Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na teletextu B92 stoji Kosarka, Evroliga.

    Kada je protiv Ulma to isto stajalo mislio sam da je u pitanju obicna greska, sada je to vec provokacija.

    Comment


    • Sad mi javlja drug njih 50 sa uredno kupljenim ulaznicama ostalo ispred pionira zatvorili kapije nedaju im da udju kazu prepuni...neznam koliko je uredu da se prodaje toliko ulaznica i da toliko ljudi predje 200km i ostane ispred dvorane

      Comment


      • Ubacuj bre boga odbrane, mani me se Simonovica. Gordon nas izbusi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • nije dobro pocelo moramo jace u odbrani dosta

          Comment


          • Prva takticka minijatura, dobio Vlada. Hajde bre, budite se. Bolji smo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • dobro je pregrmili smo krizu mislim da ce sad biti dosta lakse da cemo poceti i mi da pogadjamo

              Comment


              • BRANKO OOOOO !
                sigpic

                Comment


                • Branko Lazic najveci.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ajde bre ljudi, ne sme da se izgubi zbog svih koji veruju u pobedu večeras!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • steta lazic vec 3 faula a jebu nas na istu foru ubise nas sa ulascima sve pone postigose sa laganim polaganjem

                      Comment


                      • Prelaz na zonu, cini mi se prvi put ove godine, bar da sam ja video. Hajde sad sutirajte, da vas vidimo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • 3 faula i katic

                          Comment


                          • Al' Arroyo i Gordon nista da promase..

                            Unistise nas njih dvojica. Moramo jako otvoriti trecu cetvrtinu, samo hrabro!
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Sramotimo se odbranom. Sramote i mene, kako objasniti sad nekom laiku da sami sebi dajemo koseve.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Mozda najbitnije sto su nam ustopovali Igora kao niko ove godine. Kada bi se on raspomamio, prestigli bi ih za minut i po.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X