Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedovic i jos neki igraci su slobodni...ne pripadaju KKCZB.

    Mislim da bez razloga pljujete po Tegeltiji.;)
    sigpic

    Comment


    • Ma kako ne pripadaju. Tegeltija prica gluposti.....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma kako ne pripadaju. Tegeltija prica gluposti.....
        Nije to Tegeltija rekao.
        sigpic

        Comment


        • OK, Mamba, necu vise, samo moras priznati da je nerealan i ocigledno pristrasan. A cini mi se da situacija sa ugovorima nije bas toliko jasna, postoji stavka o igracima u ugovoru o pravno - tehnickoj saradnji, tj da igraci postaju vlasnistvo CZBG. Mada je moguce da se varam...
          A ko je to pustio? Svi citiraju kosarka.rs i njegov tekst.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Evo :

            Nemanja Nedović, Uroš Nikolić i Sava Lešić, košarkaši "zamrznutog" KK Crvena zvezda koji predstojeće sezone neće igrati nijedno takmičenje, praktično su slobodni igrači i nisu po automatizmu članovi KK Crvena zvezda Beograd, za razliku od igrača FMP-a koji je sada promenio ime, kao svojevremeno u Refleks.
            Pomenuti igrači mogu da promene sredinu, ali i ostanu u novoformiranom klubu za koji moraju da potpišu nov ugovor.

            O njihovim željama i sudbini odlučivaće se narednih dana i nedelja. Razgovori Crvene zvezde Beograd sa igračima i njihovim agentima već su počeli.
            sigpic

            Comment


            • @Mamba

              Pa to je taj tekst Kosarka.rs, on je autor ;)
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nista ja Tegeltiji ne verujem.....dok ovo iz Zvezde ne potvrde....A, Covic je stavio do znanja da na glupa pitanja nece odgavarati. Svi igraci su se pojavili na pripremama osim Nikolica i Lesica...Ne sumnjam da ce ostati u Zvezdi...Tako je bilo i da je Pesic potpisao sa Zvezdom, pa nije...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nije isti tekst.Ja taj deo sto si ti postavio nisam nasao.
                  Oni ce verovatno igrati za Zvezdu,ali sada trenutno ne pripadaju Zvezdi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Taj deo sto sam ja postavio nije iz tog teksta, samo je link na tekst, citat je sa drugog mesta. No da ne duzimo. Izgleda da je za Nedovica zainteresovan Makabi. Postoji mogucnost da ga kupe pa sutnu nama na pozajmicu. Nemam nista protiv.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • znaci strasno koliko je smradgeltija jedno govno iskompleksirano!

                      Comment


                      • Neko ce morati da ide...Jasno je da ce Covic junior krasti minute dvojici najvecih talenata u Zvezdi-Nedovicu i Cvetkovicu. Za Srbiju bi najbolje bilo da ode Covic jr. ali od toga nema nista. Ako morate da birate izmedju Nedovica i Cvetkovica,verujem da cete izabrati Cvetka. Samo nemojte sad da pocnete pricu da je Nedovic sg Covek moze da bude NBA plejmejker i zbog malog smrade ce mozda to da propadne

                        Comment


                        • Ma garantujem da Nedovic nece ici iz Zvezde.

                          On je nas Derrick Rose.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • @Ljuba
                            Nadam se da nece napraviti tako glupavu gresku. Mada ja ne sumnjam u Karija da ce dobro rasporediti minutazu. Bilo je prica da cemo Ficu bagatelisati zbog pritiska caleta i sve to.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Pa Covic senior ako je pametan poslace sina negde preko...Ovu dvojicu(Ned. i Cve.)bas gotivim i smorio bih se da moram da gledam malo crno stvorenje kako im krade minute...

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/crvena-zvezda/v...ati-tim-Zvezde

                                To bre, predsednice, ostro od pocetka. Ako mi je zbog necega drago sto je Covic tu, to je zato sto nece dati da ni njega ni Zvezdu gaze ni rovare.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X