio dosta dobar za SF, mada je cesce kupio one daleke odbitke, nego sto je agresivno isao da "presretne" loptu. U odbrani se nikada nije isticao-veoma spor, bez stava i zelje. Ono sto je bilo najbolje kod njega je to samopouzdanje, sigurnost u sopstveni kvalitet, kao i izraziti pobednicki mentalitet. To je nesto sto ce tesko povratiti nakon neuspeha koji je doziveo u NBA... I ne samo neuspeha, nego i masovnog ismevanja... I teske povrede... On jednostavno nikada nije bio NBA igrac, kao sto mislim da ni Jimmer Fredette nece biti. Koledz trpac, velika nada "bele Amerike", HYPE, HYPE, HYPE... Ali prespor za NBA, previse los atleta, ocajan u odbrani. To ne bi trebalo da mu predstavlja toliki problem u Evropi, ali treba povratiti psihu... To ce biti najteze, ali ako se kockice poklope, bice ovo OGROMNO pojacanje.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ni sam ne bih ovo bolje rekao


              Iskreno, samo mi nije jasno zasto ranije dosao u Evropu jer verujem da ce se odlicno snaci i da mu vise odgovara evropska koja je bliza NCAA-u, nego NBA-u. Ista prica je bila i sa Redick-om nakon prve dve sezone, da ce grejati klupu i na kraju morati u Evropu, ali se JJ posvetio svojim fizikalijama i neverovatno napredovao!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ni sam ne bih ovo bolje rekao


                Iskreno, samo mi nije jasno zasto ranije dosao u Evropu jer verujem da ce se odlicno snaci i da mu vise odgovara evropska koja je bliza NCAA-u, nego NBA-u. Ista prica je bila i sa Redick-om nakon prve dve sezone, da ce grejati klupu i na kraju morati u Evropu, ali se JJ posvetio svojim fizikalijama i neverovatno napredovao!
                pa jbga ipak je dobijao po 5-6 miliona godisnje i to za sedenje na klupi..

                lm, sastav
                pg vuk
                sg rakocevic
                sf morrison
                pf radmanovic
                c ilic
                klupa:
                pg: covic, cvele
                sg: nedovic, vasic?
                sf: milutinovic
                pf: subotic
                c: nikolic, golubovic

                Comment


                • Najverovatnije tako s obzirom da ce lockout po svemu sudeci sigurno da se skine, samo pitanje kad. Nema veze, Milica je rekao da ce ako ikad bude igrao u Evropi, to biti jedino u Zvezdi!


                  Sad da vidimo koga cemo dovesti na cetvorci, skoro je kontaktiran Radman, ali ne verujem da je prvo resenje.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • nazalost ne gine nam askrabic, al se nadam da ipak nece biti on, nego neki crnja.. radman je naravno vise nerealna zelja

                    Comment


                    • Pominje se Pero Antic, ali ne verujem da je prva varijanta. Legenda, bas bih voleo da ga opet gledamo
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ako dodje i Pera legenda, mozete igrati over na nase tekme svaki put.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • dobili smo danas poljake
                          Crvena zvezda – Slask 86:64 (31:12, 19:20, 14:14, 22:18)

                          Crvena zvezda: Čović 8, Cvetković 5, Marković 4, Ilić 6, Lazić, Tubak 8, Smiljanić, Nedović 13, Subotić 12, Radivojević 4, Radetić 13, Milutinović 13.
                          antic je neka 3-4 opcija, a morrison ce izgleda igrati za nekih 150k

                          Comment


                          • Ako on igra za tricavih 150, pa onda je jasno da nemamo para za Rakocevica...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • nije jos proveren info, pitacu onog lika pa cu reci, ako mi kaze

                              Comment


                              • Ili je ostao veliki deo budzeta da ga spiskamo na jos jednog dobrog igraca na cetvorci i Igora. Ali o tome kasnije. Za sada: Welcome to Red Star, you Redneck wacko

                                Btw, odrasmo Slask, svaka cast, sve ovo izgleda jako, jako ozbiljno.
                                Last edited by Nebojsa; 09-09-11, 22:11.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X