Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav kurac Igor, imaju 65% suta iz igre, sve polaganja i otvorene trojke.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • moramo sad jako zapeti u 3 cetvrtini dvije dobre odbrane i to je to a igor ce povuci kad bude najvise trebalo i kad se bude lomilo...a ova dvojica valjda nemogu ovako dobro igrati citavu utakmicu

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ma kakav kurac Igor, imaju 65% suta iz igre, sve polaganja i otvorene trojke.
        Ovo je bio, doduse nesto manji, problem cele sezone, ali smo davali vise poena od rivala. Igor je postigao 5, dodaj jos 7 i to je to.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma nije bilo ovako. Onaj mali Turcin polomi Nelson-a, ovaj kao budala ispao. Nelson ocajan u odbrani, probijaju ga samo tako, a Gordon na prvom koraku ostavlja ko god ga cuva.

          Arroyo suta otvorene suteve jbg..Udvojimo Gordon-a, oni na Arroya i metne nam trojku, ruka mu se osusila.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • tacno tako moramo podici odbranu to je glavni problem 42 data poena to nije nimalo lose ali 49 primljenih to je vec veliki problem
            pa jeli moramo primiti u zadnjoj sekundi kos jebem mu mater
            Last edited by duka79; 16-01-13, 19:46.

            Comment


            • Jeste da su imali dosta otvorenih suteva, ali ide ih. Zvezda da je imala te suteve ne bi sigurno bila tako uspesna, mora se vratiti za prethodna dva meca.
              sigpic

              Comment


              • Nista, slabo smo odigrali. Sta da se radi, idemo dalje.

                Samo da kazem da mrzim Marka Simonovica i proklinjem dan kada je taj debil dosao u Beograd. Kakvo jebeno tele sunce ti jebem!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Sve, sve, ali nije bilo potrebno da se pukne ovoliko, sada ce se tesko to nadoknaditi u Turskoj. Steta, ali idemo dalje.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Odigrala Galata maestralno, mi smo bili ocajni, jbg..Dve ovako lose tekme ne mozemo da odigramo, mada Igokea nije Galata. Moramo jako protiv njih, da ih dobijemo i stignemo.

                    Ja jos ne mogu da verujem koliko je Simonovic kriminalan igrac. Covek bio kapiten univerzitetske reprezentacije, igrao svugde dobro, a kod nas kanta najobicnija. Neka Covic kaze koliko mu treba platiti za raskidanje ugovora, garantujem da ce svi dati deo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Simonovic bolje igra od Skota,danas su svi sem Raska i Eltona bili kriminalni,ne treba nikog specijalno izdvajati.

                      Dajte Igokeu da se igramo
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • sigpic
                        sigpic

                        Comment


                        • nama nista nije islo lose najlosija utakmica mislim da nemoze losija a oni sve suprotno fantasticni mislim da nemogu bolje zao mi je ali sta da se radi ima jos dosta da se igro ali ipak mislim da nam je dosta vaznije da dobijemo u subotu nego ovo veceras...i zao mi je ovih ljudi iz bijeljine kojih je otisao pun bus svi za ulaznicama i nisu usli u dvoranu ipak to nije fer nebi trebalo prodavati onoliko ulaznica koliko nemoze stati u dvoranu to je lose prema ljudima koji vole svoj klub
                          Last edited by duka79; 16-01-13, 20:22.

                          Comment


                          • Nevjerovatno lose! Jos ne mogu da vjerujem,znaci ne mogu da vjerujem da smo ovo bili mi! Simonovic je stvarno bio tezak retard,bas jeste!Sto se ostalih tice,nevjerica..opet kazem,ne mmogu da vjerujem da je ovo bila Zvezda!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • ma nije samo simonovic svi smo bili losi,gonimo rezultat a niko nesmije da sutne trojku neznam zbog cega toliki strah ipak smo mi jedna iskusna ekipa

                              Comment


                              • Ocigledno podlegli pritisku, nemojte praviti tragediju od jednog poraza, nismo ni prvi ni poslednji koji su izgubili tekmu zbog ocajne igre. Bice bolje.

                                Unistili su nas i Split i Zadar u Hrvatskoj, jednostavno smo mi igrali lose ovi dobro i to je to. Arroyo i Gordon savrseno odigrali. Kod nas niko nije bio dobar.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X