Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mr Scott, welcome. Valjda je sada svima jasno zasto ce Batica camiti cekajuci jos neko vreme.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Idemoo Scott,razvaljivao je u Radnickom,nadam se da ce i kod nas.Razvali Scott-e
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Polako sa ocekivanjima, nije se nesto proslavio u Belgiji, a cesto igraci koji su dobri kod Mute ne mogu da igraju drugde, njegov sistem je jako specifican i nije realan pokazatelj necijih sposobnosti u skolskom sistemu koji forsira Vukojicic. Sacekati da prodje jedno 5, 6 utakmica pre ocene ovog poteza. Almond je bolji igrac od njega da se ne zavaravamo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Bio je on dobar u Radnickom na pocetku,onda je u drugoj polovini slabije igrao. Ali zaista vrlo dobar igrac.

          Pitanje je kako ce se snaci kod malog Divca. Ipak mislim da je vama veci problem pozicija jedan. Verujem da cete uskoro i tu da dobijete pojacanje.

          Comment


          • Nelson bre odlican igrac, samo ga treba malo sacekati. Znam da kao i vi cekamo nesto od last cuta, ali nisam optimistican jer i vi jurite istu poziciju a igrate u EL.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Dobar je Nelson,ali nije ono sto vam treba. Bar za sada to ne pokazuje.

              Mi dovodimo dva igraca. Plej ce biti domaci, a cetvorka stranac. Tako da nema sta da brines

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Dobar je Nelson,ali nije ono sto vam treba. Bar za sada to ne pokazuje.

                Mi dovodimo dva igraca. Plej ce biti domaci, a cetvorka stranac. Tako da nema sta da brines
                Nisam ja tako siguran ali 'aj
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Nisam ja tako siguran ali 'aj
                  Boga mi ni ja Razni insajderi nisu uboli ni jedno pojacanje Partizana ove sezone. Videcemo.

                  Comment


                  • losa bas losa igra ali pobjeda je najvaznija...bruka kako izvodimo penale

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Dobar je Nelson,ali nije ono sto vam treba. Bar za sada to ne pokazuje.

                      Mi dovodimo dva igraca. Plej ce biti domaci, a cetvorka stranac. Tako da nema sta da brines
                      Samo da Bojan Popovic nije taj domaci,bolje onda Vujanic da se skine za ovu sezonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Samo da Bojan Popovic nije taj domaci,bolje onda Vujanic da se skine za ovu sezonu.
                        Sve je moguce

                        Comment


                        • http://sportal.rs/news.php?news=85638
                          опет у 3/4 неописиви пад 14:25

                          Comment


                          • Mislim da u nastavku sezone Scott biti prva zvijezda tima,mozda cu se prevariti,ali imam osjecaj


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Igra nije savršena ali je mnogo bolja od ranijih utakmica. I ja mislim da je Scott pravo pojačanje. Ma samo da ne gledam Čovića više. Biće to dobro samo da ta slobodna bacanja popravimo.

                              Comment


                              • Ono sto mene brine je da su Vukoicicu svi timovi koje je trenirao igrali dobro u pocetku, ali su posle naglo padali u formi i zato je cesto dobijao otkaze i menjao klubove. Divac je prosto takav, nije vrhunski trener, ne zna da istempira formu i toga su valjda i ovi iz uprave svesni.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X