Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jeste da je off ali Muta je ubedljivo najgori kada je rotacija u pitanju
    Capin mu dve tekme za redom igrao 40 minuta
    Oh fuck, njega sam nekako zaboravio. Da, i on je imao svoje izlete. Jbt koja gomila analfabeta je radila u tom Hemofarmu, Lukajic bre zlato bio za sve njih.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • evo jos malo pocinje mec ali nije mi vise ni do cega kad sam procito sta se sve izdesavalo u FK,ali o tome ipak u temi namjenjenoj za to

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Oh fuck, njega sam nekako zaboravio. Da, i on je imao svoje izlete. Jbt koja gomila analfabeta je radila u tom Hemofarmu, Lukajic bre zlato bio za sve njih.
        Ma Mutisha je bio dobar trener dok nije poceo da preteruje sa alkoholom. Sada je verovatno jedan od najgorih u ligi.

        P.S. Srecno danas Cigani. Da sto duze igrate u Eurocupu

        Comment


        • Koliko losa utakmica na pocetku, kao da igraju Tamis - Konstantin.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Tuga, da ne igramo mi prebacio bi posle tri napada.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • takva utakmica nama i odgovara ako bude ovakva do kraja dobijamo sigurno

              Comment


              • odlicno je za pocetak , poceo i Simon da daje poene
                sam oovak oneka se nastavi

                Comment


                • Ne igramo nista mnogo bolje u odnosu na Laktase, ali se vidi veci intenzitet u igri i agresivnost na obe strane terena.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Igramo kosarku, hvala ti Boze
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Evo nama Rakocevica vratio se
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • bice gusto do samog kraja ali valjda je red da sreca bude na nasoj strani

                        Comment


                        • Brown je odigrao odlicno, Savovic ocajno. Steta, mogli smo se vec odlepiti, ali sta je tu je. Samo da dobijemo ovaj mec.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Нека серијица 8:0 и да приведемо ово крају, нису ови Руси неки баук.

                            Comment


                            • sasvim soldno odigramo , mada je moglo poluvreme da bude mnogo bolje
                              sad u drugom , sto kaze Brajkula seriaj od 8,9 kosa zaredom i pobeda je nasa

                              Comment


                              • Poceli petorku sa Braunom i Savovicem,a ne Suboticem i Katicem

                                Mogli smo lagano da se odlepimo,ali nece nas,Skot opet ocajan,omasi dva suta ona..Braun odlican,Nelson solidan..Ne kapiram uvodjenje Cvetkovica za 5 sekundi i odma ga izvede...

                                Comment

                                Working...
                                X