Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 92
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pobrisano sve sto ima veze sa temom "Dule Vujosevic". Svako je napisao sta je imao, ako imate sta za dodati, slobodni ste to uraditi privatnim.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ja gleda pregled programa na b92 juce nije bilo ali evo sad vidim da su prepravili super gazimo dalje...

        Comment


        • Nije bilo sigurno da li ce biti obezbedjen link, ali juce su se valjda dogovorili.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...na-zvezda.html
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment




            • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Hahaha zeznu se Rasic. Neka, vec sam se uplasio. Pojacanja uzimati samo ako se pojavi neko na trzistu ko kvalitetom znatno odskace od nasih igraca.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • rasic jos da je i Stimac ppomenut,onda potpuna komedija


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma bili smo mi dobro odmakli u pregovorima sa njim ali je na kraju trazio mnogo para. Neka sto manje Miskovih igraca kod nas to bolje, izgleda da cemo se i bezmudog otarasiti, onda ostaje troje u sastavu ako se ne varam, Nelson, Katic i Simonovic.

                    Inace zelim da se izvinim Divcu sto sam sumnjao u njega. Samo nek nastavi ovako. Mozda smo dobili trenera na duze staze. Samo nekog iskusnijeg sadistu da dovede za asistenta da se zategne odbrana, postovanje Gurovicu ali nije on za trenera.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Veceras igramo protiv "strasnog" Cajasol-a. Ocekujem da dobijemo, jer je Cajasol prosek ekipa i mislim da su slabiji od nas. Vise strepim od Dinama, nego od ovih. 6-1 imaju u Italiji, tako da mislim da su nam oni najtezi, bilo bi lepo veceras zabeleziti pobedu u gostima.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ako dobijemo Kahasol tamo, dobiti ostalo kuci i eventualno Orlean u gostima, mozda budemo i prvi, zavisno od kos razlike. Sa dva poraza svakako onda prolazimo dalje. Svakako mislim da pucamo od Sasarija tamo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ako dobijemo Kahasol tamo, dobiti ostalo kuci i eventualno Orlean u gostima, mozda budemo i prvi, zavisno od kos razlike. Sa dva poraza svakako onda prolazimo dalje. Svakako mislim da pucamo od Sasarija tamo.
                          Ako dobijemo veceras, racunam da cemo imati 5-1, jer mislim da nas ne mogu ni Dinamo ni Cajasol dobiti u Pioniru. E sada, verujem da tucemo Orlean i tamo, prangijasi, prosek ekipa realno.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kakav je lik ovaj Dragan Jakovljevic,kako je samo poklapao Fegija tokom cele emisije,nece ga ovaj vise zvati sigurno.
                            Sto se veceras tice,neka i izgubimo,nije to meni toliko bitno,vise bih se fokusirao na ABA ligu,moramo da dobijemo Cibonu u Zagrebu(i Krku) pa da imamo 6-4 i polako se odlepljujemo od proseka
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Imamo jos sedam utakmica i onda smo na pola sezone. Mi smo domacini na pet, gostujemo Ciboni i ne znam kome jos. Zna li neko mozda da li smo prvo domacini Radnickom ili im prvo gostujemo?

                              Valjalo bi da dobijemo svih pet tekmi kuci i eventualno Cibonu, pa da imamo npr. 10-5.

                              EDIT: Gostujemo Ciboni i Buducnosti. Kada bi svet bio idealan, mogli bi da imamo 11-4, to bi bas lepo bilo.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kako bre jos sedam?U Aba ligi imamo jos 5 utakmica,Krku,Cibonu,Siroki,Buducnost i RKG.Od toga u PG i ZG gostujemo.Ocekujem da iz ove pet utakmice izvucemo 4 pobede,i onda nam slede dve lagane utakmice sa Splitom i Zadrom kuci,pa onda Olimpija u gostima i onda docekujemo Cedevitu sto moze i da odluci dosta toga
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X