Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko njemu ne garantuje da ce biti vrhunski igrac a po komentarima koje citam ne moze igrati ozibljnu kosarku makar jos 2 godine dok dovoljno ne ojaca.Decko jos uvek nema minute u Radnickom
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Niko njemu ne garantuje da ce biti vrhunski igrac a po komentarima koje citam ne moze igrati ozibljnu kosarku makar jos 2 godine dok dovoljno ne ojaca.Decko jos uvek nema minute u Radnickom
      Danke!

      Comment


      • Dusan Ristic je u Radnickom FMP.

        Igra tamo u prvoj petorci, dovesce ga Coki sledece sezone u prvi tim verovatno.

        A koji su to komentari Dacha leba ti, kosarkaski internet strucnjaci?

        Batica je na svim mogucim kampovima u Americi odusevio, samo sto se kod nas uvek trazi dlaka u jajetu, pa nam niko ne valja dok nije superzvezda sa 17 godina.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Hvala i tebi. Ako je suditi Dacinom komentaru o procitanim komentarima, neka ga tamo onda bar jos godinu da ojaca i sazri malo. Mislim zamislite centre u rosteru Rasko, Braun i Milicic...

          Comment


          • Ma premlad je on jos za ozbiljnu kosarku, samo sam rekao da je ogroman talenat. Decko ima 17 godina, ne 30 pa da ga pljuju sada svi. Amerima je dobar, a nama da ne valja? To samo moze u zemlji Srbiji. Najjaci igrac medju svojim godistima, tako da batica samo treba nastaviti ovako i bice od njega igrac, a to sto internet strucnjaci pljuju svakoga ko ume da hoda, to je druga stvar.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Dusan Ristic je u Radnickom FMP.

              Igra tamo u prvoj petorci, dovesce ga Coki sledece sezone u prvi tim verovatno.

              A koji su to komentari Dacha leba ti, kosarkaski internet strucnjaci?

              Batica je na svim mogucim kampovima u Americi odusevio, samo sto se kod nas uvek trazi dlaka u jajetu, pa nam niko ne valja dok nije superzvezda sa 17 godina.
              Nisam ni video edit. Ja Dacin komentar nisam skapirao kao prenosenje internet strucnjaka. Ako klinac ima 17 godina, onda sigurno jos neku godinu mora da provede kaleci se. Ne vidim da je neko napisao da mali nije talenat.

              Comment


              • Nisam rekao da ga je neko pljuvao niti sam procitao komentar da ga je neko pljuvao

                Ali gledam statistike radnickog u kls posle svakog meca i ne vidim da je standardan
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Pa ne, kazem da imamo njega kao ogromnog talenta, on ce na kraju sezone imati 18 godina, sa pocetkom sledece sezone ce moci da trenira sa prvim timom. Mali Mitrovic i Cvele takodje nisu spremni za vise minuta, ali opet dobijaju minutazu. Decko moze da igra garbage time protiv nekih levata sledece sezone. Centra cemo svakako dovoditi ako izgubimo Brown-a, ne znam kakav je ugovor Katicu. Ne treba od njega ocekivati dominaciju sa mogu slobodno reci ljudima, on je dete jos, pa zato i nema neke spektakularne cifre, ali je medju svojim godistima zver. Sigurno je da je ogroman talenat i da mozemo imati dosta koristi od njega, ako se bude radilo na pravi nacin sa njim. Ristica sam pomenuo jer je Tantuz spomenuo Milovanovica, a ovaj prvi je nas najveci talenat.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Au ljudi kako igramo dobro, narocito u clutch-timeu Nastavljamo niz, meljemo bre

                    Comment


                    • Wado, Milovanovica spomenuo jer je u rosteru seniora, a uopste ne igra. Zato sam i pitao da li je cemu? Ostalo je bilo mastanje za Raska, Brauna i akoBogda Milicica...

                      Comment


                      • Ma ja sam samo spomenuo da mozemo i u rotaciji da koristimo Ristica, jer je decko veliki talenat. Moze biti u rotaciji. Milovanovic ne moze da igra, jer smo isuvise dobri na njegovoj poziciji, samo eto, batici dobro dodje da trenira sa prvim timom.

                        Zanimljivo da su on i Ristic iste visine, a Milovanovic je prosle sezone igrao za Radnicki FMP.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ako je tako, daj to dete da izigra po par minuta kada imamo 10+, a Milovanovica zalivaditi nekome, ako sam te dobro razumeo da i nije nesto...

                          Comment


                          • Ne znam kakav je, nije bio los za ono malo vremena kada Brown nije mogao igrati. Brown i Katic kada su tu, ne moze igrati ni Milovanovic a ni Ristic. Ima i Mitrovic pre njih.

                            Ristica kada pominjem, mislim na sledecu sezonu, ne moze on ove. Da prodje pripreme sa nama, pa sta bude.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nemojte Milana da mi dirate

                              Ne mogu za njega da budem objektivan, ali kad bi mu makar pruzio sansu na preostalim utakmicama koje nam nece znaciti, bilo bi lepo. Pesic je doveo Milovanovica, ali je odmah i otisao, jbg.

                              Comment


                              • Tako sam i ja mislio, ne odmah ove sezone. A zar Mitrovic nije cetvorka?

                                Comment

                                Working...
                                X