Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igokea ima uzasan raspored u narednih 5-6 kola.Sad docekuju Radnicki, pa idu Splitu, pa mi idemo u Laktase, pa idu u Ljubljanu, pa im dolazi Cedevita.U nekom spletu nesrecnih okolnosti po njih mogu sve izgubiti.Nigde nisu apsolutni favoriti.
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • pa mora se desiti da pocnu da gube , ovo je naucna fantastika sto oni rade , nego dobro
      doci se sve na svoje

      Comment


      • Originally posted by Aleksa9 View Post
        Igokea ima uzasan raspored u narednih 5-6 kola.Sad docekuju Radnicki, pa idu Splitu, pa mi idemo u Laktase, pa idu u Ljubljanu, pa im dolazi Cedevita.U nekom spletu nesrecnih okolnosti po njih mogu sve izgubiti.Nigde nisu apsolutni favoriti.
        А имамо и ми не толико лак распоред Олимпија гости, Цедевита у Пиониру, па Игокеа у Лакташима...ако ове три вежемо са победама 70 посто смо први!

        Comment


        • Nista nije gore od raznih kalkulisanja. Pogotovo kada je ova liga u pitanju.

          Celnici ABE ce sve uciniti da ili Partizan ili Zvezda ne odu na final four. Prilicno sam ubedjen da im nece uspeti

          Comment


          • Ma ici cemo i jedni i drugi.Ali ako ako ne odes sa prvog mesta sve je kocka.Plus,tek tada ima da stupi masovna kradja,zato navijamo za MZT i F4 u Skoplju
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • ma sigurno i mi i Partizan idemo na Final Four uz Igokeu i Mzt Skopje

              Comment


              • Ako dobijemo Olimpiju, imamo odlicne sanse da budemo prvi na kraju. Od narednih tekmi koje Igokea ima, ocekujem da izgube cetiri puta(od Radnickog, od nas, Cedevite i Olimpije), plus imaju gostovanje Splitu. Mi od teskih gostovanja imamo Olimpiju i Igokeu. Radnicki je zadnje kolo, a do tada ce verujem biti velika vecina resena, a i mi tamo retko kada gubimo, kakav god tim imali.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment





                • Eno brat Elton hoce da zavrsi karijeru kod nas.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment







                  • Kakav Bogotac, samo da nastavi da igra kako je igrao pre povrede i svi prezadovoljni.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...ks-kazanj.html
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Milicic blizu Zvezde! Ugovor na 18 meseci, jos se leraju oko love. Ali bas je blizu, do kraja dana bi trebalo sve da se zna.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • e ovo bi bila vijest godine...daj boze!!!

                          Comment


                          • Ovo je već nastyyyyyyy

                            Al' ću da se smorim ako se ne ostvari ovo...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Polako, razocaracete se bezveze.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Milicic blizu Zvezde! Ugovor na 18 meseci, jos se leraju oko love. Ali bas je blizu, do kraja dana bi trebalo sve da se zna.
                                kolike su sanse u procentima da dodje???
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X