Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim vas nikad vise slobodan ulaz. Neka stoka ide na fudbal, basket je gospodska igra.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jbg brate to ti je Balkan

      Comment


      • Nadam se da to nece biti jedina argumentacija kada dobijemo 20000 eura kazne zbog debila neotesanih koji bacaju upaljace.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ponela ih atmosfera...seti se samo kako su oni pre neki dan izvredjali grobare u zadru

          Comment


          • E, vala, svaka nam čast!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Isto pobjeda... a kos razlika bolja za 80. Ima da im objasnimo jos par puta ove sezone..

              Za ovu godinu su se izvukli.. tek jedan debakl.

              Comment


              • Sutra ce biti analiza Ulm-a, sutra pocinjem da radim i Unics, pa kad se okaci, Galata tokom nedelje.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s271531/Sport/Ko...soj_formi.html

                  Comment


                  • Tako bih zeleo da vratimo Nemanju Aleksandrova, decko igra kao zmaj trenutno, teski, ali teski Cigan, zeli da se dokaze a mozemo da damo vise nego Pepinster ubedjen sam. Ako imam novogodisnju zelju za KK onda je to on. Naravno tu je i jedan centar ali njega je za sada besmisleno pominjati.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Tako bih zeleo da vratimo Nemanju Aleksandrova, decko igra kao zmaj trenutno, teski, ali teski Cigan, zeli da se dokaze a mozemo da damo vise nego Pepinster ubedjen sam. Ako imam novogodisnju zelju za KK onda je to on. Naravno tu je i jedan centar ali njega je za sada besmisleno pominjati.
                      Bilo bi jako dobro da Aleksandrov dodje,ali mislim da je to teshko ochekivati...pre bih rekao da Vukoichicu treba centar,poshto mislim da u Brown-a nema vishe poverenja

                      Comment


                      • U kakvim je odnosima Aleksandrov sa predsednikom?
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          U kakvim je odnosima Aleksandrov sa predsednikom?
                          Pa realno mislim da je to nbt,on je bio glavni igrach u FMP chinimi se,a tada je predsednik bio Chovic

                          Comment


                          • Pih, pobegao je kao i mnogi drugi od onih njegovih stipendijskih (robovlasnickih) ugovora, ali nije zakrvljen kao recimo Raduljica. Ne duguju se pare, to je najbitnije. Mislim da to ne bi bio problem, iako je Cova veoma sujetan lik. Prosto znaju oni da je tu interes Zvezde na prvom mestu. Kazem ako se uopste odluce da sa njim zamene Simonovica, kojeg drzi samo to sto ima dvogodisnji ugovor, da je do kraja sezone leteo bi naveliko, ako centara nema, dobrih trojki je uvek bilo i bice.
                            Ali slazem se da je situacija sa Brownom trenutno goreci problem i da se to mora resavati sto pre. Nadam se da ce se revitalizovati posle pauze. Mi boljeg centra tesko da cemo naci ali mora da se ponasa kao da mu je stalo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Realno Aleksandrov je igrachina ali nzm koliko bi on doprineo ovoj rotaciji u timu...Slazem se sa konstatacijom da boljeg centra od Brown-a nmz da nadjemo ali jbg ako on nece da se trudi onda bolje da ode,ipak ja verujem u Vukoichica i on za razliku od ostalih kvazi trenera zna shta radi...

                              Comment


                              • Nemanja je bolji od bilo koje nase trojke, Scott included. To koleno je izgleda konacno potpuno zdravo, a ne zaboravite da je do povreda on bio gotovo jednoglasno po ekspertima najbolji mladi igrac van SAD i gotovo izvesni prvi pik drafta jednog dana. Vecina tog talenta je ostala, ako je telo OK, on je strasan, strasan igrac.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X