Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niti je Rasic neko kome su klupske boje bitne, niti je verujem neko koga bi Grobari previse smarali zato sto je presao. Problem je u tome sto ja njega nikako ne mogu da svarim iz nekih svojih razloga koje nadam se nece pokazivati ako bude dosao.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Бољи од Радивојевића сигурно, човек је тотано нерезонски играч

      http://www.mondo.rs/s266584/Sport/Ko...1700_evra.html
      Last edited by Brajkula; 12-11-12, 20:58.

      Comment


      • Slabo pominje derbi Fegi nesto veceras
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Slabo pominje derbi Fegi nesto veceras
          Evo vec 15 minuta pricaju
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Mrtvi Rasic, sto dalje od nas. Jos nam samo taj mrtvac trebao. Coki ne zajebavaj se.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Evo vec 15 minuta pricaju
              Шта ће мукица, мора

              Comment


              • Siluj Fegija!
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • "... zvezda (svesno malim slovom) Beograd", "... puleni Vlade Vukojicica...", "... tim Vlade Vukojicica..."

                  Pa crko bi svinjoglavi, ali ne bi rekao da je pobedila Crvena Zvezda.

                  Comment


                  • Voleo bih da gresim i da previse brinem, ali meni ovo sa Rasicem nije bas najbolje resenje. Ok, donosi sut, ali nista vise, i jos ume jako da se zagubi i bezmud je povremeno. Imamo mi jednog vrlo slicnog samo mnogo mladjeg, ali smo ga skartirali iz tima i sada ga liferujemo uBuducnost.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • evo i ja da potvrdim da je rašić završen biće objavljeno posle kahasola...može da bude još jedan dolazak ali kad budem dobio potvrdu javiću
                      Zola sa RSB. Drzimo palceve da je to drugo pojacanje bolje resenje.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Aleksandar Rašić: Nikad ne bih obukao dres Crvene zvezde

                        http://www.glassrpske.com/sport/regi...lat/75816.html

                        Dobio otkaz, dobio i dete pa hoće da bude u Beogradu, pa ajde da pokušamo da mu oprostimo ružnu prošlost...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Bas me briga, sta god da je izjavljivao, teren je jedino merilo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Čisto da se zna. A davaće on maksimum, u to nema sumnje...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Има ли ико неки линк са ово Фегијевом последњом емисијом, да бацим мало око

                              ЕДИТ: А из клуба ове речи....http://www.mondo.rs/s266687/Sport/Ko...ne_dolazi.html
                              Last edited by Brajkula; 13-11-12, 13:00.

                              Comment


                              • ljudi zna li ko hoce li gdje biti prenos iz spanije

                                Comment

                                Working...
                                X