Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nek se nose u kurac!
    otkazana skupstina

    Comment


    • Sad sam i ja video, ne mogu da verujem da pomeraju za 2 nedelje majke im ga nabijem nesposobne, lopovske, pa dajte bre tom Covicu vise da bude predsednik i da konacno pocne nesto da se radi!!!



      EDIT: Al' u svakom slucaju ova recenica ohrabruje... ;)



      У спортском друштву Црвена звезда после разговора председника скупштине СД Црвена звезда Петра Шкундрића са Небојшом Човићем договорено је да се.....
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ajde ovo da se ostvari pa da opet zarimo i palimo, da se vratimo u Pionir i da ga prevrnemo od navijanja! Dosta su misevi kolo vodili dok macke nije bilo!

        http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...za-spas-Zvezde
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Al' tuki, i dalje se bojkotuje NLB, a ne igramo Evropu, tako da ono...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Verujem da kad bi Covke dosao onda bi i pao dogovor o prekidu bojkota...

            Ma samo neka on dodje, pa da se konacno pomerimo iz ovog mulja.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Naravno, naravno, najbitnije da se sredi stanje u klubu, za navijanje cemo se vec izdogovarati sve. ;)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Ajde ovo da se ostvari pa da opet zarimo i palimo, da se vratimo u Pionir i da ga prevrnemo od navijanja! Dosta su misevi kolo vodili dok macke nije bilo!

                http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...za-spas-Zvezde
                haha koja macka? rolan garos i te stvari sto je dule objasnio.

                u svakom slucaju alal vera pesicu. covek je napravio cudo sa pamesom, sigurno ima gomilu finansijski ludih ponuda- a on spreman da se upusti u novu avanturu sa zvezdom . to je za svako postovanje

                Comment


                • Originally posted by peca View Post
                  haha koja macka? rolan garos i te stvari sto je dule objasnio.

                  u svakom slucaju alal vera pesicu. covek je napravio cudo sa pamesom, sigurno ima gomilu finansijski ludih ponuda- a on spreman da se upusti u novu avanturu sa zvezdom . to je za svako postovanje
                  Na pogresnom mestu postujes...

                  Obrisao sam ono sto sam napisao zbog postovanja prema navijacima Partizana na ovom forumu. Sledeci put kada budes dosao da s***s po temi pazljivo biraj reci i dodji sa argumentima, jer necu precutati. ;)
                  Last edited by Ernesto; 10-07-11, 03:41.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Meni nikako nije jasno kao prvo zasto je Mihajlo Uvalin smenjen pred pocetak domaceg prvenstva , da je on ostao mozda bi Zvezda i igrala NLB
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Meni nikako nije jasno kao prvo zasto je Mihajlo Uvalin smenjen pred pocetak domaceg prvenstva , da je on ostao mozda bi Zvezda i igrala NLB
                      Ako se kockice slože i igraće sa Karijem kao trenerom!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • A Nikitovic je vama jos uvek trener ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Na pogresnom mestu postujes...

                          Obrisao sam ono sto sam napisao zbog postovanja prema navijacima Partizana na ovom forumu. Sledeci put kada budes dosao da s***s po temi pazljivo biraj reci i dodji sa argumentima, jer necu precutati. ;)
                          izvini prijatelju, ja samo prizeljkujem jaku zvezdu zbog ostalih klubova. evo sta su od nola napravili federer i nadal.
                          i postovao sam pre svega na temi u vezi pesica- da me taj njegov gest odusevljava jer je spreman da dodje. a vrhunski je trener.

                          ja nista nisam rekao lose i da nije istinito, a pogotovo ne "s$%o" kako ti velis i nazivas moje pisanje. nije mi jasno samo ko je macka - i odakle ti pravo da sve ostale klubove/ne pricam samo o partizanu/ nazivas misevima pored svega u zadnjih deset godina u nasoj kosarci? ko pravi igrace i ulaze u mlade,igra napolju i tako dalje/ di su ti argumenti? ja svoje i ne treba da iznosim.
                          stvarno ne vidim kako mislis da si u pravu ovde i sta ti to moze da precutis, ajde molim te..bas me interesuje

                          Comment


                          • Originally posted by peca View Post
                            izvini prijatelju, ja samo prizeljkujem jaku zvezdu zbog ostalih klubova. evo sta su od nola napravili federer i nadal.
                            i postovao sam pre svega na temi u vezi pesica- da me taj njegov gest odusevljava jer je spreman da dodje. a vrhunski je trener.

                            ja nista nisam rekao lose i da nije istinito, a pogotovo ne "s$%o" kako ti velis i nazivas moje pisanje. nije mi jasno samo ko je macka - i odakle ti pravo da sve ostale klubove/ne pricam samo o partizanu/ nazivas misevima pored svega u zadnjih deset godina u nasoj kosarci? ko pravi igrace i ulaze u mlade,igra napolju i tako dalje/ di su ti argumenti? ja svoje i ne treba da iznosim.
                            stvarno ne vidim kako mislis da si u pravu ovde i sta ti to moze da precutis, ajde molim te..bas me interesuje
                            Samim pominjanjem Roland Garros-a i onih deset uzastopnih titula ti si se p****o na Aleksandra Nikolica, igraca i zacetnika te generacije, Oca nase kosarke, ucitelja Dude Ivkovica i Zeljka Obradovica, Karija Pesica, Maljkovica, Ivanovica, Tanjevica, na coveka bez kojeg taj isti Dule Vujosevic ne bi bio to sto jeste pod kosarkaskim nebom. Mi smo i pored, blago receno, katasrofalnog stanja u klubu poslednjih godina izbacili nekoliko mladih igraca za reprezentaciju a to su Keselj i Bjelica, bio bi i Tadija tu da ga povrede nisu omele, stizu Nedovic i Cvetkovic.... Polako, radi se... Prica o macki i misu se odnosila na tribinu gde organizacija i broj navijaca govori svoju pricu. Sto se toga tice uvek ce te biti drugi klub Beloga grada. ;)

                            EDIT: Jos da dodam, skola kosarke Crvene zvezde je miljama ispred SK Partizana, rame uz rame sa FMP-om (najboljom SK u Evropi). Uz jednu malu napomenu FMP raspolaze sa mnogo vecim budzetom i pokupi sve najbolje mlade igrace od 14-15 godna u drzavi, dovuce ih u Beograd, plati im smestaj, hranu, skolovanje, zaposli im roditelje... kasnije ih i vezu ugovorom... sto je dobro i trebalo bi imati sto vise takvih primera, ali jbg zivimo u raspaloj drzavi. Samim tim, kad se uzme u obzir pod kakvim teskim uslovima Zvezda funkcionise, uspeh mladjih selekcija Crvene zvezde je jos veci. ;)
                            Last edited by Ernesto; 10-07-11, 15:36.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • po tom sistemu da nije izmisljen tocak jos bismo isli peske i imali struju i kompove jer se niko nije setio da izmisli tocak.
                              povlacim se iz ove diskusije uz zal za naporom sto sam pokusao da objasnim nesto sto ocigledno tebi ne moze da udje u glavu. sinovce ne prave se igraci za jednu sezonu i izbacuju. keselj i bjelica? lol. pa ko je njih formirao i gde,u juniorskim danima i pre. sta je sa reprezentativnim selektovanjem i sa kim su sve radili ( u tom slucaju keselj koji je sa mutom bio prvak sveta i ko zna ko je jos njega sve oblikovao).
                              cinjenica je da je zvezda u kosarci bila ozbiljan klub u obe jugoslavije jedino u kratkom posleratnom periodu.

                              zelim zvezdi bolju narednu sezonu. u ovoj nisu bili ozbiljan rival .

                              EDIT:
                              skola kosarke Crvene zvezde je miljama ispred SK Partizana
                              to ti priznajem. mislim da se radi o svetlosnim godinama

                              http://en.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Nikolić
                              Last edited by peca; 10-07-11, 15:49.

                              Comment


                              • Originally posted by peca View Post
                                po tom sistemu da nije izmisljen tocak jos bismo isli peske i imali struju i kompove jer se niko nije setio da izmisli tocak.
                                povlacim se iz ove diskusije uz zal za naporom sto sam pokusao da objasnim nesto sto ocigledno tebi ne moze da udje u glavu. sinovce ne prave se igraci za jednu sezonu i izbacuju. keselj i bjelica? lol. pa ko je njih formirao i gde,u juniorskim danima i pre. sta je sa reprezentativnim selektovanjem i sa kim su sve radili ( u tom slucaju keselj koji je sa mutom bio prvak sveta i ko zna ko je jos njega sve oblikovao).
                                cinjenica je da je zvezda u kosarci bila ozbiljan klub u obe jugoslavije jedino u kratkom posleratnom periodu.

                                zelim zvezdi bolju narednu sezonu. u ovoj nisu bili ozbiljan rival .
                                Potpuno pogresno razmisljanje. Pokazi barem malo postovanja.

                                Bjelica je svoje pionirske i kadetske dane proveo u Partizanu zajedno sa Sinovecom i Lesicem, u to vreme nije pokaziovao preveliki potencijal, bio je nizak i fizicki slab, kasnije je israstao i razvio se. Nakon kadetske sezone ta generacija Partizana je raspustena, svako je otisao na svoju stranu, a Bjelica u Superfund koji mu je bio odskocna daska za Austriju. U Austriji je proveo (ako se ne varam) godinu dana gde je i polomio zglob, bio je u depresiji, hteo da batali kosarku. Zajedno sa Savom Lesicem (sasvim slucajno) odlazi u Zvezdu na probu kod Karija koji je bio odusevljen nakon treninga. Potpisao trogodisnji ili cetvorogodisnji ugovor (ne drzi me za rec) vredan 40 hiljada evra godisnje. Ima i jedna zanimljiva prica za njega. Nakon sto je dosao u Zvezdu na nagovor devojke je uzeo kola na lizing i ista ta je morao da vrati posle par meseci jer nije isplacivao rate na vreme. To je pokazatelj katastrofalnog stanja u Zvezdi. Marko Keselj je ponikao u Radnickom Jugopetrol, i svoje pionirske dane je proveo tu, kasnije je otisao u As Basket klub Zarka Koprivice, oca Jovana i Nikole (igrao na Washington State-u), gde je igrao zajedno sa Nikolom i izgubio u polufinalu kadetskog prvenstva Srbije u Kragujevcu od Zvezde. I Marku i Nemanji Zvezda je bila odskocna daska za dalji nastavak karijere. Dalje, pominjes da se igraci ne prave za jednu sezonu a dosta igraca koje je Partizan izbacio su dosla sa strane. Tadija, Nedovic i Cvetkovic su Zvezdini produkti. Napomena, Bjelica NIKAD nije igrao ni za jednu reprezentativnu selekciji pre nego sto je dosao u Zvezdu, a Keselj je bio samo na sirim spiskovima.

                                E sad, stavi prst na celo i zapitaj se kako ja sve ovo znam sto sam napisao gore... ;)

                                EDIT: I jos nesto, neobrazuj se sa wikipedie jer 50% informacija tamo nije tacno. To pisu laici kao sto smo ti i ja. ;)
                                Last edited by Ernesto; 10-07-11, 16:32.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X