Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Jel' to proverena informacija ili cisto onako neko izbacio ? Ako je tako Skot ce dobiti ispisnicu
    Da. I da, verovatno. Nije mi zao, Barjaktar je tri puta bolji igrac, pogotovo u napadu, ali i odbrani.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Gde si naso to?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Na avangardi se vec 2 sata prica oko toga , nisam obracao paznju
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Keselj+Omar umesto Simona i Scott-a, bahahaha, kakva bi to bruka bila.

          Btw, Marko ni veceras nije dobio minute...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Nedovic.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Nema od Marka nista, jos on hoce da juri EL timove ili one u jacim ligama. Mozda sledece ako se izbori da se cuje Devotion. Polako.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma znam, to je neka moja zelja.


                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Vraca se brat Omar. Ne mogu da opisem srecu, bez imalo foliranja. Nikada mi neki stranac nije bio ni priblizno tako drag. Jos ako potpise odmah i za sledecu, vristacu sa prozora od srece.
                  Ej bre, ovo je stvarno nehumano...

                  Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu šta je ovo???
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • ljudi odakle vam ovaj info ja castim ako je ovo istina
                    sad bi nedovic volio da je ostao eh...
                    http://www.zurnal.rs/2013/01/29/sama...ion/index.html
                    Last edited by duka79; 29-01-13, 22:32.

                    Comment


                    • Originally posted by duka79 View Post
                      ljudi odakle vam ovaj info ja castim ako je ovo istina
                      Info je dovoljno pouzdan da ga ja postavim ovde, znas i sam da ne kacim bas sve i svasta. Na Avangardi se prvo pojavilo, otprilike u isto vreme kada sam i ja saznao. Nije nista potpisao, ali postoji dovoljno interesovanje sa nase i njegove strane da se sve obavi, a i njegov sadasnji klub niti hoce niti moze da se buni.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • brate svaka cast nemozes zamisliti koliko si me obradovo jos samo da se to sve zavrsi kako treba ;)

                        Comment


                        • Ivan Bogunovic ‏@Bogun13
                          Mnogi pitaju za pojacanja CZ, a ja bi trebalo kao nesto pouzdano da im odgovorim. Koliko sam cuo, Tomas je zelja a ovo za Nedovica nebuloza.
                          Kosarkaski novinar, poznati i priznati. Mada kontam da svi dobijamo informacije iz istog centra
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • neka dodje tomas a od ovog drugog logicno je da nema nista,mozda je logicnija opcija keselj
                            nego niko ne pise o sutrasnjem veoma bitnom mecu,ja imam osjecaj da ih cak dobijamo ubjedljivije nego oni nas mozda sam ja fanatik ali...tako mi se javlja
                            Last edited by duka79; 29-01-13, 23:25.

                            Comment


                            • Moj omiljeni stranac Thomas,jao da se vrati,molim te boze
                              Ovo za Nedovica,on mi je bio omiljen igrac uvek,a i dalje je Steta sto nije ostao

                              Comment


                              • Originally posted by duka79 View Post
                                neka dodje tomas a od ovog drugog logicno je da nema nista,mozda je logicnija opcija keselj
                                nego niko ne pise o sutrasnjem veoma bitnom mecu,ja imam osjecaj da ih cak dobijamo ubjedljivije nego oni nas mozda sam ja fanatik ali...tako mi se javlja
                                Ja bas mislim da cemo izgubiti zbog toga sto smo svi uvereni u pobedu,kao protiv Galate.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X