Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mene najvise od svega brine sto smo pali i u formi i na psihickom planu sad kad se igraju najvaznije utakmice u sezoni,sad ako izgubimo od uniksa a tesko ce biti tu ista napraviti to su onda 3 vezana poraza,a uskoro je i kup znaci mnogo teskih utakmica,i taj f4 je siguran da cemo igrati ali to je cista lutrija gdje jedna dobra suterska vece moze osere bilo koga i belaj...ako sad neudjemo u tu EL necemo nikad

    Comment


    • Sada je najbitnije da se obezbedi da se F4 igra u Areni. Postoje i neke price da bi u tom slucaju Delije prisustvovale mecu i da se trazi neki nacin da fizicki bude dosta njih tu a da zapravo ne prekidaju bojkot. Mada posle cele one ujdurme oko Galate i nacina na koji je dosta tih likova uslo, mozda bi bilo da ne dolaze.

      Da je pameti da se F4 organizuje u Spensu, em nema nekih dogadjaja, em ne bi bilo skupo, dobra je hala, ljudi ovde zeljni dobrog basketa posto ga sa ovakvom Vojvodinom dugo nece videti, blizu Bga, blizu Republike Srpske, a normalan je grad i mogu fino doci i Hrvati, nikakav problem ne bi bio, bilo bi puno oba dana. Ali to je suvise logicno da padne ikome na pamet, a jos manje verujem da bi Sidro pristalo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Rakoc je direktni krivac sa svoja 3 losa poteza u poslednjem minutu, ali nam je i najvise uz Savovica dao ove sezone.
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • "Igokea, koju niko nije ozbiljno shvatao za odlazak na Fajnal-for na početku sezone, pokazala je da zna šta hoće i da zna kako to da ostvari. Svaka im čast. Iza Igokee Zvezda je u najboljoj situaciji, jer osim onog ko će se plasirati direktno u Evroligu, drugoplasirani ima pravo organizacije fajnal-fora. Ne znam da li će to biti u Železniku. Zvezda ima prednost, ali mi ne odustajemo od svojih ambicija"
          http://www.mondo.rs/s274741/Sport/Vu...st_Igokei.html

          Moram da pohvalim Vujoševića ovog puta jer samo na osnovu njegovih izjava saznajemo nešto o domaćinstvu za F4...

          Prvo i jedino do sada što smo znali, a to je rekao letos da 1. u regularnom delu u ABA ligi nema pravo domaćinstva F4. Evo sada glavne informacije...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • У Пиониру дакле 100 посто, и 1/2 ЦЗВ-Пар, лудара у најави !!!

            Comment


            • Jbt zivot vec sam pisao Miku, citate li vi ista, kopirao sam od reci do reci kako je u pravilniku lige za ovu godinu. Nema veze sa tim ko je na kom mestu, Sidro odredjuje gde ce biti, ,,uzimajuci u obzir i sportske rezultate``. Dakle nema automatskog domacinstva.

              Vujosevic ovo koristi za obracun sa nama jer ga posle svih uspeha u zivotu samo jedna stvar pokrece. Bolesna mrznja prema Zvezdi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • a sta mislite o varijanti da partizan nakraju bude 4-ti i igra sa igokeom koja obezbjedjuje EL svakako,tako bi partizan imo sigurno finale i bio blizu EL skroz ipak su to 2 bratska kluba i mogu da nam zakuvaju corbu ;)

                Comment


                • Originally posted by duka79 View Post
                  a sta mislite o varijanti da partizan nakraju bude 4-ti i igra sa igokeom koja obezbjedjuje EL svakako,tako bi partizan imo sigurno finale i bio blizu EL skroz ipak su to 2 bratska kluba i mogu da nam zakuvaju corbu ;)
                  Ima jos dosta utakmica do F4, ne udarajmo vec sada sa teorijama zavere.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Prosto je neverovatno da covek u svakom, ali SVAKOM obracanju javnosti on mora da pomene Crvenu zvezdu...To je stvarno nevidjeno do sada.
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • znam da ima dosta ali dodik je juce izjavio da aki igokea bude prva i obezbjedi EL da ce i partizan u tom slucaju igrati EL mislim da ce da mute to je sigurno da im olaksaju put.

                      Comment


                      • Originally posted by Aleksa9 View Post
                        Prosto je neverovatno da covek u svakom, ali SVAKOM obracanju javnosti on mora da pomene Crvenu zvezdu...To je stvarno nevidjeno do sada.
                        Neka neka, ne odgovarati, lupati recke i pamtiti. A onda vratiti na terenu sa 30% kamate.

                        Spoiler
                        A onda pustiti menicu za Miljenovica
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • ma mi smo jaci od njih to je sigurno ali ipak kad samo jedna utakmica odlucuje onda je on spreman na svakakav cirkus,a ako zvezda zavrsi kao druga jeli ima sigurne kvalifikacije za EL bez obzira na f4...ali pazi izjave debelog mozda ce zvezda biti domacin f4 u zelezniku mislim sta reci koji je to psihopata
                          Last edited by duka79; 19-01-13, 23:34.

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            ma mi smo jaci od njih to je sigurno ali ipak kad samo jedna utakmica odlucuje onda je on spreman na svakakav cirkus,a ako zvezda zavrsi kao druga jeli ima sigurne kvalifikacije za EL bez obzira na f4...ali pazi izjave debelog mozda ce zvezda biti domacin f4 u zelezniku mislim sta reci koji je to psihopata
                            Da, ali sanse kroz kvale su nikakve, odnosno imamo eventualno ako se turnir bude odrzavao ovde, sto nije nemoguce ali je jako tesko ocekivati. I tada, valja izbaciti jedan od onih ruskih dream teamova, a to ce i na frku biti malo teze. Ja i dalje mislim da mi imamo odlicne sanse da osvojimo trofej i da tako idemo direktno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • i ja se nadam vec sam nekoliko puta napiso ako sa ovom ekipom koja je mislim za ovo takmicenje vise nego kvalitetna i veoma iskusna neuspijemo necemo nikad,mada me malo brine sto smo ove zadnje 2 utakmice slabo odigrali negledajuci protivnika,nismo imali samopouzdanja sto nam do sada nije falilo

                              Comment


                              • Ocajno smo odigrali, to stoji ali... U 3. cetvrtini sudije nas ubacuju u bonus posle 2 minuta sa 4 nepostojeca faula. Svi poeni koje su oni dali u toj cetvrtini (neracunajuci one 2 idiotske run and gun trojke pred kraj cetvrtine) su bili sa bacanja, mozda su dali jos jedan kos iz igre kada je onaj slogirani levoruki ubacio sa poludistance od tablu, ne mogu da se setim da li je taj sut bio u toj cetvrtini... I pored svega toga mogli smo da ih slomimo da nismo promasili 4-5 otvorenih suteva za 3, gde se tacno vidi da nedostaje jedna kvalitetna coskara.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X