Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jevta1992 View Post
    kolike su sanse u procentima da dodje???
    83.7 %
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Milicic blizu Zvezde! Ugovor na 18 meseci, jos se leraju oko love. Ali bas je blizu, do kraja dana bi trebalo sve da se zna.
      postedi nas tih prica iz grobarskih kafica!

      Comment


      • Originally posted by Keyser Söze View Post
        postedi nas tih prica iz grobarskih kafica!
        Erni je zadrti delija

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Erni je zadrti delija
          pa i andjus je zadrti delija, pa je prenosio price iz grobarskih kafica ;)

          Comment


          • Aj sad kada sam malo uhvatio vremena na poslu da i ja nesto napisem. Moram da priznam da me prilicno intrigira i sama mogucnost da Milicic zaigra za Zvezdu, a da potpise ugovor do kraja sledece sezone spada u domen fantazije. Ono sto ipak treba proveriti je u kakvom je pre svega psihickom stanju Darko. Ja sam pre neki dan imao informaciju da planira da batali kosarku sveukupno, sada da li je to tacno ili ne videcemo uskoro.

            Druga stvar o kojoj treba brinuti su prevelika ocekivanja. Imam utisak da 90% Cigana ocekuje 20p 10r 5b igraca momentalno, sto je ipak malo nerealno. Bojim se da posle nekog slabijeg starta ne upadne u masinu nas ludaka. Najbitnije je da nam zakrpi odbranu. Za sada. A i donosi taj faktor straha, ipak njega dobro znaj svi centri u ABA, vec to postovanje ce mu doneti prednost, videcemo da li ce je iskoristiti.

            Tu je i pitanje muzickih stolica, odnosno ko ispada i kako. Da li je to Brown, da li je to Rasko, da li ce ostati ali imati manje minuta, da li cemo nekoga pomerati na cetvorku pa smanjiti minutazu Suboticu ili Savovicu? Da li ce se raskidati ugovori i koliko ce to kostati? Nisu to nimalo lake jednacine. Da ne pricamo da je Darko poznat kao bunadzija, nadam se da ce se staviti u sluzbu kluba i da ec ciganska krv proraditi ma kakvu ulogu da mu je Vlada pripremio.

            Dakle, nije sve to bas tako jednostavno, cak bih rekao da je visokorizican potez. Ali ako upali onako kako svi mi zelimo, postajemo automatski favoriti u svkaom takmicenju i svakoj utakmici do kraja sezone, a EL postaje dostizan san.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Досадашњи део сезоне у регионалном кошаркашком такмичењу показао је да најброjнију кошаркашку публику има Црвена звезда


              Sta reci..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Aleksa9
                Ali Traore potpisao, potvrdio i novinar Monda!!!
                Сад сам чекирао Мондо, ништа...
                То нешто с неба па у ребра.

                Comment


                • Originally posted by Aleksa9
                  Ali Traore potpisao, potvrdio i novinar Monda!!!
                  Sta cenam pa on koj moj

                  Comment


                  • Originally posted by aleksaVP View Post
                    Sta cenam pa on koj moj
                    HAhhhahhahahahahahahahaha
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by aleksaVP View Post
                      Sta cenam pa on koj moj
                      Ko ne lajkuje ovaj post, nije Cigan!



                      Ne znam brate moj, samo dovode igrace tako nasumice, hocemo samo Darka, je l' tako!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • pa stvarno sta ce nam stranci , dosta je ovo sto imamo , samo Darko i prica se da ce se vratiti Keselj

                        Comment


                        • Ја мсм да је Кешељ у неким лошим односима са Човићем, нисам сигуран.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ја мсм да је Кешељ у неким лошим односима са Човићем, нисам сигуран.
                            Ja mislim da je to pitanju Nemanja Aleksandrov , a ne Keselj

                            Comment


                            • Кешељ, Кешељ...има нека прича кад се пребијао дуг на релацији Кешељ - Звезда, сад не знам колико је поуздана, не бих да пуштам буву.

                              Comment


                              • Ma ako Covic kaze da treba da dodje , docice , bez obzira na sukob , ipak je Keselj veliki Zvezdas

                                Comment

                                Working...
                                X