Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Crvena Zvezda

    Ne mora niko nista da me pita kako bih ja napisao post u bilo kojoj temi,nisi ti ovde inicijator foruma pa da cekamo tvoje postove,ne umisljaj da si bitan.Sto se tice teorija-zavere izjava i postova napisao sam generalno,jer su cigani isparanoisali po internetu kako ce Partizan da pusti Zadar samo da bi Zvezda ispala,sto je nebuloza prve klase,mi smo klub evropskih razmera i ne zadovoljavamo se sitnim zadovoljstvima,Partizan uvek ide na pobedu,nezavisno sa situacijom,jer gledamo samo sebe.
    Naravno,sada se opet pojavljuje teorija zavere i price kako ce Hemofarm da pusti Zadrane,samo ne znam iz kog razloga,ali s obzirom na vasu mastu,smislicete vi vec nesto,ne sumnjam...

    Comment


    • Re: KK Crvena Zvezda

      necu da se spustam na budalin, tj tvoj nivo, jel ces da me pobedis na iskustvo.
      a kao sto vec rekoh, a ti ako si slep kupi naocare:"partizan nikako nije mogao da pusti zadar, jer vam je ta pobeda bila bitna za vase dupe a ne za sacuvanje zvezde". ako si glup, nisi corav &+I}\

      Comment


      • Re: KK Crvena Zvezda

        A zasto bi Hemofarm pustio Zadar kad su i dalje u borbi za 6. mesto koje vodi u Evropu?I sto bi i da im ne treba pobeda pustao Zadar,sta Hemofarm to ima protiv Zvezde?Ako vam je Partizan veciti rival,nije Hemofarm.
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Crvena Zvezda

          Prvo nek se sankcionise ovo vredjanje,ko ne ume da komunicira na pristojan nivo ne treba ni da ima privilegiju pristupa ovom forumu,razlika u mom i tvom nivou je ocigledna,toliko o tebi,ne vredis vise od jedne recenice.
          Kao sto Partizanu trebalo,tako i Hemofarmu treba al eto meni ne treba smile da bi to dokazao.

          Comment


          • Re: KK Crvena Zvezda

            [quote author=S-Nash link=topic=1632.msg267107#msg267107 date=1300024907]
            A zasto bi Hemofarm pustio Zadar kad su i dalje u borbi za 6. mesto koje vodi u Evropu?I sto bi i da im ne treba pobeda pustao Zadar,sta Hemofarm to ima protiv Zvezde?Ako vam je Partizan veciti rival,nije Hemofarm.
            [/quote]ima to da bi hf danas porazom od zadra indirektno izbacio zvezdu iz trke za prva 4 mesta u srpskoj ligi, koja iduce godine vode u nlb

            Comment


            • Re: KK Crvena Zvezda

              1. PARTIZAN 17-8 (CIBONA)
              2. Krka 17-8 (hemofarm)
              3. Olimpija 16-8 (c. zvezda, RADNIČKI)
              4. Budućnost 14-11 (NIMBURK)
              5. Zagreb 14-11 (C. ZVEZDA)
              6. Cedevita 13-12 (IGOKEA)
              7. Hemofarm 12-12 (zadar, KRKA)
              8. Nimburk 12-13 (budućnost)
              9. Radnički 12-13 (olimpija)

              Međusobni susreti prvih 9 na tabeli (zbog borbe i za 5. i 6. mesto, za Evrokup, pri čemu 5. mesto možda odvede i u kvalifikacije za Evroligu 2011/12…Nimburk je nebitan), s tim što sam naravno uzimao u obzir samo one međusobne susrete gde ekipe mogu teoretski završiti sa identičnim skorom pobeda i poraza:

              Partizan - Krka 2:0 (+35)
              Partizan - Olimpija 1:1 (+9)

              Krka - Olimpija 0:2 (-6)

              Budućnost - Zagreb 1:1 (+7)
              Budućnost - Cedevita 1:1 (-8)
              Budućnost - Hemofarm 1:1 (-10)

              Zagreb - Cedevita 2:0 (+14)
              Zagreb - Hemofarm 1:1 (-14)

              Cedevita - Hemofarm 1:1 (-3)
              Cedevita - Radnički 2:0 (+17)

              Hemofarm - Radnički 0:2 (-17)

              Ostaje interesantno i danas, a i u poslednjem kolu u utorak i u sredu...Obratite pažnju,Hemofarm je bolji u međusobnom skoru i od Budućnosti, i od Zagreba, i od Cedevite...Ginuće sutra u Zadru...i time su oni ciganima najveca nada...

              Comment


              • Re: KK Crvena Zvezda

                ne igraju sutra nego danas. i racunica je jasno, ako hf pobedi zvezda ostaje, a ako zadar pobedi zvezda ispada

                Comment


                • Re: KK Crvena Zvezda

                  Hemofarm 20+ razlike vodi...ako,ako. h5g6k8
                  Jerome Jordan kao DeAndre Jordan. $8#a
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: KK Crvena Zvezda

                    Ma nema para da Zadar uzme ove,znaci Zvezda opstala.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: KK Crvena Zvezda

                      esam rekao da hf nece ispaliti &+I}\ &*#GI(]

                      @mamba
                      e tek je sad obezbedjen opstanak $#^%RT

                      Comment


                      • Re: KK Crvena Zvezda

                        [quote author=carter985 link=topic=1632.msg267286#msg267286 date=1300037722]
                        esam rekao da hf nece ispaliti &+I}\ &*#GI(]

                        @mamba
                        e tek je sad obezbedjen opstanak
                        $#^%RT
                        [/quote]


                        Ali ja sam to znao i ranije,cak sam vam i rekao(sto retko cinim) a vi mi niste verovali. $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Crvena Zvezda

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg267289#msg267289 date=1300037922]

                          Ali ja sam to znao i ranije,cak sam vam i rekao(sto retko cinim) a vi mi niste verovali. $#^%RT
                          [/quote]
                          pusti ti to, it`s not over till it`s over I#^@8

                          Comment


                          • Re: KK Crvena Zvezda

                            [quote author=carter985 link=topic=1632.msg267294#msg267294 date=1300038225]
                            pusti ti to, it`s not over till it`s over I#^@8
                            [/quote]


                            Ja sam verovao u Zvezdu i za mene je bilo gotovo pre kraja(iako nisam pakleni navijac samo Zvezde),s'tobom je druga stvar. $%&5@$A $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Crvena Zvezda

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg267302#msg267302 date=1300038618]

                              Ja sam verovao u Zvezdu i za mene je bilo gotovo pre kraja(iako nisam pakleni navijac samo Zvezde),s'tobom je druga stvar. $%&5@$A $#^%RT
                              [/quote]pa lako je baratati predvidjanjima nekog kluba ako nisi njihov navijac $8#a
                              ps. stavi ovaj zvezdin sig, nista ti nece smetati a cim ne smeta znaci da koristi &+I}\ &*#GI(]

                              Comment


                              • Re: KK Crvena Zvezda

                                Ne zelim da me ljudi bez potrebe pocnu vredjati ili gotiviti zbog siga. $#^%RT



                                A ja jesam Zvezdin navijac u vecini utakmica,dok nema utakmice u kojoj navijam protiv nje.Za ili neutralan. &+I}\



                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X