Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Изјављивао је Кешељ прошле сезоне када се растајао са Олимпијакосом да неће у Звезду јер није у добрим односима са неким људима из клуба, без обзира што је огромни Звездаш...ја мсм да је то Чоки.

    Comment





    • Velika pobeda za Tijanu
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Covicu, aj oladi malo srece ti. Ljudi, da li ste vi svesni kakvu smo igracinu doveli, njega je siguran sam zelelo bar neki EL tim. Rizik jeste, to koleno ce se nadam se vrlo detaljno ispitati, ali ako se i mi plasiramo tamo sve ce vredeti, mislim da osecamo krv i da je blizu. Zamislite centarske parove Traore - Brown i Traore - Savovic. Ko ce to izgurati i nadskakati. Sigurno najjaca unutrasnja linija u istoriji kluba.

        @Brajkula

        Kes je posvadjan sa Zikom Paukom. Bio bi i sa Nesom Ilicem ali je njega nemoguce ne voleti
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • https://mobile.twitter.com/Bogun13/s...09873397358592

          Izvinjavam se zbog duplog posta ali ovo je premocno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Coki..

            Joj ovo nije normalno, bahahahaha, ovaj jede malu decu sunce ti jebem.

            Au brate...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Koliko cujem, nas prelazni rok jos nije gotov, Dachin avatar ce izgleda biti potreban
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Je li cemu ovaj Traore,da li ga je neko gledao?

                Comment


                • Originally posted by DejZ View Post
                  Je li cemu ovaj Traore,da li ga je neko gledao?
                  Pa nicemu brate, dosao da popuni roster...Kanal igrac, bolje Mile Ilic da je dosao, on je bar nas...Ovako mi crnca dovodimo
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Originally posted by Aleksa9 View Post
                    Pa nicemu brate, dosao da popuni roster...Kanal igrac, bolje Mile Ilic da je dosao, on je bar nas...Ovako mi crnca dovodimo
                    Reci mi da si sarkastican. Ovo je top 3 stranac po reputaciji kojije ikada dosao na ove parkete, pobogu bio je startni centar Francuske na OI kada nije igrao Noa.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Reci mi da si sarkastican. Ovo je top 3 stranac po reputaciji kojije ikada dosao na ove parkete, pobogu bio je startni centar Francuske na OI kada nije igrao Noa.
                      Naravno da sam sarkastican brate...Ne mogu da verujem da ljudi ovako pisu...Nisu ni svesni kakav je Traore igrac.
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Pa pitam sta ne znam,jel to zabranjeno?

                        Comment


                        • Originally posted by DejZ View Post
                          Pa pitam sta ne znam,jel to zabranjeno?
                          Nije naravno, ali mozes ukucati njegove i malo pogledati o njemu nesto, ako te vec zanima...
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Originally posted by DejZ View Post
                            Pa pitam sta ne znam,jel to zabranjeno?
                            Ma naravno da nije, bzvz smo odreagovali, adrenalin radi
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Niste culi za Ali Traorea Odlican igrac samo ne znam gde cete vise s takvima , realno on je 5-ica iako moze da igra 4-orku , zna i tricu sutati , samo nzm sta ce vam toliki igraci , nije dobro kada dosta dobrih igaca mora sediti na klupi ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Niste culi za Ali Traorea Odlican igrac samo ne znam gde cete vise s takvima , realno on je 5-ica iako moze da igra 4-orku , zna i tricu sutati , samo nzm sta ce vam toliki igraci , nije dobro kada dosta dobrih igaca mora sediti na klupi ;)
                                Sve se to moze nahraniti, polako, svi oni su svesni svog mesta u timu. Mantra ti ne pomaze, vec sam rekao.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X