Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Koliko me nervira Simonovic
    Kod njega je bio delom kljuc ove utakmice, on je trebao da bude taj sledeci koji ce dobro da odigra svoju partituru kao Subotic ili Cvele ili Mitrovic ili Katic ili tkao neki igrac sa klupe teoretski.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kad Rakocevic masi bacanja,onda....
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kad Igor promasi oba bacanja znas koliko je sati.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ovo je posledica akumuliranog umora i mnogo jakih utakmica, mora se jednom popustiti. Odlican trener kaosto je Radonjic ce znati to da iskoristi. Moraju od negde pronaci energiju i nekoga ko ce eksplodirati. No dobro, sta bude bice.
          Blasphemy

          Buducnost u transu, tesko ce se ista uradit', ni zonom se ne moze
          sigpic

          Comment


          • Вук Радивојевић је ретардиран човек

            Comment


            • Ау брате, да ми је неко причао да ћемо убацити свега 36 поена за 3/4 смејао бих се три дана

              Comment


              • 36 poena za po' ure, izduvani balon. A malo i tradicija...
                No svakoj seriji dodje kraj, ja stvarno nisam ocekivao da ce igrati u ovakvom ritmu, ubjedljivo najatraktivnija kosarka na ovim prostorima, godinama unazad!
                sigpic

                Comment


                • Ovo je jedna od onih utakmica kada se sve potrefi. Nadam se da ce ih Divac ubiti sve na treningu, tako da do kraja sezone kada budemo igrali ovako moze da kaze: Setite se sta je bilo posle Buducnosti.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • 7-5 није срећа
                    Last edited by Brajkula; 08-12-12, 19:31.

                    Comment


                    • Konacno smo proigrali,plasim se da je kasno.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Da smanjimo na jednocifreno, to je bitno zbog medjusobnog skora.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Јбг пуче серија, 63:72. Фали нам вероватно још једна таква и сигурно смо у Ф4. Сад имамо три домаће текме Раднички, Сплит и Задар, ту три победе мора да узмемо то би било 10:5 пред Олимпију.

                          Comment


                          • I nasa serija dodje do kraja, sta je tu je, idemo dalje. Na pobedu protiv Radnickog i da zavrsimo godinu sa 10-5.

                            Ide nam u korist sto smo gotovo svim konkurentima za F4 domacini, gostujemo Radnickom i Igokei samo.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne znam, ja sam ovo od pocetka pisao kao poraz, imamo neku kletvu u Moraci i tako je, koja god da je razlika u kvalitetu nama je tamo uvek mnogo tesko. Gledajmo ovo sa vedrije strane. Rival je odigrao ubedljivo najbolju utakmicu u sezoni, mi jako losu, i opet smo sa malo srece mogli da budemo vrlo blizu na kraju. Promasili smo bar 6 zicera. Radonjic je kao sto rekoh odlican trener, Zvezdas, pa kontam da i sa te strane dobro poznaje nasu ekipu. Amerikanci su nam podbacili, igrali smo protiv izuzetno agresivne odbrane uz dosta grub sudijski kriterijum, dozvolili su dosta kontakta. Nama je trebao jedan utility igrac da se ubaci, a oni koji su to radili prethodinih puta, Subotic i Lazic su imali indeks po -2.
                              Kada se sve to sagleda, vidi se da je ovaj poraz bolan, ali moze dobro da koristi da se vidi koje su slabosti i da se pripremimo za igru protiv ekipa sa slicnom igrom na koje cemo naleteti i u EK i u ABA. Ovo moze da bude dobra lekcija, ako su pametni. A iz svega sto smo videli tokom godine, mislim da u Vladu i ekipu mozemo imati puno poverenje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nije nas sut isao danas, bili smo previse pasivni u napadu, sa izuzetkom pocetka prve cetvrtine, kada smo igrali u svom ritmu i nakon 6-2 smo prestali jednostavno da igramo..

                                Ali meni je fascinantno sudjenje danas bilo, nije alibi, jer smo igrali slabo, al' onaj faul Scott-a i faul Simonovicu sto su svirali kada je skocio za loptu sa Milosevicem mi je tragikomicno. Vuku kod par prodora nisu svirali faul, ali jebiga, gosti smo bili, sta da se radi. Nismo ih dobili od 2002. godine u Moraci, tako da ono, baksuzluk neki teski.

                                Bitno je sada dobiti Radnicki, tu ne smemo da izgubimo.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X