Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako, do F4 ima ihaj. Hajde da iskoristimo ovaj dobar raspored da zadrzimo drugo. Partizan u derbiju mora pasti, moranje, nema izgovora.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • I ne treba prerano proglasavati Igokeu sigurnim ucesnikom EL...Ima jos dosta da se igra...Idu Olimpiji, Ciboni, Partizanu, dolazi im Cedevita...Lose sutersko vece protiv Zadra recimo...Sve je jos uvek moguce...Samo mi moramo da zadrzimo 2.mesto, jer to nam garantuje kvale za EL, a onda cemo i na F4 biti rastereceniji.A i Igokea ce biti blagi favorit protiv 4-te ekipe(sem ako to ne bude bio Partizan), pa ce nam mozda i jedna pobeda tamo biti dovoljna.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Што се тиче тих квалификација за ЛЕ, можемо да се ухватимо за полни орган ако ту будемо, немамо неке велике шансе преко квалификација...

        Comment




        • Evo malo da se bori protiv tuge.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Evo upravo stigao sa utakmice,jedna extra utakmice u kojoj se vidjela moc Igokee i definitivno ucesnika EL!Zvezda je imala iza sebe sjajnu armiju navijaca(kao da se igralo u Beogradu),ali ni to im nije pomoglo.Ali sto ovaj Rakocevic zna da usere to ne zna,eeejj covjek je bek i promasi citavu tablu,pa onu tricu 6 sec prije kraja suta sa 8 metara nema izradjene akcije,covjek ima najvise izgljubenih lopti pa jebote dokad vise da trpimo njegove greske.

            Comment


            • U toj zadnjoj akciji su ga faulirali jedno tri puta, ali suvise smo lose igrali da bismo imali pravo da se zalimo na sudije.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                U toj zadnjoj akciji su ga faulirali jedno tri puta, ali suvise smo lose igrali da bismo imali pravo da se zalimo na sudije.
                Bila je i Igokea ostecena u nekoliko navrata tako da je to bila neka kompnezacija

                Comment


                • Brate prvo poluvreme smo osteceni 20 puta , otkad je pocela pesma sudiji pi_ko celava on krenuo malo normalnije suditi , ali ako cemo realno prvo poluvreme dosta za vas navlacio pa Jorovicev 5. faul covek metar bio od Savovica
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kao sto rekoh, necu se vaditi na sudjenje, nismo zasluzili, i to sam rekao i u ABA temi.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ма Игокеа заслужено прва, нема говора, не кажем да су најбоља екипа, али најконретнији су у овом лигашком делу. Ко је нама крив што унаказимо два напада за победу, плус што смо ове сезоне погубили мечеве од неких распалих хрватских екипа.

                      Comment


                      • Momci igraju timski,a mi imamo Rakocevica koji misli da je Bog i da moze on igrati sam,e pa NE MOZE!

                        Comment


                        • Грешиш, није ти Ракоч ништа крив....боље гледај Суботића, Симуновића, Скота, Лазића, ма ништа од њих данас.

                          Comment


                          • Nijednu lošu reč neću da napišem za Rakočevića na ovom forumu...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ceo tim je podbacio, timska odbrana jako losa, rotacije i preuzimanja tek u drugom poluvremenu prihvatljiva i odmah smo dosli blizu. Onda nas zadrzao luzerski mentalitet.

                              I potpisujem ovo sto je rekao Krle.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dodjo sad sa utakmice mogu da kazem da je Igokea igrala odlicno pogotovo odbrana.Rakocevic lose igrao, ali nije jedini.Bilo je malo nekih sudijskih odluka losih, ali dobro.Dozivio sam nezaboravni momenat.Nelson me pozdravio.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X