Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa shta ima ko da reaguje,bitno je da mi idemo napred ka vrhu i da ne dozvolimo da nas takve provokacije unishte...Juche je Sharenac lepo objasnio choveku i ja mislim da mu je ta blamaza dovoljna

    Comment


    • Gledam ga dokle ce,ako mozes da razumijes..gledam dokle ide ljudska prljavstina..Na kraju krajeva,tu je bio Sarenac!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Dobro bre, Tegi je vec poznata i izlizana tema, oni ga vole mi ne, cao zdravo. Svako ko ocekuje nesto drugo nije realan, da ne kazem nesto drugo.

        Andjusic Danilo ale ale ale
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.mozzartsport.com/iz-drugo...oru-rakocevicu

          Najjaci smo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Tako je!!! Do titule i EL!!!

            Comment




            • Prema nekim pricama, Partizan i mi se interesujemo za ovo stvorenje. Slobodno ga prepustiti.

              PS: Svako ko izdrzi pet sekundi i ne padne na pod od smeha zbog slike je verovatno vec mrtav.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Juuu, šta će nam on, mislim "ovo stvorenje"?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Brown na izlaznim vratima, jbg, nesto ne ide. Bolje sad pa da platimo manje i nadjemo drugo resenje, nego da se mucimo do kraja sezone i sve to papreno placamo.Treba nam jedan centar koji je bolji odbrambeno. I ne, ne dovodimo Milicica.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Da to sam i ja chuo,a razlog je valjda mala minutaza i to shto ne zeli da bude rezerva Katicu

                    Comment


                    • Pa ja to ne mogu da poverujem,da je Brown rezerva Katicu i Savovic da je rezerva Suboticu...
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Pa jbg,ja realno mislim da je Brown jedan od najboljih Americhkih centara koji je igrao u CZV u poslednjih nekoliko godina,i stvarno je dominantan pod koshem... Jbg Katic je takodje dobar centar ali mi se ne svidja kod njega shto u zicer situacijama prawi katasrtofalne greshe,dok kod Brown-a to nije

                        Comment


                        • Mozda bi moglo da Brown igra krilnog centra,nizak je sto da ne?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post


                              Prema nekim pricama, Partizan i mi se interesujemo za ovo stvorenje. Slobodno ga prepustiti.

                              PS: Svako ko izdrzi pet sekundi i ne padne na pod od smeha zbog slike je verovatno vec mrtav.
                              Nidje veze
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Hvala bogu da si se oglasio, kako si cutao ja se uplasio da stvarno ima nesto od ovoga.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X