Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au, taman zaigrao Brown a mozda dobije najjaceg moguceg konkurenta za mesto.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ne treba nam niko.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ne verujem u te price

        I ja mislim da nam niko ne treba,samo mozda dati sansu tom Smiljanicu iz FMP-a umesto Simona mada ga iskreno nisam gledao nikad
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Au, taman zaigrao Brown a mozda dobije najjaceg moguceg konkurenta za mesto.
          ozbiljan si ? pa jedino ako mu covic bude placao kreditima
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ne treba nam niko.
            Pusti me malo da sanjam, majku mu Ne, ali sada bez zezanja. Nadam se najboljem i da Darkova majka bude ok, a sad da li ce se on uopste baviti kosarkom to je nebitno, bar za sada.

            Miko, nisu pare problem.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sanjaj
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Sanjaj
                Tuguj, imas zasto.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Ne verujem u te price

                  I ja mislim da nam niko ne treba,samo mozda dati sansu tom Smiljanicu iz FMP-a umesto Simona mada ga iskreno nisam gledao nikad
                  Kakav crni Smiljanic, otrovacu se ako ga dovedemo.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Tuguj, imas zasto.
                    Pa morali ste i vi nekad da pobedite , nicija do zore nije gorila
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Darko ima 7 milki zagarantovanih za ovu sezonu od Minnesota-e.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Darko ima 7 milki zagarantovanih za ovu sezonu od Minnesota-e.
                        Слаби су они за нас куме, слаби Само што сам ја мислио да Дарко греје клупу за Бостон ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Слаби су они за нас куме, слаби Само што сам ја мислио да Дарко греје клупу за Бостон ;)
                          Greje Boston-a ali Minnesota ga je amnestirala.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Greje Boston-a ali Minnesota ga je amnestirala.
                            Не знам ти ја то куме, само знам да су слаби они за нас

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Tuguj, imas zasto.
                              Zasto?

                              Comment


                              • Sutra najtezi mec u grupi. Ovi su prangijasi teski, 297x sutali za tri u ovih 10 utakmica(8 Seria A i 2 EC)..

                                Neka bude kao i protiv Orleana, pa da ih pocepamo.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X