Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su ovi bili profree tako da nista ne radi,a i ovaj sto sam ja postavio nije nizasta,samo da se nerviram
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Jbg,kad RTS odluchio da prenosi samo jednu tekmu nedeljno i to ove nedelje prenose Radnicki-Cedevita

      Comment


      • Brown usao, izgubio loptu i izasao opet.

        To bi izgleda bilo to sto se njega tice kada smo mi u pitanju. Valja opet neku zivotinju na petici dovoditi.

        Igramo sasvim dobro, ako se uzme u obzir da Savovic nije prisutan u dvorani.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Jao Vukoicicu,otarasi ces se strasne petice
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Spiki View Post
            Jbg,kad RTS odluchio da prenosi samo jednu tekmu nedeljno i to ove nedelje prenose Radnicki-Cedevita
            Nije to problem nego merenje one stvari izmedju SBBa i Telekoma koji je vlasnik Arene (to je kriminal samo po sebi i direktno je krsenje zakona po koje, drzava ne moze biti vlasnik medija). Ali to je duga prica koju dosta ljudi ovde i zna, samo ispastamo mi, obicni ljudi i gledaoci, dok se slonovi bore.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Nije to problem nego merenje one stvari izmedju SBBa i Telekoma koji je vlasnik Arene (to je kriminal samo po sebi i direktno je krsenje zakona po koje, drzava ne moze biti vlasnik medija). Ali to je duga prica koju dosta ljudi ovde i zna, samo ispastamo mi, obicni ljudi i gledaoci, dok se slonovi bore.
              Jbg brate,uvek nevini ispashtaju...

              Comment


              • Kako ih s*re,ali stace i njima sut

                A sa Eltonom se definitivno nesto desava
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Kako ih s*re,ali stace i njima sut

                  A sa Eltonom se definitivno nesto desava

                  Ovog Trevisa sere mnogo

                  Comment


                  • Originally posted by mareliverpool View Post
                    Jao Vukoicicu,otarasi ces se strasne petice
                    Otarasio se on sam sebe. Nije Wilt pa da se trpe neke stvari. Ja pre kazem svaka cast Vladi sto ima autoriteta da tako placenig igraca prikuca za klupu dok ne skopca neke stvari i gde je dosao.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ko je ovaj sto je pricao nesto Skotu sad?Mnogo mi je poznat
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Ko je ovaj sto je pricao nesto Skotu sad?Mnogo mi je poznat
                        Edin i Kole komentatori na areni...Ovaj prvi je komentarisao NBA na OBN

                        Comment


                        • Ovom Brown-u bash nije dan

                          Comment


                          • Ко рече да ћемо са Брауном да се разиђемо и колико је то поуздано?

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ко рече да ћемо са Брауном да се разиђемо и колико је то поуздано?
                              Ja sam chuo da ce da ode...nije to pouzdano toliko da mozesh da se oslonish na tu informaciju

                              Comment


                              • Мени он није толико лош, сад једино ако Човић има боље решење...

                                Comment

                                Working...
                                X