Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo shta ce biti na kraju,i ko ce gde zavrshiti!!!

    Comment


    • grobari izgubili u zadru to znaci da smo sada drugi ;)

      Comment


      • Originally posted by duka79 View Post
        grobari izgubili u zadru to znaci da smo sada drugi ;)
        Ne treba jos gledati niti se nervirati oko utakmica rivala, rano je. Najbitnije da mi dobijamo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • to si u pravu ali bitno je i da oni gube jer mi ih nemozemo prestici ako i oni bar koju utakmicu ne kiksaju,naravno nemislim samo na partizan nego i na ostale koji mogu u F4

          Comment


          • Hvala Zadrani
            idemo dalje , cilj je prvo mesto , napred Zvezdo

            Comment


            • Dobro je,ostali smo na drugom mestu,samo trebamo tako da guramo do kraja i mozemo ochekivati da ce se svashta desiti...izashao je raspored za EC drugu fazu...Prvu tekmu igramo u Nemackoj protiv Ulma,zatim nam dolazi Galata u Pionir pa idemo Unicsu...Po meni nije losh raspored,dobro je shto nam Galata dolazi u kuci sad,jer po meni oni su najveci favoriti u grupi...

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Zvezda osvoji EC , Partizan regularni dio , Radnicki PO i Srbija ima 3 predstavnika , to je jedina teorija ali ako i 2 budu bice premija , ja cu se zadovoljiti i sa jednim znamo kojim

                @Brajkula , sto si toliko ubedjen da cete biti prvi na kraju regularnog dela , vec 3 pobede manje od Igokee a 13 meceva do kraja , realno cete izgubiti jos 2 meca jer je suludo da dobijete svih 13 mozda i 3 , a realno je da Igokea uzme 7 od 13 meceva tako da bice cupavo a Partizan je ispred vas a i Cedevita
                Опа, ето већ једна позиција изнад, држу, цигла по цигла - кућица ;)

                Comment


                • Fegi je rekao Zvezda .Znaci definitivno smak sveta sutra
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Otkad vi gledate Zonu Press
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Otkad smo pobedili Partizan
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Kakve veze imaju Tegijeve emisije sa vasom pobedom ? Vise je nego korektan u svojim izjavama ove sezone
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zvao nas je Zvezda Beograd, mada, koga briga kako nas taj indijanac zove. Sarenac je pravi gospodin covek, vidi se da zna dosta. Uz Edina i Koleta najjaci komentator nas.

                          Kako god, u subotu samo pobeda dolazi u obzir, a u nasu korist nam ide gostovanje Cedevite u Kragujevcu, verujem da je Muta sposoban da ih pobedi, mislim, valjda je jaci trener od Ace 'bem ga ja.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sarenac je prava lavchina,njegov prenos nikad nije dosadan kao i po meni najbolji duo komentatora Edin i Kole...Svaka im chast

                            Comment


                            • Tegeltija..povrace mi se od njega...sraaaam ga bilo bestidnik ogavni! Svaka druga mu je ''ekipa Vlade Vukoicica''..Kako ga sramota nije,kako te sramota nije jado jadni..ne mogu da vjerujem da niko ne reaguje!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Tegeltija..povrace mi se od njega...sraaaam ga bilo bestidnik ogavni! Svaka druga mu je ''ekipa Vlade Vukoicica''..Kako ga sramota nije,kako te sramota nije jado jadni..ne mogu da vjerujem da niko ne reaguje!
                                Sto ga gledas onda ako je ,,bestidnik,,
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X