Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko faulova nam nisu svirali i to kakvih, ali 36 koševa samo za 3/4...
    No, dobro, moralo je ovo da se desi, a sada ozbiljno i koncentrisano...znamo da mogu i umeju.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nama ce mnogo vise glave doci onaj poetak sezone, dva poraza u Hrvatskoj i ona kradja protiv Igokee. Nije strasno izgubiti u Podgorici, problem je samo sto smo sada sve bonuse ispucali.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kakva bre kradja protiv Igokee ? Stvarno mislis da neka od tehnickih nije bila regularna ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Kakva bre kradja protiv Igokee ? Stvarno mislis da neka od tehnickih nije bila regularna ?
          Ono je bila komedija od Pukla i ekipe. I to ne prvi put protiv nas. Ne kazem nista protiv vas nego protiv pomenute budale.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Moje neko misljenje je da to nije imalo nista direktno protiv vas , Pukl vazda lupa po 3 tehnicke po mecu ;) Samo su vasi malo bili ,,nervozniji,, i bilo kaznjeno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Moje neko misljenje je da to nije imalo nista direktno protiv vas , Pukl vazda lupa po 3 tehnicke po mecu ;) Samo su vasi malo bili ,,nervozniji,, i bilo kaznjeno
              Sudio je u Vrscu bar jedno 15 puta da sam isao da gledam, nikada nije delio tehnicke kao bombone.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • U Podgorici smo znaci predodredjeni da gubimo!Uvjek cu biti misljenja da Radivojevic i katic mogu samo biti dobri,ako 'igra' ostatak tima.To su 2 polu-amatera kojima se vjeruje,a ja necu nikad saznati,na osnovu cega.U redu,mora doci do kraja serije,ali govorim o njima dvojici..i ranije sam.Prokletstvo 'morace' se nastavilo,a mislio sam da je doslo vrijeme za naplatu.Idemo dalje,nadam se da je ovo bila jedna jaka opomena Vukoicicu.Puna podrska!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Katic je nas najkorisniji i najkonstantniji igrac u napadu ove sezone. Ne govorim o poenima, procentima, asistencijama, skokovima, mada ni statisticki nije los, vec o blokovima, pasevi na utrcavanja (ona akcija sa Igorom moze da bude nasa najefektnija akcija, treba se to uigrati i sa Skotom). On izgleda nezgrapno i ponekad ima brainfartove, ali boljeg back up centra tesko da smo mogli da nadjemo. Taman da se prezivi dve godine do ubacivanja Ristica.

                  Vuk je takodje veoma koristan, samo mora da malo prilagodi donosenje odluka u skladu sa iskustvom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • jeste katic bio nuzno resenje,ali brate on je....ja sam se tako nervirao dok je igrao u partizanu,da je to bilo zlo!Znaci,sve sam govorio 'jbt nemoj da nam katic ovo radi,nemoj da ovako katic poentira,blam je ljudi'..ali kao sto kazes boljeg back up centra,u ovom trenutku nemamo.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma dobro bre ljudi.Sad zbog jednog poraza niko nevalja.Protiv Kahasola neka igraju:Cvele,Lazic,Smiljanic,Milutinovic,Mitrovic, Milovanovic...I dobro se pripremiti za Radnicki.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • decko,pazljivije citaj sta se pise,nije niko rekao da NIKO ne valja,prica se o dvojici!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Znam,o Katicu i Radivojevicu.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Treba da igraju oni koje si napisao, ali ne svi u istom momentu kao protiv Orleana pa da gubimo 10 taj period, to nije dobro ni za njih ni za tim. Koristiti recept koji je vec oproban, 3+2 (troje redovnih, dvoje rezervista u svakom momentu). Kazem, voleo bih neke od klinaca iz Radnickog kao sto su Ristic, Rebic ili Arnaitovic da vidim do kraja godine u sastavu, bar u nasoj ligi. Imamo stvarno svetlu buducnost sa njima, jos ako stvarno dodamo Vasilija, fantasticno.

                            I da sa sadasnjim stanjem ne mogu da prezalim sto smo pustili Jankovica, mogao bi vec sada da bude u rotaciji. Zamislite tim Micic, Cvetkovic, Rebic, Djukanovic, Arnaitovic, Jankovic, Mitrovic, Ristic za nekoliko godina. Dodaj im kojeg malo starijeg i imas tim za Euroligu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Zaboravio si Gudurica
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Sone, decko se preziva Aranitovic

                                Comment

                                Working...
                                X