Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Брате, нису баш лепо те квоте одрадили, лично моје мишљење. Колики је хендикеп?
    Ma nisam gledao, samo video da nas William Hill favorizuje.

    3.5 je hendikep.;)
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • ljudi zna li mi ko reci zbog cega nece da mi otvari ni jedan video koji ste postavili u postovima

      Comment


      • Originally posted by duka79 View Post
        ljudi zna li mi ko reci zbog cega nece da mi otvari ni jedan video koji ste postavili u postovima
        mozda ti ne radi Flash player , il ipromeni browser
        ako koristis Hrome predji na Mozillu

        Comment


        • Originally posted by duka79 View Post
          ljudi zna li mi ko reci zbog cega nece da mi otvari ni jedan video koji ste postavili u postovima
          Verovatno ti prestao flash raditi i ne prelazi na Mozillu, smesan pretrazivac.

          Probaj sa reload-om stranice, a ako nece, onda javi na pm.;)
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Verovatno ti prestao flash raditi i ne prelazi na Mozillu, smesan pretrazivac.

            Probaj sa reload-om stranice, a ako nece, onda javi na pm.;)
            pa meni je proradelo kad sam preso na Mozillu
            jeste da je Hrome brzi , ali meni kad nije radelo preso sam na lisicu

            Comment


            • radi na hrome a nece na mozili

              Comment


              • Jbt, igramo najbitniji mec u poslednjih deset godina a vi pricate o ovome

                Hawkins i Akyol se otrovali hranom pa nece igrati protiv nas, bar tako javlja turski Eurosport. Kakva je ovo sansa, ne verujem... Samo pobeda braco Cigani, samo pobeda. I da grmi crveni Pionir. Da nas se Evropa plasi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Covek ima probleme sa klipovima jbt, nemoj da i takav Sone.

                  Ako mi pobedimo, pa da nas Ulm nekim cudom obraduje, pa da krene ludilo.

                  Jbt, sa pobedom veceras, mi smo na korak od prolaza dalje. Galata sa 0-2 tesko da moze proci, ali ajde da ne pricamo jos o tome. Nama u slucaju pobede veceras trebaju jos dve kuci i dosta za prvo mesto.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Malo sam isproveravao tu pricu oko trovanja posto su se pojavile neke sumnje, Akyol i Hawkins su sinoc zavrsili u bolnici jer im je bilo jako lose, cine sve da ih osposobe za veceras, ali vam je jasno da i ako igraju od njih nece biti neke vajde. Jedino psiholoski, nista vise. Kako se svi isto hrane, nije iskljuceno da jos nekog uhvati ovo. Njima sve najbolje, pogoovo sto se zdravlja tice, ali posto ih mi razbacamo veceras na sve strane sveta.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kakav ce duel biti Nelson-Gordon.

                      DeMarcus ce da ga zgazi.

                      Bice zanimljivo videti kako ce se nasi visoki igraci nositi sa njihovim centrima. N'Dong i ostali centri su visi od nasih i rekao bih snazniji. Savovic mora biti na nivou i pre svega da ne dozvolimo previse ofanzivnih skokova..

                      Valdja cemo uspeti da dobijemo.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Veceras pada rekord Pionira!
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Mislim da veceras mozemo do pobjede i onda u subotu u Laktase po pobjedu.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • po meni vaznije je da dobijemo igokeu dok za galatasaraj mi je svejedno mada bi bilo extra kada bi dobili obe!!!
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ne moze biti svejedno, kada cemo igrati pred krcatim Pionirom. Valjda je bolje da ih rastavimo i da onda puni samopouzdanja odemo da rastavimo Igokeu na delove.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne moze biti svejedno, kada cemo igrati pred krcatim Pionirom. Valjda je bolje da ih rastavimo i da onda puni samopouzdanja odemo da rastavimo Igokeu na delove.
                                Bas to.Nije mi jasno kako nekom moze da bude svejedno pred ovakvu tekmu.Mene drma od ponedeljka euforija.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X