Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa evo neke ptice su videle kako su on i Ilic par puta razmenili SMS-ove za vreme utakmice , kao imena navode Slobodana Klipu , ni manje ni vise nego bivseg trenera Igokee. Prica mi je i bila zanimljiva dok nisam cuo Klipino ime kao jednu od opcija , em nije bolji trener od Vukoicica em nije trener za vas
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Како да не попије, кад целу сезону одбрану не може да намести како ваља ! Готово сваки меч примимо 75+, много!
      Nema u Zvezdi mnogo igraca koji znaju da igraju dobru odbranu. A za timsku ti je potrebno bas mnogo vremena i bar jedan vrhunski defanzivac ili korektor.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Nema u Zvezdi mnogo igraca koji znaju da igraju dobru odbranu. A za timsku ti je potrebno bas mnogo vremena i bar jedan vrhunski defanzivac ili korektor.
        I sada bih tacno pretukao na ulici ove zbog kojih nije ostao Pesic.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          I sada bih tacno pretukao na ulici ove zbog kojih nije ostao Pesic.
          Jeste on majstor i jedan od najboljih trenera u istori kosarke, ali ni njegova ekipa nije igrala dobru odbranu dok nije dosao Thomas. Najbolji stranac koji je igrao u nasoj ligi posle Bo-a.

          Jednostavno moras imati neku zver. Lazic to nije. On moze da odigra dobru odbranu nad svojim igracem, nikako timsku.

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Kakva sramota, koja pizdurina raspala seljacka, samo mi je krivo sto nema dela kad je dobio po picki.
            Nije dobio, koliko sam ja cuo krenuo je jedan navijac Zvezda prema njemu ali je policija zaustavila, tj. udarila dok navijaca. ;)
            sigpic

            Comment


            • http://www.mondo.rs/s274883/Sport/Ko...o_ostavku.html
              sad jos majmun hoce da kaze da navija za zvezdu strasno...kakve gluposti on prica kao da su svi coravi

              Comment


              • Originally posted by duka79 View Post
                http://www.mondo.rs/s274883/Sport/Ko...o_ostavku.html
                sad jos majmun hoce da kaze da navija za zvezdu strasno...kakve gluposti on prica kao da su svi coravi
                To je sad patetika, kao evo ostavka, kriv sam...a od toga naravno nista nece biti.Kako ga nije sramota da kaze da navija za Zvezdu.Kako bi iko ko navija za Zvezdu mogao da uradi ono.
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • on nikad nesto onako nebi mogao napraviti i da je samo simpatizer zvezde a ne kako on tvrdi da je njen navijac od malih nogu,onakvi navijaci zvezdi nikad nece biti potrebni

                  Comment


                  • Neko je napisao da se mozda "Delije" vrate na ABA ligu na F4 zbog svega,Covica,sve to,odakle mu to i kolike su sanse ?

                    Comment


                    • Originally posted by Aleksa9 View Post
                      To je sad patetika, kao evo ostavka, kriv sam...a od toga naravno nista nece biti.Kako ga nije sramota da kaze da navija za Zvezdu.Kako bi iko ko navija za Zvezdu mogao da uradi ono.
                      E pa sad... Nije bas da za Zvezdu navijaju sve same moralne gromade! Niti bas takvi vode klub...

                      Besmislen, ali isprovociran potez Dodika..."Popice" neku novcanu kaznu i to je manje-vise to. Nepotrebno se pridaje velika paznja svemu ovome, a skrece sa Zvezdinog kraha u ligaskom dijelu ABA lige i gubitka toliko najavljivane Evrolige. Vise o koncu i u Eurocup-u, tako da jos jedino ostaje F4! Kval. za Evroligu su lutrija i Zvezda s ovim timom nema sansu da ostvari rezultat protiv ekipa koje ce je tu cekati.

                      Odgledao sam gotovo sve meceve Igokee ove sezone i malo je reci da sam bio ubijedjen da ce savladati Zvezdu, jer su jednostavno NAJBOLJI tim lige ove sezone. Druga je stvar sto mnogi u Srbiji(u ovom trenutku, prevashodno navijaci CZ) tesko prihvataju tu cinjenicu, pa samim tim i dalje vjeruju da ce Igokea "jednostavno stati", jer ih je navodno "dosta ukenjalo" ove sezone. Besmislice... Ne navijam za Igokeu, zaista, ali smijesno je tvrditi da ne zasuzuju trenutnu poziciju. Pa, ljudi igraju malo je reci fenomenalno, bez problema namecu ritam(dakle, kljucna rijec: NAMECU, a ne da zavise od protivnika, kao sto je slucaj sa Zvezdom koja se uglavnom raspada kad protivnika krene sut i kad malo pritisne u odbrani), u stanju su igrati i cvstu odbranu, a isto tako su sposobni da se upustaju u "run-and-gun" ako je potrebno, veoma su racionalni u igri i uglavnom nema bespotrebnih divljih suteva iz neizgradjenih pozicija i slicno, osjecaju igru i znaju kad treba ubrzati/usporiti. Igokea ima bolje strance od Zvezde, imaju daleko bolje plejmejkere, samim tim i bolju organizaciju igre od Zvezde(s obzirom da Joksimovic cesto preuzima ulogu pleja), imaju fenomenalno izbalansiranu petorku(Hammonds-Joksimovic-Jorovic-Dozet-Edwards), imaju dosta kvalitetnih igraca u rotaciji(Brkic, Stemberger, Adamovic, Komatina,...) sto im omogucuje da bez problema kontrolisu igru i rezultat, bez nekih vecih oscilacija. Pa, Igokea je rutinski, bez ikakvih problema, odradila gostovanja protiv timova kao sto su Split, Szolnoki, Siroki, Krka,...,kod kuce u Laktasima su derali sve redom, ubili su Boga u Partizanu, kada je djelovalo da bi bez problema mogli dobiti sa 40+ razlike da nisu usporili i da Andjusic nije pogodio par vezanih suteva, jedini porazi su bili oni u poslednjim sekundama, najgori mec sezone je protiv Buducnosti u Podgorici, ali su cak i tada odveli utakmicu u egal zavrsnicu. Pokazali su nebrojeno puta koliko su stabilni i na psiholoskom planu, jer su svaki opasan nalet protivnika bez problema odbijali. Pa, Radnicki je imao fenomenalnih 14/28 za 3 poena, pa opet niti u jednom trenutku tog meca nije imao prednost. Ja ne znam kako iko normalan moze i dalje tvrditi da je Zvezda bolja od Igokee, kad u 2 meca izmedju ova dva tima, u Laktasima i Pioniru, prakticno nije imala prednost!?!? Dosta novca je ulozeno u Igokeu u proteklih 10 i kusur godina, i ranije su dovodjeni neki odlicni igraci, imaju cak 2 dvorane u svom vlasnistvu, tako da je glupo omalovazavati i vise nego zasluzene rezultate ovog kluba. Jeste Milorad Dodik cesto i bahat i samoziv i "ovakav" i "onakav", ali isto tako zna veoma postovati i tudji uspjeh.

                      Sto se tice Zvezde, imaju sansu protiv Unics-a, koji bas i ne briljira, ali Rusi su u seriji poraza(3 vezana), tako da ce vjerovatno biti napaljeni za ovaj mec u srijedu, a Zvezda ne udje li angazovano od prve sekunde, ne gine im poraz, vjerovatno sa 20 i vise razlike, jer zaista ovo sto trenutno igraju je dosta "tanko".

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Neko je napisao da se mozda "Delije" vrate na ABA ligu na F4 zbog svega,Covica,sve to,odakle mu to i kolike su sanse ?
                        Ja sam napisao, nacuo sam iz nekih svojih izvora neinternetskih da postoje kontakti izmedju uprave i vodja da ako nam guzica (odnosno odlazak u EL) zavisi od F4 i ako se isti bude igrao u Bg (a sve su sanse da hoce) da se pokusa da se nadje neki nacin da prisustvuju mecu. Postajale su molbe da navijaci dolaze bar na ove meceve u ABA sa domacim klubovima ali od toga nema nista. Videcemo, ali kao sto rekoh, nije da bih nesto mnogo voleo da do toga, nismo nesto specijalno igrali sa Galatom u tako uzarenoj atmosferi, a grebatori sa severa su u velikom broju usli bez karata i napravili pometnju cije su zrtve ljudi sa sezonskim i validnim kartama koji su ostali spred Pionira u proslu sredu.

                        I dobrodosao i ti i BlBl Pisite sto vise.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Igokei jedino problem predstavlja problem za igranje u EL ta hala i aerodrom...a u Sarajevu ne bi igrali ni za zivu glavu, tako da mi najrealnije ispada da ce igrati u BG-u.
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Nemojte se vi zamarati time, gdje ce igrati ovo je tema Zvezde, manite se jebenog Dodika i Igokee.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Zasto da igraju u Bg, kada je to druga drzava? Snaci ce se oni, najbitnije je izboriti EL, posle se sve dogovori sa Djordijem. U krajnjem slucaju, uvek mogu i da prodaju licencu ako bas nista ne rese, ali ne verujem.

                              A sto se tice toga da je Dodik mladji bio isprovociran, ako mu smeta sto Zvezda ima vise navijaca nego oni, mora da se pomiri sa sudbinom svih vestackih klubova. Tako i Hemofarm isto, ceo Milenijum navijao za Zvezdu ili Partizan sem radnika fabrike, pa kada se pobedjivalo Misa Babic koji potice iz nista veceg mesta nije ludijao i pokazivao srednji prst. Neko gospodstvo se mora znati, pa makar se igralo bogu iza kosmodiska.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja se plasim sada protiv Unicsa da ako izgubimo Vukoicic dobije otkaz,nije on zasluzio,ali koliko je Covic otpustio trenera iako su imali dobre rezultate u FMP-u,a mi evo vec ako izgubimo to je 3 za redom,izgubili smo prvo mesto u ABA,evrokup mozda ne prodjemo,a ako ne izborimo EL onda gotovo,jer koliko je novca ulozeno ove sezone...

                                Comment

                                Working...
                                X