Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekjareva sam jedino prepoznao

    Comment


    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      Bekjareva sam jedino prepoznao
      Брате, а ја њега једино нисам

      Comment




      • Not in our house.

        Ispravka, ovaj levo od Covica (nase desno) je Vucicev brat, a PR je onaj crvenom dzemperu do njega, tek sam sad skontao ko je tu ustao.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Bio mi je sumnjiv od pocetka ovaj visoki, ako sam dobro video bio je u trenerci i air max-u, sto je za brata mozda prvog coveka drzave ocaj...
          Na prvi mah su mi svi ti momci delovali kao neki Cokijev security tim, sa ulogom da dodatno zastrasi sudije...

          Comment


          • Сад неђто гледам, Савовић опет дабл дабл учинак.

            Comment


            • covek dabl- dabl

              Comment


              • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                Bio mi je sumnjiv od pocetka ovaj visoki, ako sam dobro video bio je u trenerci i air max-u, sto je za brata mozda prvog coveka drzave ocaj...
                Na prvi mah su mi svi ti momci delovali kao neki Cokijev security tim, sa ulogom da dodatno zastrasi sudije...
                Oblaci se covek po najnovijoj modi A vidi se brate odmah koliko lice. Meni je drago da konacno imamo nekog ko ne da na nas, ne treba sudije premlacivati u svlacionici, ali malo da se podvikne, nije lose povremeno. Ono sto su Vuku hteli da sviraju kao tehnicku je komedija, odneo ga onaj crnac, kakva gluma i gluposti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Овако иде распоред:

                  Crveno-beli će u prvom kolu gostovati u nemačkoj ekipi Ulma 8. ili 9. januara, dok će u drugom kolu, 15. januara, Zvezda dočekati Galatasaraj, a u trećem, koje će se igrati 22. i 23. januara, putovaće u Kazanj na duel sa Uniksom.
                  Да отворимо топ16 са победом у Немачкој па онда са Турцима и Русима да се кољемо. Ако након два кола будемо имали 2-0 скор, велике су нам шансе да прођемо даље!

                  Comment


                  • Po meni odlican raspored, samo je sranje sto moramo resiti sve pre zadnjeg kola jer u Istanbulu trijumfovati necemo. Ono sto moramo da ucinimo, to je da dobijemo Ulm kako znamo i umemo u prvoj utakmici, inace nece biti dobro.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ма ти немачки клубови су труба. Погледај само Бамберг што је ишамарао Гробаре, плазма кекс екипа а они су прваци били прошле године, дакле са њима сам ја урачунао две победе, плус победе у Пиониру то би био скор 4-2, мсм да је довољно да прођемо.

                      Comment


                      • Da, imaju Bostjana Nahbara i nekoliko Amerikanaca na koje bi svrsavali i Zvezda i Partizan, bas su plazma keks ekipa. Ali jeu dosta jaci od Ulma.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Искрен да будем ја мислим да смо ми јачи од Партизана, а они су егал играли две текме са њима, у Пиониру како су изгубили је равно хумористичком програму, мада и у гостима су се добро држали, продужетак имали напад за победу ваљда...Дакле тај Улм има да подува у Београду са минимум 15 разлике, а у гостима храбро до победе, мсм да има простора пуно за тако нешто.

                          Comment


                          • Ma, mi smo klasa za Ulm, ja mislim da je od njih i Sasari bolji, samo sto isto znaju da budu zajebani ako ih krene kao sto ne treba. Svakako nema smisla plasiti ih se, ali isto tako se ni ne smeju upisivati dve pobede pre vremena.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Mekinjo, Mekinjo, ne poredi drugi tim iz Italije sa cetvrtim timom iz Nemacke, lebac mu jebem.

                              Ima da ih pocepamo i tamo i kod nas. Rece Trifa u emisiji kod Edina i Koleta da je Unics bolesno jak, tako da ono, moramo da ih bijemo u Pioniru. Bojim se da ne izgubimo oba meca od Galate, oni su bolesno jaki, ali sa druge strane, ako ih je mogla Lokomotiva otresti, zasto i mi ne bi mogli dobiti?

                              Cini mi se da smo vodili 10 razlike u prijateljskom mecu protiv njih i to bez Nelson-a(tek je stigao kod nas i igrao je nesto malo) i Scott-a, jeste da smo se raspali kasnije, ali eto.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma sva tri meca kod kuce da dobijemo i jedan brejk i eto nas u 1/8 finala

                                Comment

                                Working...
                                X