Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kari je car za ove konferencije. Šmekerski odgovara uvek...

    Svaka čast Čoviću na njegovom dovođenju. Kari
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • da jbt


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Samo da se dovede ili Igor ili Darko,mada bih ja pre voleo Igora,a i na centru ce verovatno Golubovic da dodje,mada bi bilo najbolje da dodju obojica
        Dobra stvar je sto necemo imati mnogo utakmica ove sezone i bicemo odmorni za razliku od konkurenata koji ce da igraju u ritmu sreda-subota.Za nas je odlicno i sto vise nema onog trogodisnjeg sistema bodovanja pa se mozemo nadati EL naredne sezone ako skupimo vise poena od komsija,ili da oni dobiju A licencu a mi da igramo kvalifikacije za EL.U svakom slucaju,docekali smo lepse dane
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Tegijevo zakucavanje: Kari opet među Srbima

          Kolumnista kosarka.rs Vlada Tegeltija piše o povratku Svetislava Pešića u srpsku košarku

          objavljeno jučer u 23:52; autor: Vladan Tegeltija
          Ključni pojmovi: Svetislav Pesic, Crvena zvezda Beograd
          Kraj prošle godine obeležili su izbori sportista i trenera decenije u Srba. Za mene dilema nije bilo. Stručnjak koji je obeležio prvu deceniju u porodici srpskog sporta je Svetislav Pešić. Evropska kruna u Konstantinopolju i posebno svetska, u postojbini košarke u Indijanapolisu, bile su dovoljne i bez Evrolige sa Bodirogom i Barselonom da bude ispred vaterpolo, teniskih, odbojkaških kolega, pa i najtrofejnijeg košarkaškog i srpskog trenera uopšte, Želimira Obradovića.
          E kada se takav kalibar vrati u srpski sport, košarku, iako je samo koji dan pre toga decidno izjavljivao da neće, sem kao savetnik, onda je to vest meseca. Posle igračke karijere u Partizanu, pomenutog selektorskog bitisanja, jednogodišnjeg rada u Crvenoj zvezdi, Kari se obreo po četvrti put među Srbima. Ovoga puta u klubu iz Železnika, kome je SD Crvena zvezda, kako zvanično stoji u dokumentima, pozajmio korišćenje brenda, to jest boja, grba, imena (uz dodatak Beograd), navijača, ne i duga od 14 miliona zbog kojih je, kao i neulaska u NLB, u predizbornoj godini, sve i odrađeno.

          Nebojša Čović je napravio pravi posao, ispunivši obećanje i opovrgavši zlonamerne, da ne angažuje poznate i autoritativne trenere, ne bi li vukao konce iza kulisa (mobilnim telefonom sa tribina). Doveo je najboljeg dostupnog, s obzirom da su Željko i Duda ostali u Atini, a i teško da bi posle osvojenih triplih kruna na klupi Partizana seli na klupu "Čovine Zvezde". Kari bez obzira što je nosio dres crno-belih boja, koje su mu do skora bile draže, nije toliko klupski zagrižen, što najbolje ilustruje tadašnje iščuđavanje na vulgarne pozive i slogane Grobara na njegovu adresu. Kao i svakom velikom treneru, pa i Kariju, proradila je sujeta, želja za sportskom osvetom, kako navijačima, tako i klubu (neće moći i kolegi) koji ga je tada ostavio u polufinalu NLB lige, domaćim finalima, bez ijednog od tri trofeja. Priče da ga posle sporova sa Lotomatikom, Đironom, Dinamom i načina odlaska iz Valensije, više u Španiji i Italiji niko neće, smatram neumesnim.

          Korist bi najviše trebalo da imaju mladi igrači - Nedović, Cvetković, Milutinović, kao što su svojevremeno imali Kešelj i Bjelica. Oni nešto stariji Čović, Lešić, Vasić, Nikolić, ili najiskusniji poput kapitena Radivojevića, Ilića i novajlije (oko kojih su se i otegli dogovori), pa i oni mlađi koji još nisu prvotimci, čiji je odlazak postao rak-rana kluba iz predgrađa. Priče o otimanju i krađi samo su prikrivale prave razloge odlazaka najtalentovanijih Aleksandrova, Mačvana, Đekića, Micića, Miljenovića... Pešić u Čovinoj, za razliku od epizode u bivšoj Zvezdi, trebalo bi po vertikali da vodi računa o mladim selekcijama, principima, a videćemo da li i postavljanju trenera, što iz slučaja Nikitović-Vidačić, od pre par godina, nije bio slučaj. Koncepcija i model za svaku pohvalu.

          Pešić će biti mamac i za dolazak dobrih igrača kod Pantera, mada će otežavujuća okolnost biti neigranje Evrope, ali i povratak navijača, kako u Pionir, tako i Jezero, Milenijum, tako i na proleće ostale superligaške dvorane po Srbiji. Pisaće se i pričati više o košarci, kao što je bilo prilikom dolaska Dušana Ivkovića na kormilo reprezentacije. Čak i navijači Partizana, od Pešića, koga ne mogu smatrati izdajnikom, jer se većina nije ni rodila kada je igrao za naš najtrofejniji klub, mogu imati koristi, jer bi njegov dolazak trebalo da dovede do još neko pojačanje u Humsku i ozbiljniji doživljaj novog gradskog rivala.

          "Čovina Zvezda" sigurno će biti ozbiljniji rival Partizanu nego "Mirkova", FMP je lani to bio, što u Kupu, što Superligi . Hemofarm je slabiji nego pre, ali ne sme se potceniti. Radnički je mnogo jači, a kolega iz Kragujevca mi već ispriča vic, da će i Muta da dobije velike kredite preko Mlađe, da će dovesti još dva NBA pojačanja, neka domaća, pa u borbu za Evroligu, a pošto neće moći da vrati te milione, uz Mlađu, koji posle izbora uvek ulazi u Vladu, menja ime u Radnički Šumadija, zamrzava ono Kragujevac, dugove i nastavlja dalje uz podršku Šumadinaca, gradonačelnika i KSS.

          Šalu na stranu, čeka nas sa Makabijem zanimljiva regionalna, nadamo se potom i naša Superliga za borbu za pet mesta za Jadran. Predsednik Đilas je učestvovao u čitavom prijektu koji bi uz Pešića trebalo da dovede i do koncentracije igračkog kvaliteta, ali nažalost isto nije uspeo da odradi u Nišu, za razliku od Novog Sada. Voleo bih da ožive Čačak i Kraljevo, Zrenjanin, koji sada uz OKK Beograd i Partizan, jedini u svojim vitrinama ima nacionalnu šampionsku titulu, za razliku od Čovinih, koji će sigurno želeti da osvoji premijernu, uz dve Gudjir i četiri Kupa.

          Jedino se plašim saopštenja, skandala, prepucavanja preko medija, priči i napadima na arbitre, manipulacijama, alibi varijantama pokrivanja sopstvenih grešaka, podgrevanja atmosfera, pa i krvoprolića na tribinama i oko njih, ali se nadam da će i tu autoritet upravo jednog Karija ili Mute u Kragujevcu, učiniti svoje.

          P.S. Slušao sam u subotu neko pominjanje kokošaka, jaja i sličnog. Ne bih o tome, trudiću se da se držim košarke, i dešavanja vezanih za nju, a kokoške, jaja i piliće ostavljam pilićarima.



          Kakvo iskompleksirano govedo
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • http://www.zurnal.rs/2011/08/22/zurn...ica/index.html

            Comment


            • Kako mene nervira Tegi pa to je neverovatno, svaka njemu cast kao novinaru, emisiju koju vodi ali kao sto rece neko gore, veliki kompleksas. Covek je u tekstu 10 puta napisao "Covina Zvezda" , u njegovim emisijama samo partizan,partizan,partizan....

              A sto se tise Pesica,odusevio sam se kad sam video da je i zvanicno postao trener. Eksplodirace neki mladi igraci ove sezone u novoj Zvezdi, dovesce ih Kari sve u red. Jedva cekam njegove konferencije za stampu, to je zanimljivije i smesnije od tamo nekih kursadzija



              Све што сад, хоћемо је, да будеш опет она права Звезда као некад пре...
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s215648/Sport/Sp...evra_duga.html

                Kari kraljina
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Golubovic je nas ;)
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ja jesam navijac Partizana, ali se moram sloziti sa vama da je Tegi kreten. Svaki sportski novinar, komentator, a pogotovo voditelj mora u svom poslu biti neutralan, a to za koga navija treba ostaviti za sebe. Kad smo vec kod toga, lepo mu je ovde rekao Vlade

                    Comment


                    • a tek sto se ovde covic posrao po tegeltiji

                      Comment


                      • Ponovo sam optimista da cemo nesto napraviti ove sezone i ponovo mi je skocio adrenalin
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Ponovo sam optimista da cemo nesto napraviti ove sezone i ponovo mi je skocio adrenalin
                          Kako ponovo? Kada je Zvezda bila dobra u basketu,ti si citao bukvar

                          Zvezdasi,izvinjavam se-nisam smeo da ne iskoristim zicer kada je Dacha u pitanju

                          Srecno vam ove godine,pa da bude pun pionir sa obe strane

                          Comment


                          • Kod mene se raspolozenje menja iz sata u sat,a posle jednog proticanog posta sam se oraspolozio.

                            Docekacu i ja tebe,nemoj se sekirati,evo ti jedan lajk
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Kod mene se raspolozenje menja iz sata u sat,a posle jednog proticanog posta sam se oraspolozio.

                              Docekacu i ja tebe,nemoj se sekirati,evo ti jedan lajk
                              Ko zena neka

                              Aj necemo vise da spamujemo temu,pitao bih nesto ozbiljno-ima li naznaka da bi Covic jr. mogao da leti iz kluba,valjalo bi vam to.

                              Comment


                              • Pa zavisi od dolaska nekih igraca,nista konkretno za sad ;)
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X