Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mislim da ce se ovim dominacija partizana prekinuti
    idemo napred delije i FMP-ovci

    Comment


    • B92: Pešić sve bliži Zvezdi
      Nekadašnji trener Crvene zvezde Svetislav Pešić, korak je bliže povratku na klupu crveno-belih, nezvanično saznaje B92.
      Kako nezvanično saznajemo, Pešić, koji ne krije želju da se vrati u Zvezdu, i to na više sezona, ponovo se sastao sa Nebojšom Čovićem, koji će već početkom avgusta, po svemu sudeći, sesti u predsedničku fotelju crveno-belih.

      Pešić, takodje nije krio i da je prvi korak, ka njegovom povratku među crveno-bele, da se formiraju organi kluba. I tu su načinjeni određeni pomaci...Prema našim saznanjima, postignut je i dogovor o modalitetu funkcionisanja kluba u narednom periodu, pa je jasno da budući vodeći KK Crvena zvezda žele da pripreme sve za Skupštinu kluba koja će biti održana u prvih 10-ak dana avgusta. A jedan od najvažnijih koraka osim formiranja organa kluba, je i imenovanje novog trenera.

      Da je saradnja sa trofejnim trenerom sve bliža, govori i podatak da su igrači Zvezde već počeli da treniraju u Železniku, a već sredinom avgusta sledi selidba na Zlatibor gde počinju pripreme crveno-belih. Mediji već spekulišu o mogućem izgledu tima za narednu sezonu, ali je jasno da će konačnu odluku o prvom timu, odnosno selekciji igrača iz Zvezde, i trenutnog sastava FMP-a doneti novi trener i to upravo na pripremama na srpskoj planini.

      Comment


      • Rađa se Crvena zvezda - Beograd!

        Postignut dogovor uz posredovanje Dragana Đilasa. Nebojša Čović će staviti na raspolaganje svoju infrastrukturu, a novi klub će se zvati Crvena zvezda - Beograd, i biće oslobođen svih dugova. Kandidat za trenera, Svetislav Pešić.

        "Sport" je došao do informacija da je uz posredovanje Dragana Đilasa došlo do dogovora, i da je praktično predstojeća skupština formalnost na kojoj će Nebojša Čović postati predsednik.

        On će svoje kapacitete iz FMP Železnika praktično uložiti u novi klub, koji nastaje fuzijom crveno - belih i "pantera".

        Klub dobija novo ime, Crvena Zvezda - Beograd, čime praktično prestaju sve obaveze prema poveriocima. Novi klub je oslobođen tereta prošlosti, odnosno dugova i kreće od nule.

        Ovakav koncept nije nepoznat, pomenimo vaterpolo klub Zvezdu, ili fudbalski klub Radnički iz Kragujevca, koji su se na sličan način oslobodili tereta iz prošlosti

        Prvi saradnik Nebojše Čovića trebalo bi da bude Žika Anđelković, nekadašnji prvi čovek Zvezde koji figurira kao kandidat za ulogu predsednika skupštine.

        Pošto dogovor bude ozvaničen, stiže trener i biće formiran tim za narednu sezonu.

        Prvi kandidat je Svetislav Pešić, posle ovakvog raspleta praktično ne postoje neke veće prepreke da on sedne na klupu Crvene zvezde - Beograd.

        Izvor: Sportske.net, Sport
        sigpic

        Comment


        • Flash preduhitrio si me
          Odlicna vest.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Da menjamo naslov teme Ako nam se otpisu dugovi spreman sam da se odreknem svih trofeja, i ovako nam je poslednja titula `98, zdravo - dovidjenja, mi cemo uvek znati sta je Zvezda. Bitno je da cemo imati stabilno finansiranje: Covic+Ristic+Grad+eventualni transferi+pocinjemo od nule. Dobijamo i infrastrukturu FMPa i Kovilovo, igrace i FMPove sistem skautiranja talenata po Srbiji. Kombinacija sa Zvezdinim imenom i navijacima i nadamo se Karijem kao trenerom na neki srednji rok (do 4 godine), ma sve je previse lepo da bi bilo istinito.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • i da se vodje dogovore sa prekidom bojkota!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                i da se vodje dogovore sa prekidom bojkota!
                Ni to nije najneophodnije (bilo bi lepo, ali bojkot Jadranske se nece skoro prekinuti, gotovo sam ubedjen, to je stav Delija, ja se ne slazem, ali postujem). Sa ovakvim razvojem situacije, Pionir ce biti pun bez problema, i atmosfera ce biti na nivou. Bitno je da Delije ne zabranjuju ljudima da navijaju, a nadam se da to nece.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ma idi..to je katastrofa.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Skupstina kk Crvena zvezda zakazana je za 12. avgust u 12 casova.
                    Konacno je pocelo otpetljavanje. Kada se svi organi formiraju i stigne Kari (prema svim izvorima to je 90% izvesno, i to na 4 godine) nadajmo se krece oporavak. Klub ostaje isti, sve ostaje na mestu, nema rasformiranja, dugovi ce biti reprogramirani i isplatice se u roku od 10ak, 15 godina. Imacemo oko 7 - 8 igraca u toj osnovi (mi + FMP) i docice jos 4 - 5 igraca kada se razresi pred FIBAom spor oko dugovanja Tayloru. Igracemo Jadransku, nema Evrope sto mozda i nije toliko strasno.
                    Oporavak je na vidiku, ne treba odmah ocekivati titule, ali posle formiranja ekipe, stabilizacije kluba i struke sa Pesicem, mozemo ocekivati da budemo ozbiljan rival Partizanu kroz 2 - 3 godine, samo strpljivo, cekali smo svo ovo vreme kad nije bilo nade, sada kada se nesto pozitivno desava treba imati i obzira. Ovo je poslednji trzaj i mora biti masovno podrzan.
                    Pun Pionir->dobra atmosfera->motivacija->dobar rad->uspesi->stabilne finansije->stabilan klub. Greske koje su pravljene ne smeju biti zaboravljene, ali se moramo okrenuti buducnosti.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jedina losa strana neigranja u Evropi je po meni sto necemo videti Delije u pioniru do marta-aprila, ali dobro, kad smo toliko cekali, strpicemo se jos malo...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Veruj mi, posle ove golgote prethodnih godina, prag tolerancije mi je vrlo visok...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


                          Ево коначних информација које ће бити озваничене на скупштини клуба у петак

                          коначно је апсолутно све договрено

                          1. ККЦЗ Београд је формиран на инсистирање г.Ђиласа да би Црвена Звезда наставила да живи на кошаркашкој сцени Србије неоптерећена стварима које су јој сви знамо како биле "наметнуте" као камен око врата,захваљујући пријатељима,непријатељима,као и нама самима .
                          2.ККЦЗ неће бити угашена на изричит захтев г.Човића који ,веровали или не ,жели да рашчисти коме се и зашто и колико дугује,уз његову изјаву дату мом саговорнику,да он није дошао да угаси Звезду већ да је васкрсне.Његова идеја је да по окончању свих истражних радњи направи листу дужника и исплати их у догледно време,а онда здравој ККЦЗ прикључи ККЦЗ Београд.
                          3.јуче је на Маракани дошло до састанка са Делијама којима је све ово до танчина објашњено , као и разлог формирања новог фузионисаног клуба у оквиру СДЦЗ који ће раздвојити спортски од "проблематичног финансијског " дела који је онемогућавао спортски да заживи и делује на прави начин.Добијена је апсолутна подршка навијача!
                          4.Нови ГМ ће бити Давор Ристовић
                          5.Мирко Павловић ће остати техничко лице у старој ККЦЗ
                          6.Кари Пешић је јуче после Човиног састанка са Делијама ,дао пристанак и биће тренер ККЦЗ Београд,потписивање сарадње ће бити обављено у четвртак,а озваничено у петак на скупштини
                          7.Пар дана после скупштине играчи ККЦЗ Београд иду на Златибор на припреме
                          8.Воде се озбиљни преговори са озбиљним појачањима (имена нисам успео да исчупам)

                          ХВАЛА БОГУ !
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Kako lep dan. Konacno sad ovo mozemo da pevamo i kosarkaskom klubu




                            Drago mi je da navijaci podzravaju ove promene, to je mislim prvi put posle dugo vremena
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Citajuci ovo najezio sam se, Zvezda se vraca, Delije se vracaju, Pesic se vraca, kako lep dan.....!!!
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • jao,KAKVA VIJEST!super breee,super!konacno!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X