Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve magije Vuka

    Sjajna utakmica,Galata ce pasti u sredu
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Imamo sansu da rastuzimo celu Bosnu u nedelju dana, retkost je to Ako dobijemo ta dva meca, ja ne znam gde su granice ovog tima. Onda ce mi stvarno tesko pasti ako ne izborimo EL.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Imamo sansu da rastuzimo celu Bosnu u nedelju dana, retkost je to Ako dobijemo ta dva meca, ja ne znam gde su granice ovog tima. Onda ce mi stvarno tesko pasti ako ne izborimo EL.
        Posto je dobro poznatno da u Bosni niko ne voli Igokeu bice mi jako drago ako rastuzite Bosnu

        Inace odlicno ste odigrali danas , u Laktasima se sve odlucuje , derbi sezone
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Posto je dobro poznatno da u Bosni niko ne voli Igokeu bice mi jako drago ako rastuzite Bosnu

          Inace odlicno ste odigrali danas , u Laktasima se sve odlucuje , derbi sezone
          Mislio je Shone pošto u Bosni gotive turske klubove...

          Bijemo vas bre, deremo, kidamo...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nadam se da cu moci da odem u Laktase u Subotu da gledam utakmicu.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Vratih se sa utakmice Lepa pobeda, kapiram da nam sudija nije svirao neke glupo ali bas glupe faulove, a i Rakocu je morao da svira neka bacanja, bilo bi lagano 35+ Inace svaka cast momcima
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Imamo sansu da rastuzimo celu Bosnu u nedelju dana, retkost je to Ako dobijemo ta dva meca, ja ne znam gde su granice ovog tima. Onda ce mi stvarno tesko pasti ako ne izborimo EL.
                druze grjesis ni blizu cjele bosne ima nas ovamo dosta koji zivim za te crveno bjele boje i majku srbiju ...i mislim da ce zalosno biti ako ne budemo prvi na kraju jer smo prejaki za ovu ligu
                Last edited by duka79; 13-01-13, 19:45.

                Comment


                • znaci,nestvarno koliko smo mocni,bruka! Osvajamo ABU a usudjujem se reci i 'Evropu'


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Spoiler


                    Wow, just wow. Cetvrtfinale obavezno u Areni, ne pitati za cenu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Čisto onako informativno za sada da se pitaju nadležni u Areni kakvo je stanje tamo za oktobar i dalje... xD

                      Spoiler
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Branimir Ciganstura. Kuku majko sta ce biti u sredu. Ako se svi obuku u crveno kao sto je klub nalozio ono ce biti slika za ceo svet. Kako su ovo lepi dani za celo SD sa izuzetkom fudbalera, ne zelim da se ikada zavrse.

                        Spoiler
                        Btw, pozdravicemo i jednu poznatu... glavu
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Makar i čarape crvene...

                          Žao mi malo Mačvana, doduše gotivio sam ga do 2011. mnogo više...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • У среду сви у Пионир да прегазимо Турке !!!

                            Comment


                            • lepo je videti ovu sliku na blagajnama , da navijaci traze kartu vise
                              lepo je da su se Delije vratile na tribine Pionira , da vise ne bojkotuju ABA Ligu
                              shvatili su da je prolaz u Evroligu moguc jedino kroz Jadransku Ligu ili eventualno ako osvojimo Evrokup

                              Comment


                              • Delije se nisu vratile, niti ce se vratiti ove sezone, i pored konstantnih pokusaja naseg rukovodstva da ih ubedi raznim kanalima. Prisustvuje povremeno nekoliko ekipa, nebitno sada koje jer nisu iz onih glavnih, ali ne smeju da koriste bubanj i slicna pomagala. Tako da jos nema organizovanog navijanja, niti ce ga nazalost u skorije vreme biti. Jako su tvrdoglavi, nema ni trunke zdravog razuma. Ali da ne sirimo, jako me nervira ta tema vec neko vreme, glupava politika kojom se apsolutna nista ne postize sem tradicionalnog srpskog inata.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X