Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Crvena Zvezda

    dajte link p%8@
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: KK Crvena Zvezda

      [quote author=-dacha- link=topic=1632.msg227660#msg227660 date=1294952730]
      dajte link p%8@
      [/quote]


      Zavrsila se utakmica $#^%RT


      82-79 za Radnicki.
      sigpic

      Comment


      • Re: KK Crvena Zvezda

        Mamba to hoces malo da ulepsas poraz $#^%RT


        82:69 je u stvari pravi rezultat @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: KK Crvena Zvezda

          [quote author=Flash link=topic=1632.msg227667#msg227667 date=1294953145]
          Mamba to hoces malo da ulepsas poraz $#^%RT


          82:69 je u stvari pravi rezultat @(*6sd$%
          [/quote]


          82:69,zbunio sam se,znam da je 9 na kraju. h5g6k8





          sigpic

          Comment


          • Re: KK Crvena Zvezda

            Odlicna atmosfera je bila,Zvezda se dobro drzala prvo poluvreme i jedan deo 3/4,a onda je krenuo teror Radnickog +*@WT*48* +*@WT*48*


            Ne znam zasto ali nekako su mi ne zainteresovano izgledali kosarkasi Zvezde,tesko ce biti do samog kraja,ali valjda cemo da se izborimo za opstanak. &+I}\
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: KK Crvena Zvezda

              Jebem ti ja i Arenu i NLB ligu i sve nase nacionalne televizije kad ljudi u Srbiji ne mogu da gledaju svoje timove na normalan nacin!
              Treba ovde da jurimo neke budjave strimove i da kvarimo oci kao debili. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: KK Crvena Zvezda

                HRT prenosi utakmice svojih timova kada igraju kod kuce,BHT prenosi utakmice svojih timova kada igraju kod kuce,RTCG prenosi utakmice Buducnosti kada igra i kod kuce i u gostima,a televizija drzave koja je najpoznatija u svetu po kosarci ne prenosi. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Crvena Zvezda

                  Jadni su...znaju da uglavnom narod ima arenu1 i umesto da nam ucine i tu pustaju partizan i zvezdu,oni stavljaju na 2,3,4... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                  Comment


                  • Re: KK Crvena Zvezda

                    Ja vise nemam ni arenu 1,na total tv-u (koji ima velik broj ljudi u Srbiji),nema arene,pre je bila jedinica sad je i ona ukinuta +-*^%*
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: KK Crvena Zvezda

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=1632.msg230228#msg230228 date=1295202472]
                      Jadni su...znaju da uglavnom narod ima arenu1 i umesto da nam ucine i tu pustaju partizan i zvezdu,oni stavljaju na 2,3,4... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                      [/quote]


                      To je meni Vladan objasnio. $#^%RT


                      Moraju to raditi kako bi prodali pakete sa 2,3,4...jer da najbolje pustaju na besplatnom programu niko ne bi one uzeo. h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: KK Crvena Zvezda

                        Ako nista, bar je Zvezda odlicno startovala...
                        Znaci ukoliko zelim da gledam naredne tekme, mora se u Pionir...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: KK Crvena Zvezda

                          Vodimo 35-31, ono tele Vitkovac se nesto raspucao 7&@%q &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: KK Crvena Zvezda

                            Dobro danas zbog rukometnog meča u kojem igramo mi nisu prenosili na jedinici ni Zvezdu ni Partizan. Ovako uglavnom prenose na 1.kanalu pogotovu Partizan.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Re: KK Crvena Zvezda

                              Ako neko gleda tekmu, ko je najbolji za sada? (pretpostavljam Ricardo, al' ajde da proverim h5g6k8 )
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: KK Crvena Zvezda

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1632.msg230232#msg230232 date=1295202801]
                                [quote author=Ljuba90 link=topic=1632.msg230228#msg230228 date=1295202472]
                                Jadni su...znaju da uglavnom narod ima arenu1 i umesto da nam ucine i tu pustaju partizan i zvezdu,oni stavljaju na 2,3,4... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                                [/quote]


                                To je meni Vladan objasnio. $#^%RT


                                Moraju to raditi kako bi prodali pakete sa 2,3,4...jer da najbolje pustaju na besplatnom programu niko ne bi one uzeo. h5g6k8
                                [/quote]


                                Ma to je logicno,ali me i dalje nervira

                                Comment

                                Working...
                                X