Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ne idemo mi Zadru nego imamo 2 vezane kuci : Cedevitu pa Zadar posle gostovanja Olimpiji
    Мико, да ли би ми објаснио који то "ми", Игокеа или Партизан ?

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Мико, да ли би ми објаснио који то "ми", Игокеа или Партизан ?
      Oni na koje je ukazao D-Wade pa ga ja ispravio
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Брате је л био фаул под кошем када је онај лик убацио тројку и када су доби након тога нов напад, лопту под нашим кошем који су искористили....тај моменат је мени преломио меч, тад су се дефинитивно одлепили и онда су ови наши изгорели да се што брже врате у меч, међутим предност је само расла и расла ?
        Ma uhvatio ga je Brown, ali sta znam, mogao je pustiti sudija, da malo nakloni domacinu, ali sinoc sve bilo, samo ne domacinsko sudjenje.

        Ali jbg, ko smo mi u odnosu na Galatu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Oni na koje je ukazao D-Wade pa ga ja ispravio
          Ма не брате, ништа лично, али мени је то несхватљиво да неко навија за два клуба који играју у истом такмичењу и при том имају исте циљеве, то је исто као кад би ја навијао у рукомету и за Звезду и за Колубару нпр.
          Али ок, свако има своје

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ма не брате, ништа лично, али мени је то несхватљиво да неко навија за два клуба који играју у истом такмичењу и при том имају исте циљеве, то је исто као кад би ја навијао у рукомету и за Звезду и за Колубару нпр.
            Али ок, свако има своје
            Ja navijam za Igokeu otkad znam za sebe , jedino sam Mandi objasnio sto kad me pitao prosle godine , razlog je sasvim nebitan , navijao sam i kad nisu igrali ABA ligu , navijam i sad kad igraju , Partizan naravno iznad svega ali navijam i za Igokeu. Eto ti navijas za Zvezdu i Juventus , tako ja navijam za Igokeu i Partizan , kad bi se recimo Zvezda i Juve sastali u nekom takmicenju za koga bi navijao ? Za Zvezdu naravno ali simpatises i Juve , tako i ja Partizan i Igokeu Kad igraju medjusobno navijam za Partizan
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Predsednik Igokee Goran Dodik najavio da će navijačima Crvene zvezde Telekom biti zabranjen grupni ulazak na subotnji meč u Aleksandrovcu. "Pooštrene mere na ulazima".


              Sta je ovo bre, kao da ce sa topom uci..kakva je ovo diskriminacija, neverovatno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja sam za ovu odluku a sad cu ti objasniti zasto.
                Prethodna 2 puta kada su igrali Igokea i Partizan , mislim na ovu sezonu i pre 2 sezone u ABA ligi pustano je ,,preko veze,, koliko hoces ljudi pa onda organizovane grupe od 500 ljudi oba puta doslo i to dovodi do toga da su tribine pretrpane i da po coskovima za prolaz bude sveukupno 1000 ljudi. Maltene se na utakmicu mora doci sat vremena ranije minimalno da bi imao sjesti , ja sam dosao protiv Partizana 20 minuta pre nego ce igraci izaci na zagrevanje i jedva nasao mesto za sediti. Ovaj put je drugacije , odstampan je tacan broj ulaznica koliko dvorana prima , naravno oduzeto od sezonskih koliko je prodano i nece biti guzvanja jer ce svako imati mesto u dvorani. Sve su karte rasprodane i to je to , sad sto je 500 karata otislo SNSD-u,Dodikovim partnerima,sponzorima to je nesto drugo ,oko 1500 je otislo ,,obicnim,, ljudima , oko 500 ima sezonsku , 1000 se podelilo tim partnerima i cemu sve ne. Sad nekima je dobro nekima ne ;) Ja msm da je dobra odluka , razumljivo je da se ti ili neki drugi Zvezdas necete sloziti ali ovo bih rekao i da igra Partizan , greska je sto se gostujucim navijacima ne ponudi oko 300-500 ulaznica za mec ako me razumes da ne ulaze bez karata , ali posto se to nije desilo bolje je ovako ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Sta ima biti dobra odluka, ima ljudi u Republici Srpskoj koji navijaju za Zvezdu s obzirom da je najpopularniji klub na ovim prostorima. Sta me briga sto je bila guzva za gostovanje Partizana, to je problem organizatora, a ne problem navijaca Zvezde. Ovo je diskriminiranje. Dobro se zna koliko je Zvezda popularna u Republici Srspkoj i niko nema pravo da oduzme tim ljudima mogucnost da gledaju Zvezdu. Ne moze svako da dolazi u Beograd i da ih gleda.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Bice navijaca Zvezde , ulaznice su planule u rekordnom roku u istoriji KK Igokea , za nekih 2 sata , tako da verujem da su to Zvezdasi pokupovali
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Bice navijaca Zvezde , ulaznice su planule u rekordnom roku u istoriji KK Igokea , za nekih 2 sata , tako da verujem da su to Zvezdasi pokupovali
                      Поента је у томе што ми само верујемо, овако би Звезда имала својих 500 улазница и то би било загарантовано, не би имали ми шта да мислимо или верујемо, тачније уопште не би причали на ову тему.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Bice navijaca Zvezde , ulaznice su planule u rekordnom roku u istoriji KK Igokea , za nekih 2 sata , tako da verujem da su to Zvezdasi pokupovali
                        Imam vrlo pouzdane informacije da nisu i da se u slobodnoj prodaji naslo mnogo manje ulaznica nego sto pise. Komuniciraju i Zvezdasi medju sobom i veoma mali broj je dosao do karata i to preko nekih svojih veza. Jos je veci problem i glupost zabrana da se ulazi sa obelezjima Zvezde, pod izgovorom da je gostovanje navijaca zabranjeno u ABA ligi. Ja kontam da nekome smeta crveno-bela boja i da bi ih bolelo da ne budu domacini na svom terenu, ali ovo je seljacko ponasanje kluba koji zeli u EL. Tome nisu pribegavali ni kompleksasi iz Kragujevca i Vojvodine.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Bice preko 50% Delija. Ako se u Delije racunaju i normalni, porodicni ljudi. A ne samo oni sa salom i bakljom.

                          Comment


                          • i ja isto mislim da ce biti prilican broj zvezdinih navijaca jer nas ima dosta u banjaluci i mislim da su se oni vec snasli nekako za ulaznice ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Bice preko 50% Delija. Ako se u Delije racunaju i normalni, porodicni ljudi. A ne samo oni sa salom i bakljom.
                              Ma bice sigurno , to se ne dovodi u pitanje.

                              @Brajkula , ja sam rekao ako si citao moj post da se ne mene pita da bi gostujuci navijaci bilo gde trebali dobiti max 500 ulaznica ako zele doci na gostovanje ali u ovoj ligi gosti kad dolaze ne kupuju ulaznice niti ih dobiju nego samo udju bez ulaznica i samim time na punu dvoranu dodas jos tih 500 i 500 ljudi nema gde da sedne
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • U ovoj ligi je svakako za goste svuda predvidjeno po 0 ulaznica i tako ce jos dugo ostati, tako da je cela prica iluzorna.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X