Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Crvena Zvezda

    Da mi je znat,zasto?
    Prije da je on otisao,sto je haos u klubu *%@(D!RY-
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: KK Crvena Zvezda

      I ja mislim da je prije on otisao nego da su ga smijenili.Sigurno su i njemu ostali duzni par plata.

      Comment


      • Re: KK Crvena Zvezda

        Ovo je opste rasulo #%d*
        Izgleda da cemo, ako ostane ovako, sa trenerom pocetnikom i juniorskim timom u Superligu. Svaka pobeda bice podvig. Kompletna situacija je ocigledno strasna. Meni nije jasno kako je Zvezda opstala i ovako dugo, posle prethodnih garnitura. Ne vidim izlaz iz ove situacije, ne znam za vas...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Re: KK Crvena Zvezda

          [quote author=manda link=topic=1632.msg271437#msg271437 date=1300464411]
          Da mi je znat,zasto?
          Prije da je on otisao,sto je haos u klubu *%@(D!RY-
          [/quote]

          http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=500185

          Ipak su ga najurili. Steta.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Re: KK Crvena Zvezda

            Sasa Nikitovic je vodio juniorusku reprezentaciju Srbije na EP 2010 godine.I bio je pomocnik Dusanu Ivkovicu u A selekciji...
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Crvena Zvezda

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg271477#msg271477 date=1300467386]
              Sasa Nikitovic je vodio juniorusku reprezentaciju Srbije na EP 2010 godine.I bio je pomocnik Dusanu Ivkovicu u A selekciji...
              [/quote]

              Kada sam rekao pocetnik mislio sam na seniore. Odlican trener, napravio selekciju juniora, i doveo ih do rezultata koje imaju danas. Tiho sam navijao za njega jos pre nego sto je postavljen Uvalin (nekako mi je bilo prirodno posle svega), ali kada su vec postavili Mihajla, mislim da su mogli da ga ostave do kraja sezone. Bojim sa da ce istrositi sjajnog trenera kao sto je Sasa u borbi koju realno ne moze da dobije u koju je gurnut u sred sezone. Nadam se da se varam.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Re: KK Crvena Zvezda

                [quote author=NebojsaNS link=topic=1632.msg271491#msg271491 date=1300468099]
                Kada sam rekao pocetnik mislio sam na seniore. Odlican trener, napravio selekciju juniora, i doveo ih do rezultata koje imaju danas. Tiho sam navijao za njega jos pre nego sto je postavljen Uvalin (nekako mi je bilo prirodno posle svega), ali kada su vec postavili Mihajla, mislim da su mogli da ga ostave do kraja sezone. Bojim sa da ce istrositi sjajnog trenera kao sto je Sasa u borbi koju realno ne moze da dobije u koju je gurnut u sred sezone. Nadam se da se varam.
                [/quote]


                Znam na sta si mislio i jeste pocetnik...ovo sam samo napisao da tu stoji,mozda neko i ne zna. $8#a
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Crvena Zvezda

                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg271503#msg271503 date=1300469157]

                  Znam na sta si mislio i jeste pocetnik...ovo sam samo napisao da tu stoji,mozda neko i ne zna. $8#a
                  [/quote]

                  OK, razumeo %QWT&W Da se nadovezem da ima mozda i najjaci CV od svih mladih trenera kod nas. Zavrsio vrlo uspesno Visu trenersku, od 2004 bio u strucnim stabovima Zvezde i Partizana, tj. Sakote i Duleta. Mamba je pomenuo da je bio pomocni Ivkovicu, a to nesto znaci. Uz onu pricu od ranije, za postovanje. Da je otpocetka bio trener mozda bi mu ovo bila sezona probijanja na najvisi nivo, ali je sada tajming vrlo los.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Re: KK Crvena Zvezda

                    Milan Gurovic blizu prvog trenerskog angazmana,mozda ce biti trener Beovuka. h5g6k8


                    EDIT: Da,ali juniora. $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: KK Crvena Zvezda

                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg275085#msg275085 date=1300744676]
                      Milan Gurovic blizu prvog trenerskog angazmana,mozda ce biti trener Beovuka. h5g6k8


                      EDIT: Da,ali juniora. $#^%RT
                      [/quote]

                      Blago toj deci koju on uci #%d* Nemojte me shvatiti pogresno, obozavao sam ga kao igraca, ali kao covek je nula.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • kruze svakakve price, al dok se to ne desi ne treba previse poletati...
                        navodno ce gazprom da kesira i kk, za gm dolazi rasa radovanovic i vracaju se delije...

                        Comment


                        • The big Fatso On je kralj. Ne bi to bilo lose, ali treba sacekati. Mada se Rusi zasad nisu mnogo otvorili ni za fk, ulganje u kk je manje, ali opet... Svakako mislim da treba nastaviti politiku mladi iznad svegakoju je nametnula nemastina, ali moze biti dobra na duze staze.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Znao sam da ćemo izgubiti, ali ovako je stvarno bruka.
                            Ako Pavlović i gospoda iz uprave sada ne odu , treba ih tjerati i oružjem. Grobari odigrali pravo, muški, dok ovi naši nikako.

                            E MOJA ZVEZDO NA ŠTA SI SPALA

                            Comment


                            • niko ne kometrasie zavrsnicu evrolige za juniore
                              nasi otisli bez cveleta i u prvom kolu pobedili barsu 73-56, sutra sa zalgirsom za finale

                              Comment


                              • Dugo očekivana Izborna skupština Košarkaškog kluba Crvena zvezda skoro sigurno biće održana u petak popodne. Očekuje se da bi tada trebalo da bude izabrano rukovodstvo, odnosno da prestane mandat Radne grupe koja je upravljala klubom u proteklih nekoliko meseci. Da je Skupština planirana za petak potvrdio nam je i predsednik Radne grupe Aleksandar Boričić.

                                - Tek sam doputovao iz inostranstva i trebalo bi da Radna grupa održi sastanak. Ali koliko znam, planirano je da se Skupština održi u petak - rekao je za SPORTAL.RS Boričić.

                                Za sada jedini koji je zatražio dokumentaciju za kandidaturu za predsednika je prvi čovek FMP-a Nebojša Čović. To je za Sportski žurnal potvrdio generalni menadžer Zvezde Mirko Pavlović.

                                Čovićev komentar nismo dobili jer je kada smo ga pozvali objasnio da je na sastanku.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X