Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada malo razmisljam i posle pocetnog nezxadovoljstva, nekako mi se ovo i ne cini toliko lose u perspektivi. Trazimo najbolja resenja u datom momentu na trzistu, potpisujemo najbolje moguce ugovore iz kojih imamo izlaz, rizikujemo ali kontrolisano. Da smo imali malo srece ovo bi mozda bio potez sezone, ali ce sledeci put raspored zvezda biti malo drugaciji. Bitno je da se donose pametne biznis odluke i to ce vremenom doneti rezultate, mnogo puta dokazano, ne moze da omane. Kakva je to promena u odnosu na uobicajeno vodjenje kolektiva u Srbiji, od preduzeca preko stranaka do sportskih klubova. Da je vise njih imalo ovakav menadzment bolje bismo ziveli.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kakve smo kurate srece, bas sam ispizdeo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Meni se cini da su Cova i kompanija znali da on nece da potpise,i da je ovo sve svesno ovako uradjeno i osmisljeno
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Hendrix



          Nezvanicno se prica o pozajmici ovog lika do kraja sezone iz Milana. Po ponasanju menadzmenta, rekao bih da je pitanje centra od leta reseno, posto se traze resenja do kraja sezone, a ne dalje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dobar je igrac Hendrix, samo je nizak u pm..Covek manji od Scott-a skoro.

            A nije, 2.06 je kao i Brown. Ja negde procita da je 2.03..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dobro je što se nije odustalo od 5-ice, ili makar tako deluje... Trebalo bi da vidimo ubrzo novo pojačanje ako se stvarno procenilo da januar ne možemo da izguramo sa Raškom i Braunom.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Traore me smorio uffff


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Idemo danas po pobedu.

                  Bice oko 1000-1500 nasih navijaca, tako da ih ne smemo razocarati.

                  Elton veceras mora biti pravi..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Idemo danas po pobedu.

                    Bice oko 1000-1500 nasih navijaca, tako da ih ne smemo razocarati.

                    Elton veceras mora biti pravi..
                    Od Eltona zavisi!
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Šta znam, čitam sad Rose-ovu analizu i vidim da se mnogo uzdaju u njihovog Brajanta. Alan Rej takođe interesantnog imena... Vole da šutiraju za 3 poena, i neka su verzija umerenijeg Sasarija sa jakim centrom.

                      Pa to, naši centri su danas na ispitu... Brown i'm watching you!

                      Nekih 20% gledalaca će biti zvezdaši po ovoj proceni, bravo, bravo!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment






                      • http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Covek kao da je pojeo Elton-a.

                          Sunce ti koliki je..ne moze biti brz sa ovom gradjom nikako, tako da bi mogli nekako da ga zaustavimo...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ma taj Rose pojma nema, klosar onaj najgori Brown se ove godine nije pokazao protiv jakih centara profila Bryanta, Baynes je nesto najslicnije u ABA, pa se od njega odbijao kao loptica skocica ili je pravio greske i korake. Napad ce morati da kompenzuje, ovo ce biti mec sa mnogo poena jer oni dobro rade ono sto mi los ebranimo, a tragicniu su u odbrani.Na kladionicama igrajte plus ma koliko da je. Kontam da dobijamo gusto, licice ovo na Sasari, mozda oba tima predju 90.

                            Wada, ima neneormalno brze noge, ekstra igra pick`n`pop. Namucice se sa njim.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Kapiten protiv prangijasa uvek odlican. Onaj Ray im je ubica, covek fantasticne procente ima, njega ce verovatno cuvati Nelson, a Rakoc onog pleja sto vise gleda asistenciju nego kos.

                              Ocekujem standard odlicnu partiju mocnog Savovica i nadam se da ce Scott odigrati kvalitetno. Verujem da cemo da dobijemo, 5-6 razlike je neka moja procena.

                              @Sone

                              E jbg onda...Koliko sam video, taj suta i trojke(sutnuo je sest protiv Bayern-a i pet promasio), a znamo koliko nas urnisu igraci koji mogu da sutnu sa poludistance i trojku. Svaki visoki igrac koji moze da sutne sa vrha kapice ili trojku da sutne, protiv nas igra monstruozno, tako da ono..Moramo onda ostale da zaustavimo.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ako bismo dobili prva dva meca, ja ne znam, sve je moguce. Ova cetiri meca mnogo znace u sezoni. Zao mi je sto Igokea nije odmah na pocetku, jer tako umorni da se borimo za prvo mesto, bice bas nezgodno.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X