Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i sta sad treba da ostanem impresioniran ocinskim savetima i nabacanim cinjenicama koje su sakrile da je bjelica proveo jednu sezonu u zvezdi i eksplodirao kao sto eksplodiraju igraci u bilo kom drugom klubu na svetu bio mali ili veliki? kpji je to sistem njega rodio-iz cega se ta mocna masinerija sastoji?

    ne brini ti za mene i vikipediju nego izuci malo zivot i prikljucenije samog gospodina profesora.pa kad malo procitas, onda vidi sta sam pomislio sa tom paralelom i koliko je ljudi ucestvovalo u stvaranju JUGOSLOVENSKE SKOLE kosarke. neko manje neko vise, ali banalno je ljude iz tog perioda koji su kojekuda i svuda radili prisvajati sa jedan tim na tako primitivan nacin. kad porazmislis, mozda ti se upali ta lampica odma pored ove koju imas za nivo postovanja koji neko pokazuje prema velikanim jbt

    a sto se tice ovije stvari, nisam ni ja mutav i znam ponesto o kosarci i ako nisam iz beograda. pa se ne hvalim i mlataram tu ljudima kurcevitim postovima o sopstvenoj kvazi sveinformisanosti i govorim im da stavljaju prst na celo.


    tanko tanko moj brate.

    Comment


    • Originally posted by peca View Post
      i sta sad treba da ostanem impresioniran ocinskim savetima i nabacanim cinjenicama koje su sakrile da je bjelica proveo jednu sezonu u zvezdi i eksplodirao kao sto eksplodiraju igraci u bilo kom drugom klubu na svetu bio mali ili veliki? kpji je to sistem njega rodio-iz cega se ta mocna masinerija sastoji?

      ne brini ti za mene i vikipediju nego izuci malo zivot i prikljucenije samog gospodina profesora.pa kad malo procitas, onda vidi sta sam pomislio sa tom paralelom i koliko je ljudi ucestvovalo u stvaranju JUGOSLOVENSKE SKOLE kosarke. neko manje neko vise, ali banalno je ljude iz tog perioda koji su kojekuda i svuda radili prisvajati sa jedan tim na tako primitivan nacin. kad porazmislis, mozda ti se upali ta lampica odma pored ove koju imas za nivo postovanja koji neko pokazuje prema velikanim jbt

      a sto se tice ovije stvari, nisam ni ja mutav i znam ponesto o kosarci i ako nisam iz beograda. pa se ne hvalim i mlataram tu ljudima kurcevitim postovima o sopstvenoj kvazi sveinformisanosti i govorim im da stavljaju prst na celo.


      tanko tanko moj brate.
      Svaka informacija koju sam dao je tacna, sve do jedne, tako da tesko moze da bude tanko jer mnogo ih je bilo.

      P.S. Pitaj bilo kog coveka o pomenutih u mojim prethodno napisanim postovima i od svakog ces dobiti isti odgovor, a to je da je Aleksandar Nikolic Otac Jugoslovenske kosarke. Mnogo ih je ucestvovalo u stvaranju ali samo jedan covek nosi sve lovorike... ;)

      I jos nesto, Aleksandar Nikolic je ovekoveceni zvezdas i njegove reci su da je najbolje trenutke u karijeri proveo bas u Zvezdi...
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • DA je otac jugoslovenske kosarke jeste,ali oni komentari tipa Zvezda uz FMP ima najbolju skolu kosarke u Evropi?Zvezda???skola kosarke???? Inace FMP nije najbolja skola kosarke u Evropi oni 85% igraca prave polovne ,mada da si malo upucen u kosarku znao bi to.Eto kad pametujes drugima i ja tebi malo ;) Sta sve necu procitati ovde.Poz komsije

        Comment


        • Originally posted by DovlaBGD View Post
          DA je otac jugoslovenske kosarke jeste,ali oni komentari tipa Zvezda uz FMP ima najbolju skolu kosarke u Evropi?Zvezda???skola kosarke???? Inace FMP nije najbolja skola kosarke u Evropi oni 85% igraca prave polovne ,mada da si malo upucen u kosarku znao bi to.Eto kad pametujes drugima i ja tebi malo ;) Sta sve necu procitati ovde.Poz komsije
          Ovde pricamo o mladjim selekcija gde su oni bez premca u Evropi, a kasnije u seniorskoj kosarci odlucuju neki drugi faktori da li ces da budes prosecan ili vrhunski igrac, tanka je to granica... ;)
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Op op op...



            Konacno je pao dogovor! Covic ulazi u klub kao po dogovrima od ranije, ali skupstina ostaje pod kontrolom sportskog drustva (Skundric...) i u skupstini ce biti i Ristic. Napokon neko jedinstvo da se iskaze. Sa Karijem se pregovora oko duzine ugovora. Nasa zelja je 3+1 ili 4 god,a on je vise za 1 pa ponovo za sto,posle analize. Opekao se pa bi da bude oprezan. Akcenat je sad na igracima... Vesti najsvezije.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Danas samo lepe vesti.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • pa nije gotovo dok ne bude zvanicno, a da ce tako biti ko sto je i ovaj sad napisao sam ja rekao t-macu jos pre 5 dana kad je skupstina i bila otkazana... reko bi i tebi wade, al si mi sumljv bio, sigurno bi se ranije izlanuo

                Comment


                • Delije...evo nekih informacija o KK. Sednica je odlozena dok se Ristic ne vrati, a on je u Rusiji dogovara detalje sa dva sponzora. Ne bih otkrivao imena. Drugo covek je kupio Kovilovo sportski centar kao sto sam Vam pisao i on ce biti novi centar naseg kk. U pregovorima sa Karijem se otislo korak dalje i vrlo smo blizu... Ne smem mnogo da otkrivam ali...

                  Dace Bog da se sve svrsi kako treba... ;)
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • samo,da li ovo sve znci i prekid naseg bojkota..hm??


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      samo,da li ovo sve znci i prekid naseg bojkota..hm??
                      polako, prvo da se sve ovo sprovede sto je planirano, ipak je to daleko jos, It ain't over till the fat lady sings ;)
                      lm, kad vec pitas, ako se ovaj planirani plan sprovede u delo, delije ce i dalje bojokovotati nlb, dok ce dolaziti u domacem prvenstvu.. al svejedno, sa karijem na klupi negine pun pionir i u nlb-u bilo sa delijama ili bez njih ;)

                      Comment


                      • evo resenjaaaaa.. na nlb cemo dovoditi grke da pevaju umesto delija

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          polako, prvo da se sve ovo sprovede sto je planirano, ipak je to daleko jos, It ain't over till the fat lady sings ;)
                          lm, kad vec pitas, ako se ovaj planirani plan sprovede u delo, delije ce i dalje bojokovotati nlb, dok ce dolaziti u domacem prvenstvu.. al svejedno, sa karijem na klupi negine pun pionir i u nlb-u bilo sa delijama ili bez njih ;)
                          da,ali do kad ce da traje to ludilo sa bojkotom??


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • nlb ce se bojkotovti dovjeka, a domaca nece.. stav je stav, ja nisam za to al sta da se radi...

                            Comment


                            • Dolazak Čovića na Kalemegdan pitanje dana: Zvezda trenira sa FMP-om!

                              Dugo najavljivana fuzija Crvene zvezde i FMP-a još uvek nije ozvaničena, ali to nije sprečilo čelnike ova dva kluba da uspostave saradnju koja baš i nije uobičajena za ovdašnje košarkaške prilike.

                              Naime, pojedini igrači crveno-belih, oni koji nemaju reprezentativne obaveze ili nisu na zasluženom odmoru, poput Nemanje Nedovića i Aleksandra Cvetkovića, od juče treniraju u Železniku, zajedno sa izabranicima Milivoja Lazića!

                              Mada se ne dešava tako često da se dva konkurentska tima zajedno pripremaju za novu sezonu, izgleda da je fuzija između Zvezde i FMP-a praktično "gotova stvar", te da je ostalo samo ozvaničiti saradnju i ispoštovati proceduru. Generalni menadžer Crvene zvezde Mirko Pavlović nije juče želeo da otkriva dokle se stiglo u pregovorima sa FMP-om, ali je potvrdio da pojedini košarkaši crveno-belih od juče treniraju u Železniku.

                              - Dok traju pregovori o fuziji, manji broj naših igrača, koji nemaju reprezentativne obaveze, priključio se košarkašima FMP-a u Železniku, gde će se zajedno pripremati za predstojeću sezonu. Ovom prilikom želeo bih da zahvalim rukovodstvu FMP-a na čelu sa Nebojšom Čovićem jer su nam na ovaj način zaista mnogo pomogli. O najavljenoj fuziji sa FMP-om ne bih želeo mnogo da govorim, pregovori su u toku i javnost će biti blagovremeno obaveštena o datumu održavanja Skupštine - rekao je za naš list gensek Crvene zvezde Mirko Pavlović.

                              PRESS

                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Dzabe im sve partizan ce opet biti prvak.

                                Comment

                                Working...
                                X