Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ponavljam po peti put, kod nas je uveden pojam kosarkaskog drzavljanstva, odnosno nije bitno cije papire imas vec za koju reprezentaciju igras. Debilizam, ali Duda je insistirao na ovome i zabrani zonske odbrane u mladjim kategorijama. Drugo je odlicno, prvo stvarno ne razumem.
    Odlicno pravilo. Svi koji ne mogu da igraju za reprezentaciju Srbije (makar rodjeni u srcu Sumadije i vodili poreklo od Obilica) su stranci.

    Radnicki ce imati velikih problema, imaju osam stranaca. Partizan i Zvezda po pet.

    Comment


    • Kako se vodi Brown, on je vanzemaljac?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Kako Zvezda 5. ?
        Samardzinski,Brown,Nelson,Scott ? Savovic moze da igra za nasu repku..

        Comment


        • nemoze ni savovic igro za mladu reprezentaciju CG

          Comment


          • Prica se da Elton ima ugovor do aprila i da nece produzavati za nasu ligu, pa je zato dosao Samardzijski. Kup cemo vec nekako pregurati. Realno, ta dva domaca takmicenja su ona stvar na biciklu, ABA pa eventualno EC, ostalo je totalna dubioza.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • to si u pravu ali ipak bi dobro dosla konacno i ta titula cisto da se zna koje bolji ove sezone

              Comment


              • Uopste mi nije zanimljivo kicenje i da se hvalimo po komsiluku. Daj EL, sada da me neko pita, pristao bih odmah na trece mesto u nasoj ligi, ispadanje u EC i poraz od Radnickog u kupu, samo za direktan plasman.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by duka79 View Post
                  nemoze ni savovic igro za mladu reprezentaciju CG
                  Mislim da gresis,ali znam da je pricao i Edin Avdic kako on moze za nasu i bosansku repku da igra,a i valjda je pricao Dragan Jakovljevic,tako da nije,100% sam siguran da se racuna kao Srbin...

                  Comment


                  • Pa jeste Srbin, ali je rekao Tomasevic da se racuna kao stranac.

                    Nama nece Scott igrati kup verovatno, jer je u katastrofalnoj formi, samo je pitanje ko da nam bude trojka. Jedino da igramo sa nizom petorkom, pa da mocni Branko udje u prvu petorku.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Milutinovic na 3

                      Comment


                      • Koliko ja znam, taj ne trenira, tako da ono..Nemam nista protiv da Branko bude u prvoj petorci.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Simon ima da izdominira svih 40 minuta u polufinalu pa u opet 40 finalu kao Lu Deng
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Smiljanic ili Milovanovic ce popuniti broj.

                            Da jos jednom sumiramo oko Savovica ako neko nije citao. Igrao je za CG U20 na B Evropskom prvenstvu 2007. U takvoj situaciji, njegovo kosarkasko drzavljanstvo je crnogorsko, jer bi teoretski jedino za tu reprezentaciju mogao da nastupa. Kako je proslo vise od tri godine, Boris moze da dobije dozvolu d anastupa za drugu zemlju, i Pavicevic je rekao da oko toga nema problema, ali Boris jos nije siguran da li da prihvati poziv Bosanaca ili da ceka Dudin spisak, na kojem nema nikakve garancije da ce ga biti. Dakle ima sve uslove da igra za nasu reprezentaciju, ali papirologija nije sredjena, i izgleda da nece biti jos neko vreme.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Vraca se brat Omar. Ne mogu da opisem srecu, bez imalo foliranja. Nikada mi neki stranac nije bio ni priblizno tako drag. Jos ako potpise odmah i za sledecu, vristacu sa prozora od srece.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Jel' to proverena informacija ili cisto onako neko izbacio ? Ako je tako Skot ce dobiti ispisnicu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X