Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebas da platis Brajkulice, kada kasnis sa kupovinom.

    Smirite dozivljaj, nema potrebe da se pominje Partizan, jer oni nemaju veze sa nama.

    Trebamo gledati sebe, ne druge.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mislim da ne moram da odgovaram, Sone i l1mar su lepo objasnili u par reci.

      Inace mnogo mi je krivo zbog mojih ljudi iz Bijeljine (ceo autobus), a i ostalih normalnih navijaca sto nisu usli u halu.

      Comment


      • Шта шут, није нас ништа ишло, лоше скроз, анулирали нас људи.
        Пази Ракочевић са оним његовим протрчавањима кроз рекет испод коша и само искочи и добије лопту и да кош, мсм да је то само једном прошло, у 2/4 су правили за њега то једно пет пута и сваки пут му онај један црња направи блок и он се лик закуца у њега, проваљена акција, опасан скаутинг су одрадили Турци, требало би Влада да одради алтернативне неке акције са њим.
        И на крају бих додао Вукоичић хвали напад, па у другом полувремену ја оно не бих назвао нападом, ништа, ниједну акцију људи нису одрадили ваљано, Ракочевић изблокиран два пута испод коша, шут канал и уместо да се забадамо у рекет да направе неки фаул, да им одбрана мало попусти, ми ништа....
        уместо Турци да се запале у паклу Пионира, изгореше ови наши, јбг

        ЕДИТ:
        И да, не знам да ли је ико поменуо јер нисам листао постове уназад током меча, али меч је преломмила ситуација код 30:31 резултата (ако се не варам) када су они убацили тројку и судија признао то и досудио фаул за њих када су имали и напад испод коша који су искористили, тада су се одлепили и као што видимо нисмо их ни стигли, искрено мислим да се то не свира за домаћу екипу.
        Last edited by Brajkula; 17-01-13, 00:21.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Velika je sramota ovo sa kartama i dogadjanja ispred Pionira. Mora se bolje organizovati, vidi se da nemamo iskustva. Treba i bolje zastiti karte i povecati broj punktova za proveru i iste kontrolisati. Preko hiljadu ljudi je uslo bez karata ili sa falsifikatima. To vise ne sme da se desi.
          i isto toliko je ostalo sa uredno kupljenim kartama ispred hale to je zalosno...ljudi su dosli iz republike srpske presli 200 km sa kupljenim ulaznicama da bih zandari rastjerali i nedozvolili im da udju u dvoranu,to je velika mrlja za ovaj spektakl

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mislim da ne moram da odgovaram, Sone I l1mar su lepo objasnili u par reci.

            Inace mnogo mi je krivo zbog mojih ljudi iz Bijeljine (ceo autobus), a i ostalih normalnih navijaca sto nisu usli u halu.
            njih sam spomenuo vec nekoliko puta ovde jer i ja sam trebao da idem sa njima ali ispade dobro sto sam morao da radim trecu smjenu,a bio sam opasno razocaran sto nisam mogao da idem

            Comment


            • Originally posted by duka79 View Post
              njih sam spomenuo vec nekoliko puta ovde jer i ja sam trebao da idem sa njima ali ispade dobro sto sam morao da radim trecu smjenu,a bio sam opasno razocaran sto nisam mogao da idem
              Cuo sam da su neki dobili batine.
              Velika steta...ali jbg, bitno da najverniji udju u halu

              Comment


              • cuo sam se sa njima posto je to ekipa sa kojom redovno idem na utakmice i nisu mi rekli da je neko od njih dobio batine ali jeste ih murija na silu rastjerala sto znaci bilo bi batina da nisu bjezali jer je to jedna dobra ekipa niukom slucaju huligani da bi se tukli sa murijom...to je stvarno veliki propust od strane uprave stampati onoliko karata koliko nemoze ni uci u dvoranu

                Comment


                • Originally posted by duka79 View Post
                  cuo sam se sa njima posto je to ekipa sa kojom redovno idem na utakmice i nisu mi rekli da je neko od njih dobio batine ali jeste ih murija na silu rastjerala sto znaci bilo bi batina da nisu bjezali jer je to jedna dobra ekipa niukom slucaju huligani da bi se tukli sa murijom...to je stvarno veliki propust od strane uprave stampati onoliko karata koliko nemoze ni uci u dvoranu
                  Nisu oni stampali previse, nego se ulazilo sa falsifikatima.
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • pa moglo se i to rjesit sa boljom kontrolom i boljom zastitom na kartama,jebem ti karte kad ih je tako lako falsifikovati u tolikom broju

                    Comment


                    • Originally posted by duka79 View Post
                      cuo sam se sa njima posto je to ekipa sa kojom redovno idem na utakmice i nisu mi rekli da je neko od njih dobio batine ali jeste ih murija na silu rastjerala sto znaci bilo bi batina da nisu bjezali jer je to jedna dobra ekipa niukom slucaju huligani da bi se tukli sa murijom...to je stvarno veliki propust od strane uprave stampati onoliko karata koliko nemoze ni uci u dvoranu
                      Ma nisam cuo da su se tukli sa murijom, nego su momci pokusali da udju i onda ih hrabri panduri terali pendrecima.
                      Ne bih ja rekao da je to propust, pre bih rekao da je to i bio cilj(da u hali bude 8000,9000 ljudi). Ali nije ni bitno. Bitno je da je masa ljudi sa kartama izduvala. Kako da se osecaju oni ljudi koji su platili sezonsku i tu su i kada se igra protiv MZTa, tu ce biti i kada se bude igralo protiv Mege? Dok ovi debili dolaze samo kada je Evropa u pitanju...

                      Comment


                      • znam druze ali ipak je nama malo daleko da bi dolazili bas na sve tekme,ja tebe razumijem ali...

                        Comment


                        • Originally posted by duka79 View Post
                          znam druze ali ipak je nama malo daleko da bi dolazili bas na sve tekme,ja tebe razumijem ali...
                          Ma znam ja gde je BN, pa cela familija mi je odatle
                          Nista sto sam napisao nije upuceno ljudima iz provincije, RS, Makedonije, Crne Gore itd...

                          Comment


                          • ja bi najvise volio da mi je moj klub blizu i da mogu da gledam svaku tekmu ali nazalost nije

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Cuo sam da su neki dobili batine.
                              Velika steta...ali jbg, bitno da najverniji udju u halu
                              ipak si druze bio u pravu nazalost nekoliko njih je dobilo i batine od zandara,strasno ljudi ni krivi ni duzni em sto su imali ulaznice a nisu usli em su jos dobili batine

                              Comment


                              • Originally posted by duka79 View Post
                                ipak si druze bio u pravu nazalost nekoliko njih je dobilo i batine od zandara,strasno ljudi ni krivi ni duzni em sto su imali ulaznice a nisu usli em su jos dobili batine
                                Jbg...valjda se nece vise ponoviti.

                                Comment

                                Working...
                                X