Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da dovedemo LEbrona necu se vise nicemu nadati. Uvek se razocaram i onda me jos svi podjebavaju.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • U drugom poluvremenu, koliko sam gledao, ni jedan prodor 1 na 1 nisam video! A Igokea nas jebe kao sanske koze sa dodavanjima iza ledja igracu iz pika. Nadavali se ljudi, kao da je dzabe...

      Comment


      • Ovi idioti na tri minuta do kraja u bonusu, vode 12 razlike, cine nam uslugu i prave faulove na 30 metara od kosa, a ovi nasi paraplegicari ne mogu bacanje da pogode. I posle kazu NBA cirkus.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Sacuvaj me Boze, na kraju 2 razlike kad izgubimo.

          1 razlike, e sunce ti jebem.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Jok, 1 razlike.


            edit: Sta na tusiranje, sada bi mi jos 3 sata sutirali samo slobodna bacanja.
            Last edited by tantuz; 19-10-12, 22:02.

            Comment


            • Trebamo oterati Nelson-a, decko nije plej, ocigledno je da se ne snalazi na toj poziciji. Treba nam pravi plej i to je to. Mozemo i Almond-a da teramo zajedno sa Simonovicem, ne zna se koji je losiji.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sl. bacanja 20/32

                sut za 2: 17/43
                sut za 3: 7/25

                Iz igre nesto preko 35% i to zahvaljujuci onom useravanju od suteva u poslednjih minut i kusur...

                Comment


                • ma ovo je katastrofa gore igramo neko prosle godine kakva nasa crna evroliga....BRUKA

                  Comment


                  • Za neke igrače se debelo pogrešilo... I što ne dobija šansu Luka Mitrović?
                    Milutinović ne valja a Simonović i Almond su kao dobri???

                    Umesto da igraju kao protiv Olimpije, oni neorganizovani kao da je Lazić i dalje trener.

                    Bruka bez obzira što ovi još nisu izgubili... Ovo je trebalo da se dobije lagano u Pioniru.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • poceo je raspad sistema
                      http://kapiten.rs/kosarka/zvezda-ras...r-sa-almondom/

                      Comment


                      • Ode Almond, a zamenice ga Milutinovic u rotaciji. Bolje da je on bio starter nego Simonovic, koji je brat bratu, najlosiji od svih pojacanja, barem po prikazanom. Ne razumem da ne mogu da se snadju na zonu, kao muva bez glave delujemo tada. Treba nam normalan plej, bolje da su Nelson-a oterali.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ja zadovoljan... Ali i Simonović mora da podigne svoju igru. Bez obzira što nije stranac ne bi smeo da imao povlašćen status...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • nikad necu biti zadovoljan dok se god igraci i treneri mjenjaju posle par kola...pa zbog cega postoje pripreme i pripremne utakmice nego da bi se vidjelo ko je za zvezdu a ko ne

                            Comment


                            • oglasio se i covic ipak ce biti rastanaka
                              http://www.zurnal.rs/2012/10/20/nebo...ara/index.html

                              Comment


                              • Kazu da smo oterali I Brauna a da je Nelson sledeci. Svaka cast.
                                Vazno da Vuk igra
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X