Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Crvena Zvezda

    Da ne bude zabune, bila je cista ironija...
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Re: KK Crvena Zvezda

      uhh,shvatio sam izvini,neispavan sam $#^%RT

      Comment


      • Re: KK Crvena Zvezda

        Sta seru sada sudije,sta sviraju Sami Udrihu...cista blokada,sta mi je sada Olimpija postala nesto uticajna jebla ih ona u supak... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
        Dobro je sto Zvezda ubedljivo vodi,inace bih se jos vise nervirao. h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Crvena Zvezda

          Ako, ako, dobro smo otvorili tekmu. Samo da nastavimo u ovom ritmu, isplatilo se sto sam pomenuo familiju Nikolicu $#^%RT


          Kod Young-a nema svrhe, ne znam sta se sa njim desava. 7&@%q
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: KK Crvena Zvezda

            Jbt.pa sada je trebala biti lopta za Olipmiju,pa kakve su ovo sudije,imaju li oni licencu? *E8$
            sigpic

            Comment


            • Re: KK Crvena Zvezda

              Joj sta rece komentator. #%d*
              "Dosta igraca iz baltickih zemalja ima Olimpija...2 iz Gruzije,jedan Finac...to je taj severni deo Evrope."


              Gruzija u S.E. &8@^J &*#GI(] *T_*@SR
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Crvena Zvezda

                Mars,samara sve od reda ;D
                Kako je Zvezda usla napaljena i fokusirana,samo trebaju da otvore fino trecu cetvrtinu,da ne bude pad u igri.
                Mada Olimpija je bez motiva.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: KK Crvena Zvezda

                  Marsh pokida Olimpiju samo tako. Covek nije normalan, stvarno jedan od najboljih visokih igraca koji je igrao za nase timove. Kakvu samo tehniku ima, mada ponekad i isforsira previse. Ali, danas ga ide. h5g6k8


                  EDIT: 30 poena za tri cetvrtine, alal ti vera majstore &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: KK Crvena Zvezda

                    lesica otpustiti koliko vec pre kraja cetvrte cetvrtine 7&@%q

                    Comment


                    • Re: KK Crvena Zvezda

                      Sjajna pobeda, svaka cast momci. Sada da Hemofarm sjebe Zadra i to je to. h5g6k8
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: KK Crvena Zvezda

                        Carteru sta ti ja reko'? $%&5@$A
                        Zvezda je bolja od Zadra sada definitivno. h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: KK Crvena Zvezda

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg267057#msg267057 date=1300021991]
                          Carteru sta ti ja reko'? $%&5@$A
                          Zvezda je bolja od Zadra sada definitivno. h5g6k8
                          [/quote]odakle ti to da je zvezda opstala?... sad ce hf da pusti zadar i zvezda je ispala iz lige &+I}\

                          Comment


                          • Re: KK Crvena Zvezda

                            [quote author=carter985 link=topic=1632.msg267079#msg267079 date=1300023216]
                            odakle ti to da je zvezda opstala?... sad ce hf da pusti zadar i zvezda je ispala iz lige &+I}\
                            [/quote]


                            Daj ne pricaj kojekakve nebuloze. $%&5@$A $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: KK Crvena Zvezda

                              Opet se okrecemo teorijama-zavera,cuj Hemofarm ce da pusti Zadra...svasta se moze procitati,isto ovako je bilo i kad su igrali protiv Partizana,kao pustice ih,pa ih ubio 30 razlike.

                              Comment


                              • Re: KK Crvena Zvezda

                                [quote author=Layzick link=topic=1632.msg267087#msg267087 date=1300023843]
                                Opet se okrecemo teorijama-zavera,cuj Hemofarm ce da pusti Zadra...svasta se moze procitati,isto ovako je bilo i kad su igrali protiv Partizana,kao pustice ih,pa ih ubio 30 razlike.
                                [/quote]ko je tebe sta pitao? i gde sam ja to napisao da ce partizan da pusti zadar? kako da ih pusti kad je i partizanu trebala pobeda.

                                Comment

                                Working...
                                X