Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lopovi ostaju lopvi,mafija ostaje mafija to isto vazi i za Zvezdu,Sta je sa dugovima,sramota,ako necete da isplatite dug onda savez treba da vam oduzme sve trofeje,danas bi onda svaki klub radio to sto radi Crvena Zvezda kao ugasi se vise nepostoji i onda ka napravili smo novi klub on nema nikakve dugove ali ima sve one trofeje!!!Dokle vise tako sramota,ja licno nemam nista protiv Zvezde i FMP,ja to i zelim da se spoje dva drzavna projekta da dolazite na tekem i navijate i na kraju placete xDDD

    Comment


    • Ala ti je ovo prvoklasna provokacija, al necu ti odgovriti.
      Mada bih ti rekao svasta ali bolje ne, to je samo misljenje navijaca Partizana koje u mojim ocima ne znace nista...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Istina boli xD

        Comment


        • Mene nema sta da boli. prvi put posle toliko godina icemo na meceve Zvezde, imacemo strasnog trenera, nove igrace , videcemo se mi za 3 godine ;)
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Hahahah ako je pesic sjajan trene onda nek vam je sa srecom xDDDDD

            Comment


            • Originally posted by M-POT View Post
              Lopovi ostaju lopvi,mafija ostaje mafija to isto vazi i za Zvezdu,Sta je sa dugovima,sramota,ako necete da isplatite dug onda savez treba da vam oduzme sve trofeje,danas bi onda svaki klub radio to sto radi Crvena Zvezda kao ugasi se vise nepostoji i onda ka napravili smo novi klub on nema nikakve dugove ali ima sve one trofeje!!!Dokle vise tako sramota,ja licno nemam nista protiv Zvezde i FMP,ja to i zelim da se spoje dva drzavna projekta da dolazite na tekem i navijate i na kraju placete xDDD
              Prvo i osnovno, i ovo ne mogu da naglasim vise, Zvezdini poverioci nisu ni drzava, ni savez, ni neko za koga bi trebali da se bore navijaci drugih klubova. Zvezdini poverioci su privatna lica, sumnjivi likovi koji su sve skorije Zvezdine uprave drzale kao taoce. Ti ljude ne zasluzuju ni malo saosecanja, oni su pozajmljivali pare koje su gramzljive uprave pre nekoliko godina uzele. Hteli su da upravljaju klubom iz senke i da uzmu sto vise para iz njega. Ti ljudi ce dobiti pare pre ili kasnije, taman onoliko koliko su zasluzili. Drzava je odlucila da zastiti klub za koji navija mnogo ljudi zbog politicke podrske, sto jeste licemerno, ali je i ocekivano. Isto bi vadili i Partizan da je slicno, bez brige. Politicari sve rade zbog izbora i podrske.
              Dugovi igracima i trenerima su druga stvar, oni ce biti isplaceni kako bi se moglo dalje, jer smo pod suspenzijom FIBAe. Suma sumarum, svako ce dobiti svoje, Zvezda ce se oporaviti i to je to.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Pesic jeste sjajan trener,nema tu diskusije...Ajde bez prepucavanja,imate pm za takve stvari.

                Comment


                • Originally posted by M-POT View Post
                  Hahahah ako je pesic sjajan trene onda nek vam je sa srecom xDDDDD


                  Reče čovek...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Al' je tebi lepo, uzeli ste 10 titula, Zvezde nigde nema zadnjih 5 godina i coveku opet bitnije sta se radi sa druge strane brda.





                    Elem, da mu vise ne poklanjamo paznju bez veze (i ubuduce vas molim da ignorisete ovakve stvari) Cvele potpisuje na 3 godine, a najverovatnije ce i Borisov kad se sve ovo odradi.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Slab sam ti ja T mac sa tim kosarkaskim nadimcima,ko je cvele?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Aleksandar Cvetkovic, nas dragulj ;)
                        Nesto kao recimo Micko u FK. ;)
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ma znam za njega,samo ne znam da je Cvele,pa bolje da pitam nego da se mucim da skontam
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ko će prenositi NLB ove sezone?

                            Comment


                            • Čuo sam da u naredne 3 sezone AS ima prava prenosa

                              Comment


                              • Prenosi KK Zvezda

                                Prosle sezone bilo je na AS http://www.tvarenasport.com/direktni-prenosi.html

                                Comment

                                Working...
                                X