Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma glavu gore samo,sad dokazujemo kakva smo ekipa,da se iz poraza izdignemo jos vise.Utakmica u subotu je utakmica sezone,a kako su svi bili okrenuti ka Galatasaraju,to je nasa prednost,jer ce pritisak javnosti biti manji.Ipak,igraci ce debelo morati da se potrude da se oduze navijacima kako znaju i umeju
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Stvarno steta za ovaj poraz , 8 000 gledalaca su napunili Pionir i bila je fantasticna atmosfera
      ali nije nas hteo sut i pukli smo dosta , Simonovic tele najobicnije da ne moze ce;le sezone da se sastav
      podhitno da mu se da raskid ugovora i da se oslobodi mesto za nekog ko mzoe da odigra na nivou;)

      Comment


      • daleko otoga da se pravi tragedija od ovoga jednostavno veceras su bili bolji ali ima jos dovoljno meceva i siguran sam da je ovo nasa sezona ;)

        Comment


        • Ево сад дођох са меча, која штета
          Пред меч одлична еуфорија, најава спектакла, али нас на паркету бре ништа није хтело, плус судија у 3/4 прогута неке фауле, залепи нам техничку и довиђења.
          У 4/4 навијања готово и да није било, сем на крају када је ишло "тамо далеко" и када смо поздрављали навијаче.
          Скот криминалан иначе данас, она одбрана не пролази ни на баскету...
          А ови њихови црнци, ја не знам да ли су промашили неки шут, играч са бројем 5 се онако опуштено поспрдао, тешко да је укупно два шута промашио...

          Comment


          • Usrali su se, pogotovo stranci.Al' nema veze, sva sreca pa je Ulm dobio.Mora dalje, pobeda protiv Igokea nas vraca totalno.Svaka cast Rasku, jutros na infuziji, a veceras ovako igra.SVAKA CAST.

            A ovi grobari sto su jedva docekali da izgubimo, pa da likuju...
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Ovo je najbolja atmosfera koju sam poslednjih godina video u Evropi, ali to nije uticalo da nas uplaši, jer i mi u Turskoj imamo nešto slično, tipa protiv Bešiktaša i Fenerbahčea
              , kazao je Ataman.

              Comment


              • Velika je sramota ovo sa kartama i dogadjanja ispred Pionira. Mora se bolje organizovati, vidi se da nemamo iskustva. Treba i bolje zastiti karte i povecati broj punktova za proveru i iste kontrolisati. Preko hiljadu ljudi je uslo bez karata ili sa falsifikatima. To vise ne sme da se desi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Aleksa9 View Post
                  Usrali su se, pogotovo stranci.Al' nema veze, sva sreca pa je Ulm dobio.Mora dalje, pobeda protiv Igokea nas vraca totalno.Svaka cast Rasku, jutros na infuziji, a veceras ovako igra.SVAKA CAST.

                  A ovi grobari sto su jedva docekali da izgubimo, pa da likuju...
                  Iako ni jedan grobar na forumu nije rec rekao prvi put sam te pustio da nas spomenes. Drugi put nije u redu, a treci put ce ti biti i poslednji.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ajde prvi put sam te pustio da nas spominjes, iako ni jedan grobar na forumu nije rec rekao. Drugi put nije u redu. Treci put ce ti biti poslednji.
                    Nisam stigao da odgovorim, a nemam ni snage vise. Jedan dan trazim da se ne spominju drugi navijaci ali ne vredi.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nisam stigao da odgovorim, a nemam ni snage vise. Jedan dan trazim da se ne spominju drugi navijaci ali ne vredi.
                      Ma kapiram brate. Mislim stvarno nije u redu.
                      Ovo je poslednja opomena za sve. Bice banova, ozbiljan sam.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Iako ni jedan grobar na forumu nije rec rekao prvi put sam te pustio da nas spomenes. Drugi put nije u redu, a treci put ce ti biti i poslednji.
                        Љубо, брате, приљатељу, стварно не знам што си се нашао прозваним

                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Velika je sramota ovo sa kartama i dogadjanja ispred Pionira. Mora se bolje organizovati, vidi se da nemamo iskustva. Treba i bolje zastiti karte i povecati broj punktova za proveru i iste kontrolisati. Preko hiljadu ljudi je uslo bez karata ili sa falsifikatima. To vise ne sme da se desi.
                        А неко је платио 1100 динара карту

                        Comment


                        • PRicam u globalu, a ne na ovom forumu...Kako ste vi uvredljivi jebote..Jel sam opsovao nekoga mozda?
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            PRicam u globalu, a ne na ovom forumu...Kako ste vi uvredljivi jebote..Jel sam opsovao nekoga mozda?
                            Ostali forumi me ne zanimaju. Ovde niko nista nije napisao. Nema potrebe to uvoditi u pricu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dobro ljudi grobari su nebitni kao i partizan uopste. Ovo je Zvezdina tema.
                              A mi imamo bitnije stvari na umu, tu mocnu Igokeu
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Mi izgubimo i umesto da se pise o nasoj igri i promasejima ili sto nas nije isao sut, neko spomene grobare apsolutno me njihovo dvoriste ne zanima.

                                Samo smo mi i Igokea trenutno bitni...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X