Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma toj sam i kazao, Cirko
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Vanzemaljac lud k'o struja...

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nema Milovanovic-a
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Idemo Zvezdo..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Rasko Magic
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ala je stao sut ovih dva meca nije normalno. Sto je najgore, protok lopte nije nista losiji, dolazi se do otvorenih pozicija, ali ne ide. Bas nas razbi ona Moraca, pogotovo za samopouzdanje. Zato dati malo gasa i vratiti ruku.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma samo da prestane da ih kenja,sutiraju nenormalno a stace ih kad tad.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Iako je nebitna tekma, sramota da nam se ovako sudi kao domacinu. Brown-a ubise kod polaganja i nista.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Boli me za sudije, nervira me sto se nista sto je lose ne ispravlja, a ono dobro trenutno ne pokazujemo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ovaj Vujcin ili je retardiran ili stvarno ne zna kako izgleda Simonovic a kako Savovic
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Cestitke na prolazu ;) Pravi izazov vam je nova grupa sada da vidite gde ste : Ulm,Galatasaraj i Uniks , tesko cete biti 2. ali imate sanse itekako
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Nebitna utakmica, ali imas -3 na 31sec do kraja i ti pravis nameran faul, glupost

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Cestitke na prolazu ;) Pravi izazov vam je nova grupa sada da vidite gde ste : Ulm,Galatasaraj i Uniks , tesko cete biti 2. ali imate sanse itekako
                            Bitno je da je upisan novi post,a sta pise u njemu nema veze.
                            Hvala na iskrenim cestitkama
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Cestitke na prolazu ;) Pravi izazov vam je nova grupa sada da vidite gde ste : Ulm,Galatasaraj i Uniks , tesko cete biti 2. ali imate sanse itekako
                              Hvala.Kakav je Ulm,za Galatu i Unics znam da su jaki,ali ocekujem 3 pobede kuci i izmuvati jednu u gostima
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Jako pocinje da me nervira pristup i nemogucnost da nadjemo plan b. I taman krenu bacanja, ne mozemo da damo zicere i otvorene trojke. Ne vidim da se ista promenilo od Podgorice. Sada dolazi najbitnija utakmica sezone, mozda i za buducnost celog kluba (ne toliko za opstanak,ali da li cemo postati veliki), a Mutini ce nas ubiti tim centralnim PnR.

                                I ozbiljno pocinjem da verujem u kletvu Malog Kalemegdana.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X