Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Sto Pesic farba novinare da ce da bude savetnik?

    Ili ce on stvarno biti "trener iza kulisa" ?
    Ma ko zna, cudan je on lik. Sutra mu dolazi agent u Bg pa ce se sve konkterno znati.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ma nisam ja to nigde video,javio mi retardirani ortak

      Comment


      • E ovako novi klub nece imati nikakve veze sa starim. Prakticno je FMP preimenovan u KKCZBG. Ovaj novi klub ce imati potpisan ugovor o saradnji sa starim. Ta saradnja podrazumeva da novi dobije 7 igraca od starog, stim sto ce sav novac od prodaje tih igraca ici starom klubu tj poveriocima. Isto tako 10% od prodaje igraca novog kluba ide starom kao i 5% od svih prihoda. Budzet novog kluba ce biti izmedju 2 - 2.5 miliona. Mesto u UO novog kluba ce se placati. Pregovara se sa Pesicem ali nista nije dogovoreno. Covic smatra da je Tegeltija namerno pustio ono da bi poremetio Pesica i Zvezdu. Verovatno ce se igrati u Pioniru ali u zavisnosti od interesovanja mozda budu i Hala sportova i Arena. Da, plan je da se nakon 5 godina isplate dugovi starog kluba na ove procente od prodaje igraca i prihoda i da se tada spoje novi i stari klub i napravi kontinuitet trofeja.


        Proverene info, molim da se ne ubacuju stvari sa sportala, a za par sati dobijate sve iz prve ruke!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Meni je zao sto sam poleteo i nisam gledao ko je napisao, doslo mi da pojedem onaj post posle sat vremena kada sam skontao.
          Jos jedna stvar, evo i za one dusebriznike koje je vise briga za poverioce nego za Zvezdu, nadam se da su zadovoljni, necemo se izvuci i stoka koja nas jase vec neko vreme ce dobiti svoj harac.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • T-Mac ne volim da se mesam ali jel ti to ozbiljno,Zvezda ce mozda igrati u Areni??????

            Comment


            • Ako tako pise verovatno i jeste tako... Al' sacekajmo jos malo da se vidi tacno sta i kako.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Izasla je vest na Mondu i Covic je rekao da ce Zvezda igrati u Pioniru.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Plan je na 5 godina pa je predvidjena je mogucnost da mozda eventualno teoretski igramo EL u tom periodu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • ugovor o tehnicko poslovnoj saradnji je na pet godina.
                    Fmp prelazi u crvena zvezda beograd sve trofeje koje budu osvojio klub ostaju crvenoj zvezdi.
                    Sa poveriocima se pregovaralo i pregovarace se ima dva nacina lep i ruzan Covic se nada lepom nacinu i da ce poverioci otpisati te dugove.
                    Zvezda je pokret,i nacionalni brend i dobro i ona mora da se neguje i cuva.
                    Bilo je tri nacina izlaska iz krize.
                    1.saradnja sa fmpom
                    2.saradnja sa nekim drugim klubom
                    3.gasenje kluba
                    Klub je duzan 13 miliona i kusur hiljada evra pa vi vidite.
                    Nakon poravnjanja dugova klub se vraca na stao ime i nastavlja se dalje,ponav;jam trofeja ako bude ostaju zvezdi.
                    Mesto u upravnom odboru se placa nema na dodjem ti,nego hoces mesto u upravnom odboru izvoli plati.
                    Sa Karijem nista nije potpisano u toku nedelje ce se znati tacan ishod a Covic i Pesic su se dogovorili da na glupa novinarska pitanja daju glupe odgovore.
                    Covic nije obecao u prvoj godini trofeje sto ne znaci da se necemo boriti,ali obecao je da ce raditi na stabilizaciji i sanaciji.
                    Ja koji sa se iskreno pribojavao njegovog dolaska ono sto je rekao za govornicom je jako ubitacno i efikasno i ako se toga bude pridrzavao od mene ce imati 1.000.000% podrsku.
                    Delije su bile ,Savija je jako kratko govorio obratio se svima rekao da Covic ima njihovu punu podrsku ali zbog nekih clanova iz starog saziva ce pomno pratiti njihov rad (misli se na delije da ce pratiti).
                    Proslo je jako kulturno sve bez ispada i incidenata,apelovao je Covic na jedinstvo da se lepe stvari iznose a ruzne ostanu u kuci.
                    Igrace se u Pioniru trenirati u zelezniku dan pred utakmicu treninzi u pioniru,ako bude skupo ili hala sportova ili arena nece u zelezniku.
                    Omladinci igraju u zelezniku.
                    Uglavnom jako obecavajuca skupstina po meni m ozda i istorijska u nase bolje sytra.
                    Dragi zvezdasi neka nam je ovaj danasnji dan sa srecom i da ga se uvek rado secamo kad prodje neko vreme kao nesto sto je pocelo kao renesansa nase zvezde.

                    Toliko, bice jos kasnije.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Preduhitrio si mi Mac

                      Meni omiljeni deo, Covic i Kari su se dogovorili da na glupa pitanja daju glupe odgovore Bice to lepa saradnja daj boze
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Pa kad kvazi portal pod imenom sportal pocne da smara pazi da im nece reci sta planiraju.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • lijepe vijesti...jedva cekam naredne dane


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Uskoro drugi deo.

                            sigpic

                            Comment


                            • Prodje skupstina, prosli smo kako smo prosli, sacekajmo da sve zazivi pa cemo donositi zakljucke, ja sam optimistican, pogotovo sto je izgleda Pesic veoma izvestan, on je taj kljucni covek, ne samo zbog trenerskih sposobnosti i rada sa mladima koji nam cine gro tima, vec i zbog veza i zbog zelje dobrih igraca da igraju kod njega (kao i njihovih agenata. Daklen, situacija je trenutno ovakva:

                              PG - Nedović, Cvetković, Čović

                              SG - Vasić, Lazić, Radivojević, Dimić

                              SF - Milutinović, Smiljanić, Stamenković

                              PF - Lešić, Radetić, Marković, Džaković

                              C - Ilić, Nikolić, Tubak

                              Pozitivno - sve pozicije su solidno popunjene. Negativno - nedostaje bas kvalitetnih igraca koji prave razliku, sve su talenti, poluproizvodi ili neostvareni igraci u inostranstvu.
                              Svidja mi se sto konacno imamo koliko toliko normalne centre, Ilic je mislim prvi nas centar normalne visine posle i haj godina.
                              Imamo dva najtalentovanija pleja u drzavi, mozda bi bilo korisno prebaciti Nedovica na kombo beka da bi Cvetkovic imao vise prostora, decko ima potencijal da bude najbolji igrac Evrope za nekoliko godina, moramo ga cuvati kao oci u glavi i razvijati na pravi nacin (zbog njega mi je najdraze sto dolazi pesic, mislim da ce napraviti zivotinju i za Zvezdu i za reprezentaciju).
                              Na 2 i 3 imamo Vuka, Vasica (bio u FMPu pre nekoliko godina, dobar suter, solidna karijera u inostranstvu) i nekoliko talenata, verovatno je kvalitetna trojka prva meta uz krilnog centra.
                              Upravo je cetvorka najbolnije mesto. Dobar je Lesic, ali sigurno nema kvalitet da drzi tu poziciju. Prica se o Askrbicu, ne znam bas koliko je to dobro, ispaljivaonas je nekoliko puta, sad kada je on u buli, daj spasavaj. Uz to star je, koristio bi zbog iskustva i imena na ovim prostorima, i kvalitetom je ispred sadasnjih igraca, ali mozemo proci i bolje, pogotovo sto ce sada zbog lokauta biti stranih igraca, a sa budzeto m koji imamo za dovodjenje igraca, mozemo konkurisati. Ima li neko strucniji od mene da kaze nesto vise za ove mladje, za vecinu njih sam cuo, ali ne znam bas mnogo...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma na trojku dolazi Ariza opusteno...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X