Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Брате, ја сам мислио да прва два из лигашког дела иду у ЛЕ а трећи у квалификације
    ау колико сам лоше информисан

    Comment


    • Imamo tri nacina da se domognemo grupne faze EL. Osvojiti ABA ligu, biti prvi u regularnom delu ili uzeti EC sto ce malo teze ici.

      Ako hocemo prvi biti, smemo maksimalno dva meca jos izgubiti, mozda ni toliko.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Drugi iz cega ide u kvalifikacije? Iz regularnog dela ili sa zavrsnog turnira?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Stvarno ne mogu da vam opisem koliko mi je drago zbog Milana, kad neko s kim si 8 godina provodio svaki dan igra za Zvezdu, i jos ovako dobro odigra, nije mala stvar i jos se ne mogu nacuditi da ga gledam na TV-u. Nadam se da ce imati jos prilika i da ce nastaviti u ovom ritmu, i Zvezda zajedno sa njim.

          Sa konferencije:
          - Pre svega bih želeo da se zahvalim publici na podršci, danas je radni dan, sutra veliki praznik, a svejedno su nas podržali u velikom broju. Čestitam ekipi Splita na fer i korektnoj borbi, kao i svojim saigračima na odličnoj partiji. Mislim da smo pravo lice pokazali tek u drugom poluvremenu koje smo odigrali na svom uobičajenom nivou u ovoj sezoni – zaključio je mladi Milovanović.

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Drugi iz cega ide u kvalifikacije? Iz regularnog dela ili sa zavrsnog turnira?
            Prva dva tima idu direktno, a treci u kvale.;)
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Prvak lige, tacnije F4 ide u EL i prvi iz regularnog dela. Drugi iz regularnog dela ide u kvalifikacije. Ukoliko je osvajac f4 bio prvi u regularnom delu, onda drugi iz regularnog ide direktno u EL a treci u kvalifikacije.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Tako je s tim shto najvishe dva predstavnika iz jedne zemlje mogu ici u EL...Primera radi da Zvezda osvoji regularni deo,a Partizan F4 a da u regularnom delu Radnichki bude drugi,onda ide u kvalifikacije tim ispod njega...

                Ja se iskreno nadam da cemo se konachno plasirati u EL,teshko je realno ochekivati da mozemo iz EC,pogotovo sada u ovoj novoj grupi,mada ko zna,vecina nas je otpisivala i u prvom delu pa smo imali skor 5-1...Galata je stvarno tim za respect,oni su proshle sezone igrali EL i dobro finansijski stoje tako da je moguce kao shto Vukojichic kaze da ce pojachati roster, Unics je nepredvidiv kao i svaki ruski tim sem CSKA,a Ulm je meni nepoznanica,mada kosharka u Nemachkoj je dozivela veliku ekspanziju,dva tima su im proshla u top 16 EL,a imao sam priliku da odgledam po koju utakmicu njihovog prvenstva,hale su non stop pune i dosta se ulaze u kosharku...

                Videcemo koliki su dometi Zvezde ove godine,ako se zadrzi Nelson,Scott i Brown i ova nasha mlada selekcija igracha mislim da mozemo biti dominantni na Jadranu a i u Evropi mozemo ostaviti dubok trag.

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Prvak lige, tacnije F4 ide u EL i prvi iz regularnog dela. Drugi iz regularnog dela ide u kvalifikacije. Ukoliko je osvajac f4 bio prvi u regularnom delu, onda drugi iz regularnog ide direktno u EL a treci u kvalifikacije.
                  I dodatak, ne mogu 3 ekipe iz iste zemlje u EL. Recimo, ukoliko Zvezda bude prva na kraju regularnog dela, Partizan drugi, a Radnicki osvoji, Radnicki i Zvezda idu u EL, a treceplasirana ekipa iz regularnog dela ide u kvalifikacije ili obrnuto. Ali tesko ce Radnicki na F4 pored Cedevite.

                  EDIT: Vec napisano, sad vidim.

                  Dakle, samo prvoplasiranom iz regularnog dela je zagarantovana EL. Posle na F4 odlucuje sreca i jedna lopta.
                  Last edited by Ernesto; 19-12-12, 03:36.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    I dodatak, ne mogu 3 ekipe iz iste zemlje u EL. Recimo, ukoliko Zvezda bude prva na kraju regularnog dela, Partizan drugi, a Radnicki osvoji, Radnicki i Zvezda idu u EL, a treceplasirana ekipa iz regularnog dela ide u kvalifikacije ili obrnuto. Ali tesko ce Radnicki na F4 pored Cedevite.

                    EDIT: Vec napisano, sad vidim.

                    Dakle, samo prvoplasiranom iz regularnog dela je zagarantovana EL. Posle na F4 odlucuje sreca i jedna lopta.
                    Zvezda osvoji EC , Partizan regularni dio , Radnicki PO i Srbija ima 3 predstavnika , to je jedina teorija ali ako i 2 budu bice premija , ja cu se zadovoljiti i sa jednim znamo kojim

                    @Brajkula , sto si toliko ubedjen da cete biti prvi na kraju regularnog dela , vec 3 pobede manje od Igokee a 13 meceva do kraja , realno cete izgubiti jos 2 meca jer je suludo da dobijete svih 13 mozda i 3 , a realno je da Igokea uzme 7 od 13 meceva tako da bice cupavo a Partizan je ispred vas a i Cedevita
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Zvezda osvoji EC , Partizan regularni dio , Radnicki PO i Srbija ima 3 predstavnika , to je jedina teorija ali ako i 2 budu bice premija , ja cu se zadovoljiti i sa jednim znamo kojim

                      @Brajkula , sto si toliko ubedjen da cete biti prvi na kraju regularnog dela , vec 3 pobede manje od Igokee a 13 meceva do kraja , realno cete izgubiti jos 2 meca jer je suludo da dobijete svih 13 mozda i 3 , a realno je da Igokea uzme 7 od 13 meceva tako da bice cupavo a Partizan je ispred vas a i Cedevita
                      Realno je samo da nas Igokea pobedi,ostale utakmice smatram da su pobede

                      Comment


                      • Originally posted by Spiki View Post
                        Realno je samo da nas Igokea pobedi,ostale utakmice smatram da su pobede
                        15. kolo vs Zadar - Dobijate
                        16. kolo @ Olimpija - Pre gubite nego dobijate
                        17. kolo vs Cedevita - 50-50
                        18. kolo @ Igokea - 50-50
                        19. kolo vs MZT - Dobijate
                        20. kolo @ Solnok - Dobijate
                        21. kolo vs Partizan - 50-50
                        22. kolo @ Krka - Dobijate
                        23. kolo vs Cibona - Pre dobijate nego sto gubite
                        24. kolo @ Siroki - Verovatno dobijate
                        25. kolo vs Buducnost - Pre dobijate nego sto gubite
                        26. kolo @ Radnicki - 50-50

                        Bice tu svega , ne bi ja pola ovih meceva sigurno upisao , mozete dobiti svih 12 jos a mozete imati 6-6
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          15. kolo vs Zadar - Dobijate
                          16. kolo @ Olimpija - Pre gubite nego dobijate
                          17. kolo vs Cedevita - 50-50
                          18. kolo @ Igokea - 50-50
                          19. kolo vs MZT - Dobijate
                          20. kolo @ Solnok - Dobijate
                          21. kolo vs Partizan - 50-50
                          22. kolo @ Krka - Dobijate
                          23. kolo vs Cibona - Pre dobijate nego sto gubite
                          24. kolo @ Siroki - Verovatno dobijate
                          25. kolo vs Buducnost - Pre dobijate nego sto gubite
                          26. kolo @ Radnicki - 50-50

                          Bice tu svega , ne bi ja pola ovih meceva sigurno upisao , mozete dobiti svih 12 jos a mozete imati 6-6
                          Izvrsi samoubistvo.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Ja ti se divim Miko,i mnogo sam ljubomoran sto meni nije sve tako lepo i jednostavno.
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Ja ti se divim Miko,i mnogo sam ljubomoran sto meni nije sve tako lepo i jednostavno.
                              Znam ;) Nema nas mnogo ovakvih
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Prizivanje malera nece pomoci.

                                Drago mi je da se raspada Cedevita, u pravom trenutku da ih iz Pionira ispratimo sa jedno 20. I Olimpija je usla u onaj period kada prestaju da stizu plate posle EL, verovatno i njima sledi rasipanje. Kada bismo sada usli u seriju, imali bismo sanse za prvo, ali neophodno je ispraviti mnoge sitnice tokom ove pauze, od odbrane do pristupa i slobodnih bacanja, i imam poverenja u strucni stab da cemo bar malo napredovati u tim segmentima.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X