Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo problema za sada, uveli su nas u svoj ritam, treba nam malo tranzicije, da ih nadtrcimo, sigurno mozemo. Dosta je i izlazilo iz kosa, bice bolje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Тешко ћемо ово да добијемо...биће густо.

      Comment


      • Ono sto me hrabri je da nema sanse da Buducnost igra na ovom nivou 40 minuta. Ovo im je najbolja igra koju mogu da pruze. Polako, dug je mec, mi smo streaky ekipa.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Savovic ima najgoru ledjnu tehniku u istoriji, on nema sta da trazi na niskom postu ledjima.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Auu loša odbrana.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovo je posledica akumuliranog umora i mnogo jakih utakmica, mora se jednom popustiti. Odlican trener kaosto je Radonjic ce znati to da iskoristi. Moraju od negde pronaci energiju i nekoga ko ce eksplodirati. No dobro, sta bude bice.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • -12 много куме за полувреме

                Comment


                • Nasa igra se ove godine zasniuva na energiji, ukradene lopte, kontre, trojke, serije, nadtrcavanje, iznudjivanje faulova i veliki broj slobodnih. Pogledajte koliko smo imali svega od navedenog u poluvremenu, skoro nista. Treba nam neka energetska injekcija, serija trojki, jako kucanje, nesto za adrenalin.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma da, očas se to okrene, a ako i ne.. Bože moj...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Svakako, igramo najgoru utakmicu od odlaska Lazica, bolje sad kada jos imamo vremena da se ispravimo nego kasnije. Ali ako dobijemo veceras, kucu stavljam u kladionici da smo prvi na kraju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Lagano se ovo preokrece,jedna serija i to je to,samo polako.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Aj bas da ne preterujemo, nije lako ali je moguce. Mi smo ekipa sa 30 poena vise u rukama nego Buducnost. Osetice se to pre ili kasnije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ма ништа нас неће

                            Comment


                            • Sada se kod ovog skoka videlo koliko nemamo snage. Trebalo je vise da se ustedi protiv Francuza. Jbg, idemo dalje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koliko me nervira Simonovic
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X