Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se sa tobom,i nazalost kao i vecinu mladih talentovanih igracha nije ga zaobishla povreda...Ja bih iskreno voleo da dodje ali nzm koliko je to realno i kao shto sam rekao malopre,zavisi da li se uklapa u rotaciju tima koju Vukoichic zeli da sprovede

    Comment


    • Pobogu, Vukoicic ga je progurao kroz mladje kategorije FMPa (ne mislim nelegalno, vec ga je stavljao u tim da igra sa starijima), mislim da ga je trenirao jedno cetiri pet godina, plakao bi od srece da mu ponovo dodje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • I ja bih plakao od srece sa njim kad bi doshao,Chovicu dovodi choveka!!!

        Comment


        • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...ofarm-ulm.html
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Prema analizi ovog brata sa RSB-a, koju je odradio solidno..

            Ulm prosek ekipa koju moramo da bijemo. Imaju prednost na centru, jer je ovaj visi od nasih i krupniji i od Raska i od Elton-a. Covek ima 130 kila sunce ti jebem.

            Ovaj Ray ima odlicne procente suta, treba se i njega cuvati, mada verujem da ce njega Nelson preuzeti, a da ce Igor cuvati ovog pleja njihovog. Uglavnom, ocekujem da ih pojedemo.

            Btw, imacemo podrsku navijaca Zvezde iz Nemacke, tako da ce biti zanimljivo.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment





            • Kaze admin na KKCZ da je Brown velikom verovatnocom bivsi zbog ponasanja na treningu i zbog odnosa sa saigracima.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Гледам сад ову слику и запитам се шта је са Андријом Милутиновић, играли где?

                Comment


                • Jasta. Nece idiJot da raskine ugovor sa nama.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Па где игра човек, нигде? Није ваљда да само тренира са нама

                    Comment


                    • Pa da, glumi ludilo. Covic je sam par puta rekao da takvo ponasanje u zivotu nije video.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Prema analizi ovog brata sa RSB-a, koju je odradio solidno..

                        Ulm prosek ekipa koju moramo da bijemo. Imaju prednost na centru, jer je ovaj visi od nasih i krupniji i od Raska i od Elton-a. Covek ima 130 kila sunce ti jebem.

                        Ovaj Ray ima odlicne procente suta, treba se i njega cuvati, mada verujem da ce njega Nelson preuzeti, a da ce Igor cuvati ovog pleja njihovog. Uglavnom, ocekujem da ih pojedemo.

                        Btw, imacemo podrsku navijaca Zvezde iz Nemacke, tako da ce biti zanimljivo.
                        Taj centar ce biti ogroman problem.Covek je jak k'o bik, a i prangija ludo.
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Elton Brown ‏@Elton_Ballz

                          #redstar rumors not true I'm here to stay let's get ready to keep winning. We have a great team and I won't break that up.. love #belgrade

                          Serem se u usta onom ko je pustio buvu uopste.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • izgubila i igokea polako ih stizemo juris na prvo mjesto

                            Comment


                            • Морамо да их ишамарамо тамо у Лакташима ту би смањили на једну победу разлике, плус мислим да ће изгубити у Пиониру од Партизана ту би се и изједначили....само што је проблем што ја мислим да ми не можемо све до краја да изгазимо

                              Comment


                              • Mislim da postoje vrlo realne sanse da izgube dve vise od nas do kraja, prestar su oni tim da drze ovakvu igru cele sezone.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X