Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bije nas Uniks lagano :S
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • e nece da bude,vec brijemo mi njega ;)

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Bije nas Uniks lagano :S
        Po svemu vidjenom do sada, mislim da Unics Kazan nema nikakvu sansu da izbjegne poraz veceras. Ja sam jos prije 2 dana odigrao "keca" na kladionici, dok je koeficijent bio 1.80. Na svim vecim kladionicama(Pinnacle, Bet365, itd...), koeficijent na pobjedu Zvezde je vec odavno poceo padati i mislim da ovdje nece biti iznenadjenja(ako se eventualna pobjeda Unics-a moze tako okarakterisati ), uzimajuci u obzir prevelike oscilacije u igri ruske ekipe. Generalno, a mnogi bas i ne obracaju paznju na taj detalj, Zvezda je UVIJEK, ali BAS UVIJEK igrala dobro u Pioniru protiv timova iz Rusije. Svojevremeno je i razvaljen upravo ovaj Unics Kazan, koji je u tom trenutku imao daleko jacu ekipu od sadasnje(braca Lavrinovic, Savanovic, itd...).

        Ne zaboravite da pojedini igraci Unicsa bas i nemaju prijatno iskustvo igranja u Pioniru, s obzirom je nekoliko igraca ovog tima, kao sto su Kelly McCarty i Veremeenko, igralo za Khimki u periodu kada je ovaj tim 2x , i u Beogradu i u Moskvi, izgubio sa nekih 20 razlike od Zvezde. A Khimki je u tom trenutku imao ekstra ekipu(McCarty, Veremeenko, Lampe, Okulaja, Mozgov, Fridzon, Pozzecco,...)

        Mislim da Zvezda i dalje ima sansu da prodje ovu grupu, jer iskreno, meni je Galatasaray pomalo precijenjen tim i mislim da je razlog poraza od Turaka bio u potpuno pogresnoj pripremi za mec. Pa, i sa nekih 25-30% suta(toliko je cini mi se bio procenat vecim dijelom prvog poluvremena), Zvezda se vratila u taj mec i imala par napada da preokrene. Kao i svake sezone, turski timovi dovedu 4-5 ekstra igraca i uvijek se ocekuju ekstra rezultati, ali potpuno se ignorise cinjenica da je ostatak rostera tih timova popunjen sa gomilom ispodprosjecnih turskih igraca(cast izuzecima, kao sto su Tunceri i slicni), sto je i razlog zasto se Turcima sezona uvijek zavrsi na veoma los nacin. Prosle sezone Besiktas doveo Derron Williams-a, pa na kraju i sa njim ispali iz kvalifikacija za Eurocup, od nekog drugorazrednog belgijskog tima. Takodje, ono sto upada u oci jeste nacin na koji je Gordon punio kos Zvezde. Pa i laiku je jasno da je J.Gordon jedan od najgorih sutera u Evropi, bilo da je to sut sa poludistance ili sut za tri poena, kao i to da nije u stanju da udje u bilo kakvu seriju, ako to nije zakucavanje ili polaganje. Covjek nema nikakvog osjecaja za sut(kao da kamenje baca) i umjesto da se na to obrati paznja, ostavljen mu je prostor, da ne kazem rupetina, da se seta u reketu. I jos "milion" glupih detalja koji su doveli do tog poraza.

        Mislim da ce to veceras biti daleko bolje, ali treba uci agresivno od samog pocetka, a ne mlako i u fazonu "ima vremena"(kao sto je bio slucaj u velikom broju meceva ove sezone, ukljucujuci i onaj kljucni protiv Igokee).

        Comment


        • Odlican post kolega



          Ovo je bilo cisto protiv uroka i zato sto su me izneverili par puta ove sezone u velikim mecevima, pa u ovaj ulazim sa velikom dozom rezerve.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • baci i ti keca ja sam danas ali vec je kota bila 1.65

            Comment


            • Pa ista situacija kod izbijanja iz ruke, nama sviraju faul, njima ne.
              sigpic

              Comment


              • Neverovatno da su Vuku ono svirali.

                Ulm rastura Galatu, da nam je samo nekako da dobijemo ove tuljane.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ajmo Zvezdo , mora ovo da se dobije

                  Comment


                  • Kakvo ludilo od atmosfere.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Kakvo ludilo od atmosfere.
                      Samo povremeno treba zvizdati.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • E jebem ti lebac, sta vam je koji kurac?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Stisnuti ih sada na pocetku trece, kako smo prosuli ovaj kraj..

                          Mogli smo im pobeci, ali ne mozes ti kada je koncentracija u minusu kod pojedinaca. Igore lebac mu jebem, ne mozes tako da gresis kao najiskusniji igrac.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Braun je teski ljomber kao i zemljak mu Skot,da ne napravise Igor i Vuk sranja na kraju bio bih potpuno zadovoljan,ovako sam samo delimicno.Nisu mi samo jasni Vujcin i kompanija koji pricaju o 20 razlike,kao da nam je zagarantovano da cemo uopste dobiti
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Kletva, sta ces.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Serija 11:0, +1 i napad i Rakocevic po ko zna koji put brlja na isti nacin...Jeste Nelson bio pomalo neoprezan, ali za gubitak lopte je kriv iskljucivo Rakocevic i njegova nepaznja.

                                Realno, Unics nista posebno, ali previse je melanoholicnih igraca u Zvezdi, koji su zaista bez jakog karaktera i neophodne drskosti. Previse je tu potcjenjivanja odredjenih situacija, pa to i dovodi do besmislenih i gresaka. Najlakse je reci "desava se", ali...

                                Comment

                                Working...
                                X