Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam gledo snimak utakmice necu da krivim nikoga, ali Stemberger hvata loptu Rakocevic stoji i gleda u njega i nakon 2 sekunde krece na njega.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by stefan12 View Post
      Sad sam gledo snimak utakmice necu da krivim nikoga, ali Stemberger hvata loptu Rakocevic stoji i gleda u njega i nakon 2 sekunde krece na njega.
      Stoji i gleda u njega,zato sto su bila jos 3 igraca igoke-e u kontri i on je pazio pas pod kosem i pustio ga da sutira,jer je veca verovatnoca da ce promasiti trojku nego zicer pod kosem i kada je video da ovaj sutira krenuo je na njega,sve je uradio kako je trebalo,steta ovaj je pogodio i to je to.
      I da neko je rekao da je Rakoc zadnji napad sutnuo 7 sekundi do kraja napada,ne nego je sutnuo 3 sekunde do kraja napada.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Nevidjeni baksuzi..prokleti smo! Odavno nismo srecni kad je ovaj sport u pitanju..ja sam zadnji put blistao 1994,kad smo predvodjeni Sasom Obradovicem,Trifom,Ilicem,Lisicom,Tomasevicem,Vida cicem rasturili partizane 4-1 u finalu play-offa..Onda opet mrak..do 1998 kad smo se opet 'okupili'..i tada smo imali Rakocevica,Jova Stanojevica,Zlatka Bolica,Topica,Kuzmanovica,Topalovica,Olivera Popovica,Bencica..Te godine opet budemo prvaci zemlje,i igramo finale Kupa Koraca,tada drugog po jacini u Evropi,protiv Mes-a iz Verone,jakog Mesa.Igrale su se dvije utakmice prva je bila u Italiji,a revans u Pioniru,naravno.Dobijemo ih tamo 6 razlike i svi su sbili spremni za evropsku titulu.I tras,izgubimo 8 razlike.Hhahha,znaci mi smo nevidjeni baksuzi,naredne sezone igramo evroligu...mnooogo nesretnih poraza po jedan razlike od Efesa,Pao-a...i na kraju nesretni poraazi u tekucoj sezoni,Cedevita,Igokea i drugi.....tesko je to,da se covjeku zaplace!!!!Mora doc kraj ovom sivilu!
        U fudbalu na primer imamo niz prokletih meceva,nego spamam malo sad...finale kupa uefa 1979 u kom smo bolji bili,ali nesretni,polufinale kupa sampiona 1974 protiv PAO-a,dobijemo na marakani 4:1 i tamo puknemo 3:0 hhaahha,pa onda imamo Milan 1989,fantasticni Milan,prva ekipa svijeta tada,na penale ispanemo u osmini finala KES-a... Ekeren 1997 sadasnju Bersot iz Belgije...razbili ga,ali blato nije dalo lopti da udje u mrezu haha....Lacio 2001,razbili veliki Lacio ali mnogo saansi a samo jedan gol,uz jedan primljeni i sjedi kuci....isto sa Rozenborgom da bi prezimili 2003....tamo 0:0 a u revansu 0:1,iako smo mnooogo bolji bili...onda imamo onaj pretuzni mec u Strazburu 2005 kad francuzima nije nista trebalo,ali davaju gol u zadnjoj SEKUNDI za 2:2 i mi ne idemo dalje!a kao jagodica na torti mec protiv Bordoa,zbog kog sam se razbolio,bukvalno...povezzao sam fudbalski klub i napravio slicnost proklestine.
        Last edited by Duka; 20-01-13, 18:54.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Pff, igrali smo slabo, otislo je i to prvo mesto, sada da sacuvamo drugo pa onda na F4 punom parom. Sudije su nas uterale u bonus sa retardiranim faulovima i stvarno trebamo da trazimo izuzece onog Dozaja, nabijem ga.

          Sa druge strane, koliko smo idiotski odigrali kada je trebalo da ih stignemo/prestignemo, ja prosto ne mogu da verujem. Koliko retardiranih gresaka, a cigle koje smo bacali i ne vredi komentarisati. Sta da se radi, idemo dalje..u nove pobede...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s274849/Sport/Ko...vezdasima.html


            Kakav debil, nestvarno
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Hahaha, ja se iskreno nasmejao. Koliko jadan moras biti da bi ovo uradio? Neverovatno..Seljacki mentalitet i to ti je.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Gospodo DODIK.
                Ovo Dodik je namerno napisano nije gramaticka greska jer se obracam braci Dodik.
                Treba da vas bude sramota svega onoga juce sto se desavalo, pogotovu dodika predsednika kluba mislim da se Goran zove.
                Bili smo na mnogim gostovanjima sirom ex yu i nikada i nigde nismo docekani kao juce u Laktasima.
                Da treba da krijemo obelezja, transparente da bi mogli da udjemo u halu, da pustaju lazne ulaznice koje sam imao
                prilike juce da vidim sa original pecatom samo da bi se sto manje zvezdinih navijaca pustilo u halu.
                obezbedjenje i policija ispred nas u hali iako za to nije bilo nikakvog povoda (a prema priznanju istih tih ovo je prvi puta da se tako nesto radi, a moram istaci i izuzetnu korektnost istih i obezbedjenja i policije gore na tribinama) da bi samo par sekundi posto smo poceli da se presvlacimo u hali jer smo majce i transparente krili ispod nekoliko odevnih predmeta na sebi bili expresno prebaceni gore na posebni deo iza kosa
                do toga da mesto uzivaju u zasluzenoj pobedi isti taj doticni gospodin dodje do nas i pokazuje nam srednji prst.
                gospodo sramite se zvezdine navijace niko nikada i nece moci da zaustavi da bodri svoj tim,ma gde igrao ni 6 dodika to nece moci uraditi.
                Mi smo sinoc pokazali kako se voli i bodri svoj klub bez ijednog jedinog incidenta na tribinama. samo rukama, dlanovima i grlom
                i srcem velikim kao sovjetski savez.
                Suze Dacinih cerki nakon zavrsetka utakmice nemaju cenu gospodo DODIK vi to necete i ne mozete doziveti jer vi nemate ni srce nemate ni ljubav vi ne znate sta je to.
                Mi jesmo halu napustili tuzni ali dignute glave jos vise zaljubljeni u nasu zvezdu, mi smo tu i u pobedama i u porazima uvek uz nju.
                Veliki pozdrav za sve ljude koji su sinoc bili tamo ali i za one koji su hteli a nisu mogli doci do karata, veliki pozdrav za Zenicu, Banja Luku,
                Mrkonjic grad, Prijedor, Doboj i ostale krajeve ja se izvinjavam ako nekog nisam pobrojao.
                Mi cemo uvek biti veliki i u pobedama i u porazima a vi gospdodo Dodik iako ste veliki po fizickim obimima mali ste i kao ljudi i kao ljudske velicine.
                Nista ne bih dodao. U stvari, jednu rec. M`rs.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Covek izadje iz sela, ali selo iz njega nikada.
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Mi cemo uvek biti veliki i u pobedama i u porazima a vi gospdodo Dodik iako ste veliki po fizickim obimima mali ste i kao ljudi i kao ljudske velicine.
                    Ovo je sasvim dovoljno. I ponovo. M`rs.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • samo steta sto je prekinut snimak bas onda kad treba da dobije po p....i,bilo bi lijepo vidjeti dali se smije onda mamu mu njegovu seljacku

                      Comment


                      • Kakva sramota, koja pizdurina raspala seljacka, samo mi je krivo sto nema dela kad je dobio po picki.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • e upravo brate i ja to kazem vidi se kad mu navijac prilazi ali nema dalje da mu vidim onda osmjeh

                          Comment


                          • Sta se ovo prica da bi Vukoicic mogao popiti otkaz, ne verujem licno u to ni 5% ali eto spominje se par imena
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Sta se ovo prica da bi Vukoicic mogao popiti otkaz, ne verujem licno u to ni 5% ali eto spominje se par imena
                              To bi cak i od Covica bilo previse, sem ako nije dogovorio Phila.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Како да не попије, кад целу сезону одбрану не може да намести како ваља ! Готово сваки меч примимо 75+, много!

                                Comment

                                Working...
                                X