Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faulovi 32-14 za nas
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jos jedna bitna stvar, Samardziskijev +/- je 10, samo nek tako nastavi, dosta suteva je promenio i fino drzao rekord, prijatna promena u odnosu na dosadasnji deo sezone.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kakav je sada skor u nasoj grupu i kalkulacije naravno.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ja se izvinjavam sto smo toliko jaki.

          P.S. Navijanje isto pobedilo. Dobro je sto nisam radio pa sam mogao da idem. xD

          Comment


          • au konacno dobismo ovaj Uniks , sada u Aba ligi da se napravi dobar niz
            a u Evrokupu naravno da ostvarimo sto bolji uspeh

            Comment


            • Svi imamo 2-2, ako dobijemo Ulm u Beogradu, moramo za njih navijati ako eventualno izgubimo od Galate i onda mi prolazimo. Ne odgovara nam da imamo isti skor sa Unics-om, jer ispadamo. Galatu ne mozemo dobiti 20 razlike u Turskoj.

              3-3 da imamo mi i Ulm i idemo dalje. Mada bi 4-2 bilo idealno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Jebe nas ova koš razlika...

                "Mislim da Zvezda ne može da stigne 20 poena razlike..." Igor Vujičin
                Znači koliko je smorio sa ovih 19/20 poena razlike!!!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Smorio nas kao 20 poena razlike.

                  Comment


                  • bitno je da smo mi dobili a ko ce ici dalje ako svi budemo imali 3-3 to samo bog zna,evo kako to sve za sada izgleda na tabeli najlosija nam je kos razlika
                    http://www.eurocupbasketball.com/eur...ames/standings
                    Last edited by duka79; 30-01-13, 22:53.

                    Comment


                    • Ako bude bilo 3-3 vi sigurno necete , mislim ovo nije provokatorski post nego u slucaju 3-3 da imaju svi timovi bi morali imati jednu pobedu od bar 30-40 razlike u poslednja 2 meca jer imate daleko najlosiju kos razliku ali ne verujem da ce doci do toga. Pre mislim da ce biti 4-2,3-3,3-3,2-4 tj da ce UNICS izgubiti obe do kraja , da cete vi i Ulm da delite na 3-3 i da cete proci
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Jos samo da napomenem, Vlada me odusevljava kao trener. Danas je sve odlicno uradio, trazio TO kada je trebao, rotacije odlicne. Nisam bio odusevljen kada je dosao, ali covek ima 20-9 od kada je dosao.


                        Bravo doktore, samo tako nastavi!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ako bude bilo 3-3 vi sigurno necete , mislim ovo nije provokatorski post nego u slucaju 3-3 da imaju svi timovi bi morali imati jednu pobedu od bar 30-40 razlike u poslednja 2 meca jer imate daleko najlosiju kos razliku ali ne verujem da ce doci do toga. Pre mislim da ce biti 4-2,3-3,3-3,2-4 tj da ce UNICS izgubiti obe do kraja , da cete vi i Ulm da delite na 3-3 i da cete proci
                          Kasno je brate, znam...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Najbolje navijanje ove sezone.Gotovo cela hala.SAMO NAPRED ZVEZDO!!!

                            Uniks u naredne 2 utakmice nije favorit, tako da su nasa nadanja realna!

                            Last edited by Aleksa9; 30-01-13, 23:22.
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Cetvrtfinale EC bi bio ozbiljan uspeh, a ni tamo ne bismo bili bez sansi. Inace sada se vidi koliko je ljudi bez karata bilo protiv Turaka, ovo je veceras bila normalna poseta, sledeci put samo pustiti jedno 300-400 karata vise.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Cetvrtfinale EC bi bio ozbiljan uspeh, a ni tamo ne bismo bili bez sansi. Inace sada se vidi koliko je ljudi bez karata bilo protiv Turaka, ovo je veceras bila normalna poseta, sledeci put samo pustiti jedno 300-400 karata vise.
                                Ma nije bilo puno, jer nisu svi zamenili karte...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X