Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi vratili Aleksandrova... Kakav talenat a koliko je nažalost imao problema sa povredama.

    EDIT: Nije sigurno to za Brauna, stigao je neki demant da se vraća iz Amerike pre meča u Skoplju...
    Last edited by Il Capitano; 21-10-12, 09:16.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Braun ostaje za sada. Ne svidja mi se sto smo oterali Almonda, najbolji suter u ekipi. Sada jedino da racunamo da se Batici spusti medjunozje konacno, pa tako da nadoknadimo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Brown valjda otisao zbog rodjena deteta u Ameriku, igrace protiv MZT-a valjda. Kakvi otisao, pa necemo oterati najboljeg igraca?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • ipak bez njega u skoplju
          http://www.zurnal.rs/2012/10/21/brau...mzt/index.html

          Comment


          • Majkl Skot dolazi umesto Almonda...
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Majkl Skot dolazi umesto Almonda...


              Idealna zamena, zver od igraca!
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • e ovo je vec dobro,bar je u radnickom razbijo da bog da da bude takav i kod nas ili malo bolji

                Comment


                • neka je sa srecom valjda bude sad bolje igrao
                  http://www.zurnal.rs/2012/10/23/brau...tac/index.html

                  Comment


                  • http://www.mondo.rs/sk264549/Sport/K...utinovica.html

                    Comment


                    • nije mi jasno zbog cega momak nema mjesta u ekipi ni sada

                      Comment


                      • Meni nije jasno zasto je on u Zvezdi jos uvek posle svega,bolje da ide i u Vojvodinu pa da igra nego ovde samo da trenira.

                        Comment


                        • http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...ic-i-smiljanic

                          Na moje veliko zadovoljstvo, debitovace Milan Milovanovic, drug iz osnovne. Svi da navijate za njega! Dace Bog pa da i on i Zvezda pruze dobru partiju

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            nije mi jasno zbog cega momak nema mjesta u ekipi ni sada
                            Zato sto ne zasluzuje. Dzaba sav talenat kada je prazno uglavi i medj nogama. Ima najbolju prangiju u ABA ligi kada je u zoni, to odgovorno tvrdim, mnogo puta sam ga gledao i u mladjim kategorijama, ali ne vredi to nista. Dva jaca kontakta i on nestaje. Kada je to Limar izvalio prosle godine, zamisli koliko ce biti pitrebno ozbiljnim treneru. Pesic je mislio da ce ga razbuditi i da ce se iskaliti na vatri, alibtaj trial by fire mu je ubio i ono malo sampouzdanja sto je imao. Pogotovo ga Andjusic pokopao, ima tu istorije mogu samo da mislim kako se skenjao. Sve u svemu, zao mi zbog njega ali bolje da ne igra.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • upravu si da je stvarno los na vecim utakmicama ali znao je nekad i odigrati dobro,ali kad nema mjesta vec kod drugog trenera vjerovatno to nesto govori o njemu

                              Comment


                              • Originally posted by duka79 View Post
                                upravu si da je stvarno los na vecim utakmicama ali znao je nekad i odigrati dobro,ali kad nema mjesta vec kod drugog trenera vjerovatno to nesto govori o njemu
                                Prosle godine je dobro poceo, i prvi put kada je stao vise se nije povratio. Dok je igrao Morison njemu je bilo super jer je ludak bio udvajan pa je imao prostora i nisu odbrambeni cesto imali vremena da ga izbace iz ritma. Kako je on postao prvi suter ekipe tu se sve zavrsilo sa nasim napadom. Kada bismo imali napad sa pocetka sezone i odbranu sa kraja, verovatno bismo uzeli titulu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X